Aktuální ceny PHM

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Mexican »

Tringi presne tak ako pises. Bohuzial su pri koryte ekonomovia, ktori si predstavuju vyber dani ze "to co sme vybrali doteraz + navysene percento = novy zisk" tak to ale nefunguje, pretoze sa tam nerata s mhomymi aspektmi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Tringi »

Na druhou stranu, máme co jsme chtěli, sami jsme si je zvolili ve volbách.
Když jediná strana, která má smysluplný program a ve vedení schopného ekonoma, dostane ve volbách 0,74% tak si asi nic lepšího nezasloužíme :evil:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od S0T0 »

je to pěkné, ale jak se naposledy snížila spotřební daň u nafty (myslím, že to byly 2Kč)...tak na čerpačkách se to projevilo v desetihaléřích... ani nejschopnější ekonom toho moc nezmůže proti kartelovým dohodám a nátuře mnohých firem v ČR ](*,) jinak N98 včera v pl Těšíně za 29,30Kč...
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Tringi »

To je bohužel pravda, naštěstí ale kartelové dohody nemívají dlouhého trvání. Buď je někdo odhalí, nebo ji jeden z účastníků s vidinou přilákání zákazníků poruší.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lada 71 »

Tak jsem se včera nestačil divit :oops: V pondělí jsem na netu opět četl, jak se postupně na čerpačkách, pomalu ale jistě, stále zlevňuje PHM. Jel jsem přez Prahu do Hradce a opět jsem to vzal přez mou oblíbenou Benzinu na Krejcárku, kde doposud byla cena Vervy absolutně bezkonkurenční. A pak jsem se u stojanu málem posral #-o . Z pondělí na úterý, během noci, dle mě bezdůvodně, se ceny veškerých PHM u Benziny v Praze na Krejcárku zvýšily o 1,50 ,- kč. Samozřejmě že jsem natankoval, páč jsem už jel téměř na výpary a potřeboval jsem fuel. Ale obsluze jsem svou nespokojenost a hlavně nepochopení cenového navýšení sdělil. I oni byli naštvaní, páč slečna téměř plačky povídala, že od rána neslyší nic jiného, než nadávky řidičů, proč zasraná Benzina najednou zdražila. Důvod k tomu prý vážně není, ale dostaly to nařízeno "shora". V Hradci Královém stejná situace. Večer se tam na jedné čerpačce stavuji na kafčo a taky, během noci, z ničeho nic, dostaly nařízeno, zvednout ceny o 1,30,- kč. Vážně mi ti Poláci z Orlenu hnuli žlučí :cry:
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od matysekul »

Ale jak jsem vysledoval,udělala to fakt jenom benzina.Jak už jsem psal,cestou od nás na Mělník zdražily všechny benziny o korunu ](*,) Jak jsem je furt obhajoval kvůli kvalitě nafty,tak mně docela nasrali.A nejsem sám.Pouze na Mělníku jsem viděl pár aut,jinak pusto,prázdno a to tou cestou teď jezdím několikrát denně.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Tringi »

Havířovská OMV v noci na dnešek zvedla ceny taktéž o celou korunu.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Farrael »

Zřejmě zkoušej co lidi snesou. Jinak pokud je vedle sebe Benzina a OMV tak si můžete bejt jistý, že tu cenu co má Benzina OMV okamžitě dorovná. Taková tichá dohoda mezi nima funguje už několik let. Ještě jsem je nepřistihl, že by jedna měla levnějc pokud jsou u sebe.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Chasnik »

