Santa Fe verzus Premiovky

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
DusanCZ
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 zář 2009, 08:31
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Santa Fe verzus Premiovky

Příspěvek od DusanCZ »

fiam píše:[quote="DusanCZ" aha takze kdyz to vrze a boucha, tak tomu pomuze jeste vic takovejhlema kolama, no rikam pak se nediv ze ted se v tom cejtis jak v trabantu.
Jam mam Santu pulrocniko, a ani naznak nejakeho vrzani a opotrebeni, kamarad ma dvouleteho a to same. Lajcky receno "JAK SE DO LESA VOLA, TAK SE Z LESA OZYVA"

za pol roka zbadas akurat tak prd barani, a ked kamarat nerobi normalne kilometre ,a auto viacstoji ako jazdi tak je to jedno.....[/quote]


Kamarad ma najeto za dva roky cca 150 tis.
Ja jsem treba u noveho auta hned osetril kozene sedacky nejakym spesl pripravkem na kuzi, aby pekne zmekla, nelamala se, a nevrzala. A hodne to pomohlo neli odstranilo vrzani kuze. Kdyz jsem vez santu z Mnichova tak to osetrene nebylo a pekne mi to povrzavalo, jak se pekne zadni sedacky o sebe trely, ted uz nevrzou. A ja rikam "JAK SE DO LESA VOLA, TAK SE Z LESA OZYVA"
Kamarad se o santu stara taky a nikde mu nic nevrze, neskripe, neboucha za celejch 150 tis menil akorad jednou tycky na stabilizatoru a to cca v 90 ti tis. Ale to budete menit u kazdeho auta, ja jsem u predchoziho auta (Skoda superb) menil v 90ti tis komplet zaveseni predni napravy
Santa Fe 2,2 CRDI 114KW 4X4 MR 2009 EXECUTIVE
Sleek Silver/černá kůže
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“