scoupe II. sraz mimon

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Black & Rasty:
Jo kuci, verte mi, taky bych mohl vypravet.... Ach ty vzpominky.... Potvory zustavaji, a nechteji odejit... Kdyby tak sel vracet cas... ze...? :(

Ale tenhle nas klubik nam s tim alespon na srazech bude pomahat, kluci nas doufam nad vzpominkama plakat nenechaji :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Dráček píše:..Ale tenhle nas klubik nam s tim alespon na srazech bude pomahat, kluci nas doufam nad vzpominkama plakat nenechaji :)
Kromě času je také dobrým lékařem změna myšlenek, které se bez kontaktu s okolím k lepšímu nezmění, proto jsem vždy v těžkých chvilích šel mezi kámoše na pokec a nepotřeboval jsem to nikdy řešit pitím nebo podobnými úlety. Prostě jsem se vykecal a pak to bylo zase o něco lepší.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:
Dráček píše:..Ale tenhle nas klubik nam s tim alespon na srazech bude pomahat, kluci nas doufam nad vzpominkama plakat nenechaji :)
Kromě času je také dobrým lékařem změna myšlenek, které se bez kontaktu s okolím k lepšímu nezmění, proto jsem vždy v těžkých chvilích šel mezi kámoše na pokec a nepotřeboval jsem to nikdy řešit pitím nebo podobnými úlety. Prostě jsem se vykecal a pak to bylo zase o něco lepší.
kdybych se uz nevykecaval uz tolikrat.... :( stale se ji nedokazu vzdat, nejde to, ani nechci chtit.. :( vim, ze me mi nelhala, a tak stale doufam, ze ji dojde ze to tak nechce... :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Blacku, bolí to, ale postupem času bolest "vymizí" a po překonání toho bolestivýho období zůstanou jen hezký vzpomínky - tak to je v našem životě nastavený, to nezměníš. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hanz píše:Blacku, bolí to, ale postupem času bolest "vymizí" a po překonání toho bolestivýho období zůstanou jen hezký vzpomínky - tak to je v našem životě nastavený, to nezměníš. :wink:
tak tak je to prostě už takhle daný a nikdo to nezmění
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

asi o tom nechci mluvit tady uz, je to moc hluboky, vim ze od dvacetiletyho kluka to zni vtipne, ze vim o zivote hovno sam, ale... u ni mi to jaksi nejde, byl jsem tak stastnej s ni, nevim, jestli ona ne, tvrdi ze jo, a ze mi jen nemohla ublizit, tak jestli jen potrebuje zjistit co chce, nevim, kazdopadne porad cekam, nez se ozve a pujdem to spolu probral a rekne mi neco vic.....
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

black_sheep píše:asi o tom nechci mluvit tady uz, je to moc hluboky, vim ze od dvacetiletyho kluka to zni vtipne, ze vim o zivote hovno sam, ale... u ni mi to jaksi nejde, byl jsem tak stastnej s ni, nevim, jestli ona ne, tvrdi ze jo, a ze mi jen nemohla ublizit, tak jestli jen potrebuje zjistit co chce, nevim, kazdopadne porad cekam, nez se ozve a pujdem to spolu probral a rekne mi neco vic.....

No to by Ti mohla říct něco víc, aby si věděl....... :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tak stale nic, ani fň.. ani radka..

napsal jsem ji ze to chci alespon hezky ukoncit, ze to chci probrat co se stalo abych se s tim netrapil do budoucna a vedel proc jsme se rozesli, a porad nic..

proste nenapise! v tom pripade to vzdavam, proste bud nevi co chce nebo mi lhala u rozchodu a lhala i svy kamaradce ktera ji vyzpovidala, nemohla by me opustit kdyby ji se mnou bylo tak moc hezky jak rikala, musela to vedet dopredu, jen nechapu proc me presvedcovala o opaku..

nevim co je pravda, dost to boli, ale musim to nechat prebolet a nebudu se v tom pitvat, pac nevim jestli ji to vubec napadlo ale ublizovala mi uplne nejhur jak mohla tim, ze ke me nebyla uprimna a nerekla ze uz to citila dyl ale nebyla mi to schopna rict a nebo proste mela rict ze si chce dat jen pauzu ze me nechce podvest, jestli to dokazu.. tohle kdyby rekla...

