závady na i30

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Vlček Pavel
*
Příspěvky: 43
Registrován: 14 zář 2011, 11:10

Re: závady na i30

Příspěvek od Vlček Pavel »

Zdravím všechny majitele i30. Chci navázat na diskuzi ohledně závad na i30. Z diskuze dole vyplývá, že spousta majitelů H ani neví, že jim něco klepe nebo jim to nevadí. A nebo mají štěstí. Nevím jak bude to štěstí fungovat, až při STK řekne ten roboš - to klepání v řízení si nechte opravit. Těžko budete vysvětlovat, jako HMCZ mně, že to klepání nemá na provoz vliv. Kdo nečetl můj příspěvek o klepání v řízení, tak vězte, že to mám na videu, spousty lidí se ozvalo, že jim to klepe stejně. Já jezdím během tří let již na třetím posilovači. Seděl jsem ve dvou předváděcích vozech a tam to také klepalo. Úplně stejně. Přeji všem kterým to v posilovači neklepe hodně spokojeně najetých km. Moje i30 není záruka spokojenosti. To je šmejd. V záruce mně tedy po dlouhých urgencích posilovač již 2x vyměnili. Myslí si pisatel dole, že by mně to vyměnili, kdyby tam neklepalo? Poslivovač stojí 74 tisíc. Mně již vyměnili 2x posilovač, hřebenovou převodovku, kloub řízení a stabilizátor. To je muselo stát nejméně 200 tisíc. Jistě by to nevyměnovali, pokud by se nejednalo o prokazatelnou závadu. Kdo chce, nechť se ozve na pavvlc@seznam.cz a já mu to video pošlu. Moje i30 má mnoho závad. Postupně v rámci času je zde všechny popíši. A nejhorší je, že servis tvrdí, že se jedná o konstrukční vadu kterou nelze opravit, HMMC tvdí, že i30 žádné závady nemá a HMCZ nechce nic opravovat. Tak si nekupte Hyundai. To přece není o tom, že tu závadu někdo má a někdo ne. Ona se také může kdykoliv objevit. Optimistům přeji aby byli spokojeni a ti co to vidí reálně tak mají smůlu stejně jako já, že si ten šmejd koupili.
Reklama
 

standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: závady na i30

Příspěvek od standas »

A neplatí tebe náhodou firma VW?
Raději pošli odkaz na to videjko.


Vlček Pavel píše:Zdravím všechny majitele i30. Chci navázat na diskuzi ohledně závad na i30. Z diskuze dole vyplývá, že spousta majitelů H ani neví, že jim něco klepe nebo jim to nevadí. A nebo mají štěstí. Nevím jak bude to štěstí fungovat, až při STK řekne ten roboš - to klepání v řízení si nechte opravit. Těžko budete vysvětlovat, jako HMCZ mně, že to klepání nemá na provoz vliv. Kdo nečetl můj příspěvek o klepání v řízení, tak vězte, že to mám na videu, spousty lidí se ozvalo, že jim to klepe stejně. Já jezdím během tří let již na třetím posilovači. Seděl jsem ve dvou předváděcích vozech a tam to také klepalo. Úplně stejně. Přeji všem kterým to v posilovači neklepe hodně spokojeně najetých km. Moje i30 není záruka spokojenosti. To je šmejd. V záruce mně tedy po dlouhých urgencích posilovač již 2x vyměnili. Myslí si pisatel dole, že by mně to vyměnili, kdyby tam neklepalo? Poslivovač stojí 74 tisíc. Mně již vyměnili 2x posilovač, hřebenovou převodovku, kloub řízení a stabilizátor. To je muselo stát nejméně 200 tisíc. Jistě by to nevyměnovali, pokud by se nejednalo o prokazatelnou závadu. Kdo chce, nechť se ozve na pavvlc@seznam.cz a já mu to video pošlu. Moje i30 má mnoho závad. Postupně v rámci času je zde všechny popíši. A nejhorší je, že servis tvrdí, že se jedná o konstrukční vadu kterou nelze opravit, HMMC tvdí, že i30 žádné závady nemá a HMCZ nechce nic opravovat. Tak si nekupte Hyundai. To přece není o tom, že tu závadu někdo má a někdo ne. Ona se také může kdykoliv objevit. Optimistům přeji aby byli spokojeni a ti co to vidí reálně tak mají smůlu stejně jako já, že si ten šmejd koupili.
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: závady na i30

Příspěvek od adam221 »

Urcite ho neplati firma VW... To video som uz tiez pozeral a toto iste mi robil accent /MC07/, nasledne som nechal v zaruke vymenit riadenie....
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: závady na i30

Příspěvek od Laxius »

Dajte to video, ja som on poziadal, ale nedoslo mi. Poslite ho prosim na

Kód: Vybrat vše

vaczi.peti@gmail.com
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: závady na i30

Příspěvek od adam221 »

Mas to tam.....
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: závady na i30

Příspěvek od vena222 »

prosím taky o video na rbrz@email.cz :hyu: děkuji
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: závady na i30

Příspěvek od Laxius »

Diky moc Adam za video. CO sa tyka zavady, tak nejak mam pocit, ze podobne klepanie obcas pocujem aj ja. Aky to ma vplyv na bezpecnost? Vie niekto povedat/posudit? Zial moje auto (korejska vyroba) malo len 3 rocnu zaruku a ta mi uz skoncila...
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: závady na i30

