Tomsonove Scoupe :)

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Bolo »

A co s těmi dírami v nárazníku budeš dělat?
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od -JxD- »

Přední nárazník jde, ale ten zadní teda nic moc....je tam velkej výškovej rozdíl mezi nárazníkem a prahama a to není vůbec hezký....
Jinak ta SPZ jak říkal Yurij, řekl bych, že budou pánové od policie protestovat :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Tomson-tr »

Na to s tou znackou som aj ja zvedavy co na to povedia,pytal som sa kamarata policajta co mi mozu a povedal ze podla toho na akeho natrafim,takze budem triafat iba na dobrych :D

Tiez som si vsimol ten rozdiel v tej vyske a moc mi to nereze,budem musiet s tym nieco spravit,musim rozmyslat....

S akymi dierami?do tych na bokoch pojde tahokov a do tych okruhlych v predu nejake hmlovky,majitel naraznikov predomnou tam mal z cocky,takze uvidim...

Inak tie narazniky som kupil tak ako vidite,s dierami a napisom SCOUPE
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Kull »

Mě se ty nárazníky líbí.
Už na MKI jsem přemýšlel na potunění na nižší.
To jsou upravené origo nebo komplet dělané z laminátu?
Ale spíš bych investoval do vyvaření těch lemů :wink:

Jinak ale líbí. Ovšem být plné, líbily by se mi víc. Ale ta matová je super =D>
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Tomson-tr »

Kull píše:Mě se ty nárazníky líbí.
Už na MKI jsem přemýšlel na potunění na nižší.
To jsou upravené origo nebo komplet dělané z laminátu?
Ale spíš bych investoval do vyvaření těch lemů :wink:

Jinak ale líbí. Ovšem být plné, líbily by se mi víc. Ale ta matová je super =D>
Dakujem....toto su original,teda predny urcite a ten zadny musim zajtra porovnat,lebo az pri tychto som si vsimol rozdiel medzi vyskou od zeme predneho a zadneho...

No tie lemy sa idu robit buduci mesiac lebo sa ide konecne scoupo striekat,a ako som videl ten predny naraznik v tej matnej tak som sa jednoznacne rozhodol pre matnu :D/
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Yurii »

Rozdíl mezi výškou od země předního a zadního nárazníku je u Scoupe normální... ten tvůj zadní se mi zdá jako seriovka. :) Mimochodem ty díry v nárazníkách podle mne nejsou moc dobrej nápad, za prvé potom nárazník už nebude tak pevnej a za druhé to bude třeba na dálnici dělat docela hluk a pominu li to že to nemá žádný praktický význam je to akorát dizajnovka.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Kull »

Že by to měl na vině ten matový lak, že to vypadá jako upravenej nárazník?
Každopádně Scoupe v matu bude fešák =D>
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Yurii »

No přemejšlim že když už má otloukánek matnej zadní nárazník, taky bych zkusil boční plasty zmatovat ale nevím jak, lakovat se mi to nechce a smirkovýho papíru se bojim :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Piskotkiller »

Yurii píše:Rozdíl mezi výškou od země předního a zadního nárazníku je u Scoupe normální... ten tvůj zadní se mi zdá jako seriovka. :) Mimochodem ty díry v nárazníkách podle mne nejsou moc dobrej nápad, za prvé potom nárazník už nebude tak pevnej a za druhé to bude třeba na dálnici dělat docela hluk a pominu li to že to nemá žádný praktický význam je to akorát dizajnovka.
Tak co si budem povídat o pevnosti nárazníku,už z vyroby je to jako kdyby tam dali kus papíru co vypadá jako plast 8)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Tomson-tr »

Piskotkiller píše:
Yurii píše:Rozdíl mezi výškou od země předního a zadního nárazníku je u Scoupe normální... ten tvůj zadní se mi zdá jako seriovka. :) Mimochodem ty díry v nárazníkách podle mne nejsou moc dobrej nápad, za prvé potom nárazník už nebude tak pevnej a za druhé to bude třeba na dálnici dělat docela hluk a pominu li to že to nemá žádný praktický význam je to akorát dizajnovka.
Tak co si budem povídat o pevnosti nárazníku,už z vyroby je to jako kdyby tam dali kus papíru co vypadá jako plast 8)
Presne tak,aj so seriovym aj tymto keby som sa niekde oprel tak ho zlomim,takze sa tymto uplne minimalne zatazujem...

A mimochodom aj seriove kridlo je podla mna iba dizajnovka a nema tam ziadny vyznam....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Yurii »

Hehe význam jakýhokoli křídla na Scoupe je nulovej ale tak to auto bylo nakreslený v továrně :) To nemůžeš porovnávat s vyříznutejma dírama do nárazníků.
U Scoupe to křídlo ani nepřekáží ani nedělá výrazněj aerodynamickej hluk, ale ty díry v nárazníkách co máš na bocích maj ostrý hrany a budou šumět.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Piskotkiller »

V autě to neuslyší :wink:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Tomson-tr »

Yurii píše:Hehe význam jakýhokoli křídla na Scoupe je nulovej ale tak to auto bylo nakreslený v továrně :) To nemůžeš porovnávat s vyříznutejma dírama do nárazníků.
U Scoupe to křídlo ani nepřekáží ani nedělá výrazněj aerodynamickej hluk, ale ty díry v nárazníkách co máš na bocích maj ostrý hrany a budou šumět.
Ze to bude sumiet ma obec nenapadlo #-o ,no uvidim hadam to nebude az take strasne,ale myslim ze Piskotkiller ma pravdu
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Yurii »

Hehe kamarad mel na Leonovi chvili kaplicku na strese ze prej to vypada zavodne :-D A musel to sundat protoze to delalo silenej bordel :)
No hele treba to bude dobry, neni to tak blizko kabine jako ta kaplicka na strese :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Tomsonove Scoupe :)

Příspěvek od Tomson-tr »

Ked najdem fotku tak ju sem dam ako vyzerali tie narazniky ked boli nahodene na predchadzajucom scoupecku....

Teraz sem dam foto odtienu matnej aku budem mat ja :D/
Přílohy
IMG_4229.jpg
IMG_4229.jpg (136.04 KiB) Zobrazeno 928 x
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“