ona mi to takhle napise pres smsku a kdyz pak z kamaradky vytahnu co tim mysli tak lze snad i ji nebo nevim proc to rikala, jestli ji to trebas bolelo taky, ale prehanela jen moc a vubec ji nedochazelo ze to tak nepujde.. :( nevim, kazdopadne nemuzu uz dal cekat, utrapil bych se, proste se na me vykaslala a nebudu se uz k ni pokouset vratit a jestli ji po case dojde ze to byla chyba, tak asi nebudu moct slouzit uz, uz jsem cekal dlouho ale trapil bych se tou nejistotou! :cry: nemam ji to za zly, asi to pro ni taky nebylo jednoduchy co jsem slysel a myslela ze vim jak se ma choval ale bylo to naopak, mela bejt strucnejsi a jasnejsi v tom co rika a hlavne mi to rict vsecko do oci, obejmout me a rict at uz jdu, ze jednou az to preboli muzeme bejt kamaradi.. :roll:

pritom to mela v hlave fakt srovnany a bylo s ni uzasne, moc me ovlivnila v mym chovani a nezapomenu na ty chvile s ni... precejen to byl kus zivota a meli jsme spolu plany do budoucna, ted je mi trosku prazdno, ale nebude to trvat snad vecne, ale nechci do neceho jen tak, a vim ze me ceka zase spousta rozchodu nez si najdu takovou holku o ktery snim, takovou jako je ona v mnoha vecech, nechci rict ve vsem ikdyz si to myslim.. kluci jedno vim, ze vas mela moc rada a na srazech se ji libilo, ale je koneca spolu uz na sraz nedorazime, ted to jen musi prebolet... :cry: mam ji moc rad a bude se mi po ni styskat, ale nevim jestli bysme mohli bejt normalni kamaradi.. :?
vipe

Příspěvek od vipe »

Blacku, přesně vím o čem mluvíš něčím podobným jsem taky prošel, ale to už je dlouho (15 let). Dnes jsme kamarádi a všechno je OK. Jen to delší dobu trvá než to přebolí. Drž se.
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Blacku až teď jsem se dostal na toto téma a myslím, že vim co prožíváš. Většina lidí už to má za sebou a nějak se s tím popralo tak to zkus i ty. Rád bych na srazu viděl mimo Hanzue (to je kapitola sama pro sebe :lol: ) toho Blacka kterého znám a ani tohle by tě nemělo položit na lopatky. Upřímně ti držím palce.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Blacku:

nj, poprve, co...?

tak ja ti to na zaklade vlastnich, trpce ziskanych zkusenosti zkusim prevypravet... ale nebude se ti to moc libit, a hlavne, ani napodruhy si na to nezvyknes, az nekdy dyl...

Jsou proste dva, a pokud to chtej spolu zacit, nebo skoncit, je to v pohode... horsi je kdyz chce neco jeden, a neco druhy...

Treba jeden se proste rozhodne ze to chce skoncit, at uz ma duvod jakykoliv, a kdyz se rozhodne k necemu takovemu, vi ze ten druhy z toho nebude mit radost... takove rozhodnuti tomu prvnimu trva dlouho, ale kdyz uz, tak to udela obvykle razne, a ono to vypada jakoze z nicehonic, a ze to je impulzivni, ale vetsinou neni... takze je to neprijemne, nechce tomu druhemu ublizovat, ani sobe tim nechce ublizovat, chce to udelat, a uz se k tomu nevracet, nechce si o tom povidat, oduvodnovat to, nechce to resit, neco co uz ma vyreseno a nez s tim vysel ven tak to treba sam se sebou resil nekdy i roky... a doufa ze ten druhy ho v tom pochopi, vzyt se prece meli radi...