Příspěvek od vena222 »

taky dík =D>
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: závady na i30

Příspěvek od Hardcam »

mujnicknaclubu zav seznam.cz taky prosim :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: závady na i30

Příspěvek od Hardcam »

Vlček Pavel píše:Optimistům přeji aby byli spokojeni a ti co to vidí reálně tak mají smůlu stejně jako já, že si ten šmejd koupili.
Delas z i30 komplexne smejd, mas rudo pred ocima a s takovym clovekem je jednani zoufale. Jsou ti, co problem maji a jsou ti,co problem nemaji, ale kvuli tomu nemusi byt optimisti, proste maji zdravy kus, coz ty odmitas pochopit, protoze pro tebe existuje jen ta jedna spatna tricitka.
Video nicnerikajici, kdyz uz neco natacim pro x desitek lidi, poridim si na to aspon dobovou techniku.
Cteni zajimave. Ale nechapu, proc jsi psal Vankovi, kdyz mas korejskou i30? Co cekas, ze udela? Proc by to meli resit? Tvuj problem ma resit vyrobce (tedy HMC) resp. importer znacky do dane republiky (v tomto pripade HMCZ). Zda ho resi ci neresi je vec druha. Ja mam rizeni po vymene, jestli uspesne nebo ne, ukaze az delsi doba. Jedno vim jiste, ze do soudniho sporu bych konkretne s nimi nesel. Zvaz, jestli to tvoje klepani opravdu stoji za to se soudit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: závady na i30

Příspěvek od pietro32i »

Dajte to video aj mne, pls: pietro32i@gmail.com
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: závady na i30

Příspěvek od lada 71 »

Vlček Pavel: To co píšeš, je smutné čtení. I já jsem ti psal na mail, že bych rád to video viděl. Já osobně patřím mezi spokojené Hyundaisty. Ano, auto není žádný zázrak, ale jsou i horší auta na trhu. Já zatím nemám nějaké větší problémy a když budu upřímný, nemám ani menší. Ale pokud je pravda co píšeš, tak bych asi taky kolem sebe kopal, páč jsem musel sakra hodněkrát hodit lopatou, než jsem měl keš na nový vůz. A do nového jsem šel právě pro to, abych měl pár let klid a nemusel se o víkendech válet pod autem v montérkách. Spíš mě zaráží, že s tebou nechce nikdo v :hyu: company reálně komunikovat. Nevím. Zkus jedno. Na dálku je všechno těžké a nikoho to netrápí. Zkus si prostě s někým z HMCZ v Praze domluvit osobní schůzku. I kdybys byl třeba z Ostravy, tak na to prostě ten jeden den obětuj. Až v tom tvém autě bude někdo z managementu sedět a skutečně uvidí, že tam je nějaký technický problém, tak se slušností, ale zároveň s nekompromisní rázností musíš dosáhnout svého. Alespoň já tomu věřím. A pokud ani potom by jsi nebyl spokojený s jednáním a řešením, tak bych prostě šel do ringu a řešil bych to právnicky. A to na plný pecky. Pokud si jsi jistý tím čím jsi, tak jisté šance máš. Sice budeš mít asi nějaké investice, jako jsou nějaké znalecké posudky, ale pak by se ti to v případě vyhrání soudního sporu mělo vrátit. Nedávno jsem na autowebu četl článek, že někdo prvně v CZ vyhrál soudní spor s dovozcem nejmenované značky, že reálná spotřeba vozu v žádném případě neodpovídá udávané spotřebě v technické dokumentaci. Taky se s ním ze začátku o tom nikdo nechtěl bavit, ale šel do toho a vyhrál to. Zaplatil si své nezávislé posudky a u soudu mu dali za pravdu. Importér mu musel vysolit zpět nějaké peníze. Tuším, že to bylo kolem 50.000,- kč. Přeju ti hoodně štěstí a ať jsi nakonec spokojený motorista.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: závady na i30

Příspěvek od matysekul »

Chyba lávky,nebyl to spor s dovozcem,ale s prodejcem a slevu mu musel dát prodejce.I tento právník,který se soudil,šel po instanci s větší šancí na úspěch....
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
juryno
**
Příspěvky: 147
Registrován: 19 kvě 2011, 08:04

Re: závady na i30

Příspěvek od juryno »

kvalita i30 je nizka. pochybujem ze by tolko ludi malo zly kus. poznam dakoho z autopalacu a vravi ze ludia s i30 nie su spokojny.

mne tam nieco hrka z palupovky. nie vzdy, ale proste hrka. poviem vam je to priserne. nove auto za 13.000 e a hrka jak stary crep. v servise mi to nehrkalo tak som to musel odlozit. a to mam i ine vady. proste nošovice už nikdy více
i30 1,4 CVVT 80kw, 2011
Vlček Pavel
*
Příspěvky: 43
Registrován: 14 zář 2011, 11:10

Re: závady na i30

Příspěvek od Vlček Pavel »

Zdravím třicítkáře. Dostal jsem tolik odpovědí a zájmů o kontakt, že nestíhám odpovídat. Nespokojených je zřejmě mnoho. Kdo chcete poslat foto a video závad, tak si zapněte neomezenou schránku. Video má 5MB, což sice není mnoho, ale někomu to odeslat jde a někomu ne. Možná už máte někdo schránku plnou, tak si ji vyčistěte. Postupně odpovím všem. Pavel.
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“