Pánové, proč na tu Benzinu tak nadáváte, když tam stejně berete?? Pokud jedu na výpary a benzinka mi zdraží o kačku pade, tak tak z nouze natlačím 4-5 litrů a jedu jinam. Nebo je vám to jedno, za kolik berete a potom nechápu, proč se rozčilujete. To přijde na řadu až v momentě, kdy skokově zdraží všichni a nebude úniku...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lukis01 »

lada 71 píše:Tak jsem se včera nestačil divit :oops: V pondělí jsem na netu opět četl, jak se postupně na čerpačkách, pomalu ale jistě, stále zlevňuje PHM. Jel jsem přez Prahu do Hradce a opět jsem to vzal přez mou oblíbenou Benzinu na Krejcárku, kde doposud byla cena Vervy absolutně bezkonkurenční. A pak jsem se u stojanu málem posral #-o . Z pondělí na úterý, během noci, dle mě bezdůvodně, se ceny veškerých PHM u Benziny v Praze na Krejcárku zvýšily o 1,50 ,- kč. Samozřejmě že jsem natankoval, páč jsem už jel téměř na výpary a potřeboval jsem fuel. Ale obsluze jsem svou nespokojenost a hlavně nepochopení cenového navýšení sdělil. I oni byli naštvaní, páč slečna téměř plačky povídala, že od rána neslyší nic jiného, než nadávky řidičů, proč zasraná Benzina najednou zdražila. Důvod k tomu prý vážně není, ale dostaly to nařízeno "shora". V Hradci Královém stejná situace. Večer se tam na jedné čerpačce stavuji na kafčo a taky, během noci, z ničeho nic, dostaly nařízeno, zvednout ceny o 1,30,- kč. Vážně mi ti Poláci z Orlenu hnuli žlučí :cry:
to máš jak s máslem...týden před avizovanou slevou nahodí cenu nad obvyklou hranici a pak se kasají, jací soo dobrodinci...s benálem to samé...bude se zlevňovat? zdražíme o káčétřicet a za týden pozvolna o nulatřicet snížíme..eště fhurt za nehtíky něco zbyde...jo a na Orlen mi nesahej, když srovnám ceny 2 pump (Benzina a Orlen) v rozmezí 20 kiláků, je mi z Benziny na blití :-&
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od matysekul »

Orlen je spolumajitel Benziny,nebo dokonce majitel.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lada 71 »

lukis01 píše: ...jo a na Orlen mi nesahej, když srovnám ceny 2 pump (Benzina a Orlen) v rozmezí 20 kiláků, je mi z Benziny na blití :-&
Polský PKN Orlen je majitelem čerpaček Benzina a rafinérky Unipetrol. U nás se čerpačky jmenují Benzina. V Polsku má Orlen čerpačky s názven Star a Orlen. A poláci se rozhodli, že začnou testovat, co s českým konzervativním zákazníkem udělá případná a uvažovaná změna názvu čerpaček, ze současného názvu Benzina, na Star nebo Orlen. V CZ se již pár původních čerpaček takto přejmenovalo a teď běží zkušební provoz. Sortiment PHM na všech čerpačkách je naprosto stejný. Jen díky změně názvu, má být právě na nově přejmenovaných čerpačkách Star a Orlen, nižší cena PHM. Doposud to tak na čerpačce Star v Praze na Krejcárku platilo. Tak že Benzina, Star, nebo Orlen, vše to je v CZ jeden a ten stejný majitel, který tahá za provázky. V tuto chvíly jde ale hlavně a především o princip. Díky současné ceně ropy a vývoji kurzu Eura nebo Dolaru, není ke zvyšování cen PHM jeden jediný důvod. Prostě zasraní Poláci Jacek a Wojczech zkoušejí, co jsou Češi ochotni platit u čerpaček za PHM. Jiná je situace, kdy se prostě plošně zdraží všude. Teď ceny natáhla skutečně jen Benzina, není k tomu z ekonomického hlediska důvod a natáhli to vážně o dost :oops:
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od S0T0 »

odněkud musí zadotovat levný benál v PL :lol:
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od matysekul »

Spis potrebuji nahnat prachy na odstavku rafinerie v litvinove,kde je unipetrol vetsinovy vlastnik.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lukis01 »

S0T0 píše:odněkud musí zadotovat levný benál v PL :lol:
eště že tak :D
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Odpovědět

Zpět na „Pokec“