A ten druhy? Ten znicehonic dostane ranu, protoze jim to podle neho prece tak krasne fungovalo, nikdy zadny zadrhel... Proste se najednou zhrouti svet, naplanovana budoucnost, v noci se k nikomu nikdo netuli, rano bez spolecne snidane... Ten druhy si o tom chce povidat, nechape, nevi, netusi, nechce se rozejit, ten prvni mu az prilis vyhovoval, potrebuje si o tom povidat, chce to resit, rozpitvat, najit problem, zlikvidovat ho, proste vratit vztah zpet.... chce prechodne obdobi, chce neprechodne obdobi, chce vysvetleni nebo omluvu, chce vlastne udelat cokoliv, a obcas je ochotny udelat i neco co likviduje sebeuctu az do mrte (moje vlastni zkusenost), obetuje cokoliv a kohokoliv, ale hlavne nechape proc si s nim ten prvni nechce chodit na kafe povidat o tom alespon jako kamarad, vzdyt prece dokud se budou cast potkavat je tady malilinka nadeje ze.... proc ho ten prvni nechce pochopit, vzdyt se prece meli radi...


jj, Blacku vis jak, zivot je nekdy na h.... a my lidi jsme proste trosku magori, dokazeme sebelip radit jinym, ale kdyz dojde na nas, tak proste jsme uplne jak nemocni duchem... :(

Blacku vim ze to zvladnes, mas na to, kdyz umis organizovat srazy, dokazes zorganizovat i svuj zivot, opravdu bych ti pral aby to dopadlo tak jak si prejes TY, a aby to tak chtela i ta druha polovicka.... kdyz uz to porad nejak nechce vyjit mne, tak alespon vam... ale kdyby nahodou... kdyby nahodou ne, tak at alespon ten cas nutny na vyleceni srdicka je co nejkratsi.... hodne stesti kamo....
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Petře, souhlas se všema, držím palce a to, co bych ti chtěl sdělit, máš na SZ. Drž se a časem bude líp - to vím zcela určitě!!!!
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Jo jo, Dráček má pravdu, asi každej si tím projde. Myslíš si že to je ta pravá a jediná se kterou můžeš být. Dlouho to bolí a stále si myslíš že s jinou už to nikdy nebude takový. Není ale je to zase jiný a taky jedinečný. Měj se chlape a drž se.. Bude to dlouho bolet ale jako všechny před tebou to přebolí.. Tím nechci říct, že ti nepřeji abyste spolu už nebyli. Když by to vyšlo a bylo to dál krásný bylo by to to nejlepší. Nejhorší je když to trvá tak dlouho ten smutek, i nechtěný ubližování , že pak i když si třeba oba uvědomí že chtějí být spolu, tak už to prostě nejde. Ať se snaží jak chtějí. To je snad úplně nehorší. Drž se chlape..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ještě jedna věc je docela důležitá a vím o čem mluvím. Moc snahy a moc vůle to řešit někdy škodí a tu druhou stranu to spíš odradí. Sama musí poznat, že ji chybíš. Ale radí se lehko a každej z nás to asi dělal..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tak tak....Dracek ma pravdu fakt.
Abych taky neco prihodil,sice to moc pro utechu neni ale je to zkusenost,i kdyz mi je necelych 24,tak clovek v takovych chvilich dela fakt kraviny :evil:
Se mnou se po skoro roce rozesla slecna,neco podobnyho,docela rana,škok proste,bylo to ze dne na den,ale taky to planovala uz dopredu,pry nad tim cely tyden premyslela...no hezky to taky od ni nebylo,ani jak to udelala,ale to by byla kapitola sama od sebe.
Po tom sem si rek ze uz ne,a dal sem si rok prestavku a venoval se jinym vecem nez nejakymu vaznejsimu vztahu,dal sem se do Hyundaiu,odpocinul si a ted uz mam zase pritelkyni a je mi fajn :)
Ty chyby co ja sem udelal,tak za ty bych si dneska namlatil!Prestal sem cvicit-posilovat,proto dneska vypadam jak 17lety kluk,pritom sem vypadal uplne jinak,vykaslal sem se na vysokou skolu po tom rozchodu - to je asi nejvetsi chyba!!!!To sem byl vul opravdu, a prodal predchozi auto.
No ale ted mam auto lepsi,ze jo,kdyz je to Háčko :twisted: , pritelkiny novou a misto skoly prace(ta by mohla byt lepsi,ale zase oproti jinym v okoli sem na to este dobre).Tak a tečka :D :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Odpovědět

Zpět na „Srazy“