Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

Felotron: tak jestli to je originál, tak já jí chci taky ! :)

Maring: jo u Korecar v Pardubicích, super přístup :)
Mouchy mě teď všechny nenapadají, ale vadí mi třeba drnčení třetího brzdového světla o zadní sklo při přejíždění nerovností.
Pak to řazení zpátečky, které se tu ale přetrásá často.
Taky odhlučnění interéru není nic moc, spíš teda nic než moc :lol:
Jinak spokojenost, kudy chodím tudy Accent chválím :)
Mám taky předchozí model, protože jsme chtěli pětidvířko.
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Luki píše:Felotron: tak jestli to je originál, tak já jí chci taky ! :)
Skutecne to original je, ale dodatecna montaz neni mozna - je treba koupit sedadlo s loketkou...

Je skoda, ze se k nam Accent nedovazel (a nedovazi) s touto vychytavkou :(

Treba v Polsku to nabizi.... :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No je super ... Videl jsem to a vypada to perfektne a i funkcne .... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
macvh
Příspěvky: 8
Registrován: 10 srp 2006, 13:54

nový accent

Příspěvek od macvh »

Mám najeto již 800km a zatím jsem nepřišel na žádný závažný problém.
Musím si zvyknout na středy ručiček na budících (otáčky,rychlost),
v určitých momentech v zorném úhlu mě pletou,že mám puštěná dálková světla.





_____________________
nový accent 1,5 2006
opel astra 1,6 1995
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Petusko73 píše:Andy4, v ktorej predajni si kupoval Accentíka. Ja mám tiež záujem na jar a neviem kde je lepší servis v Košiciach, či na Jazere alebo pri Optime na Moldavskej.
Ahoj, Accenta mame z Optimy... co sa týka servisu este nemam rozhodnute kam s nim budem chodit. Alarm nenamontovali tak ako mali (fušerina, kable k cidlam pohybu su na palubovke volne polozene.. este na felde sme ich mali ukryte) a známi si u nich nechal lakovat naraznik a maximalne netrafili odtien... :? . Na inom diskusnom fore som nasiel nejake prispevky ohladom servisu v PO a dost si pochvalovali pristup servisakov. Uvidime .... snad nebude potrebne ...
Auto si si uz objednal?

maring píše: Andy!!
niečo nového pri zabiehaní ???už klesá spotreba ??
Nabehanych nieco okolo 800 km, maximalna spokojnost...spotreba ... no na plnu nadrz som urobil nejakych 600km ...to je sporeba cca 7,5 l/100 ..no nic moc ...ale je pravda ze auto chodi kratke trasy a motor je surový, tak dufam ze klesne
Servisak mi ohladom zabehu radil motor po zohriati tocit do 3000rpm .... mas rovnake informacie?
Naposledy upravil(a) Andy4 dne 30 srp 2006, 16:15, celkem upraveno 1 x.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Andy4, buď v klidu. Měj taky rozhodila dlouhodobá spotřeba 7,4l na sto, když kolegové uváděli 5,2 apod. Nyní mám 6,3l/100km a můžu říct, že nevěřím v další pokles. Z ježdění mám prd ( podle potřeby použij i tvdší výraz ), ale jezdím o 1,1 l levněji... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Hanzi ... toto mi povrdil známi co ma Accenta´04 1,3i a spotrebu ma od nova 7,3 .... a neklesá a neklesá :) aj ked v servise mu to tvrdia doteraz :lol:


V tej recenzii na tipcars mali priemerku 5,2 a vraj jazdili zivo ....tak som optimista :?
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4, ešte som si autíčko neobjednal, chcem ho až na jar. Ja zimu pobehám ešte na starom. Len sa neviem rozhodnúť kde. Na Jazere / Iman a Hegyi/ sú vraj dosť podvodníci, zaplatíš aj to čo neurobia a teraz tá tvoja info o predajni na Moldavskej. Teraz už fakt neviem. O servisoch v Prešove som počul aj ja dobré referencie, takže uvidím, ešte pozisťujem. ešte taká podotázka nerozumiem tomu čo si spomínal že ti montovali alarm s diaľkovým štartom- to je čo?
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Foto

Příspěvek od acer »

Zdravim !
Chlapi hod te sem nejake foto tech vasich novych Accentu at se trosku navnadime.
Jinak jsem se chtel zeptat jake jsou ty jizdni vlastnosti s porovnanim s vasim predeslym autem.
Dik za info
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Foto

Příspěvek od acer »

Zdravim !
Chlapi hod te sem nejake foto tech vasich novych Accentu at se trosku navnadime.
Jinak jsem se chtel zeptat jake jsou ty jizdni vlastnosti s porovnanim s vasim predeslym autem.
Dik za info
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4, už som si nštudoval čo je to ten alarm zač a je to pecka. Montujú tento konkrétny automaticky alebo si ty zvolíš aký chceš?
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Petusko73 píše:Andy4, už som si nštudoval čo je to ten alarm zač a je to pecka. Montujú tento konkrétny automaticky alebo si ty zvolíš aký chceš?
no neviem o aku verziu by si mal zaujem, Dynamic ma iba central bez dialkoveho a bez alarmu ....je moznost si nechat u predajcu domontovat alarm s dialkovým za cca 6900,- s montazou. Podobny alarm ma Elegance s tym rozdielom ze ma tlacitka priamo na kluci.

Alarm co mame my je Magicar9000B s dialkovým startom. Na autoalarmy.sk stoji 6900,- plus doplnky (dojazdy okien, pohybove cidla,odskok na kufor, zalozna bateria, bypass... vyjde na cca 10 000,-)
Plus montaz v autorizovanom stredisku cca 4000 bez dph ... bez dokladu aj za 2000,- (znamy si to montoval do accenta na cierno a ma to urobene krajsie ako ja)

Ten isty alarm u predajcu hjundaj je s doplnkami za cca 11500 ,- a za montaz chceli 7500,-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nakolko nam dosiel accent dynamic bez laktových opierok ( vtedy v cenniku boli zahrnute aj laktovky pre Dynamic ..teraz su uz len pre Ellegance) tak nam to vynahradili zlavou z ceny montaze a to .. 3500,- SK . Ak by bola zaruka na auto roky tak by som to dal montovat inde, ale kedze je tam zaruka 3 roky a predajca ma upozornil ze mozemmontazou prist o zaruku, tak som im to zveril ... Alarm plus montaz 15tis ..plus vyroba noveho kluca pre dialkovy start 1400,- . cize 16400,- SK
mx5/swiftsport/santafe/accent
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak jsem opet studoval hyundai.pl.... a co nevidim??? Polaci maji i tridverovou verzi!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Nemam rad AP Butovice.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Takhle budou u nas tezko nekomu konkurovat, kdyz skoro kazdej kupuje hatchback... Asi jsem mel te ekonomie malo :oops: :? :evil:
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4, ja mám záujem o verziu Elegance. Tam je tiež alarm s dialkovým štartom a podobnými funkciami ako ten tvoj alebo úplne iný? Prepáč celkom som ťa nepochopil.
macvh
Příspěvky: 8
Registrován: 10 srp 2006, 13:54

nový accent

Příspěvek od macvh »

Do 400km jsem jezdil trasy do 15 km,spotřeba 6.1l.
Nyní jsem jel dvakrát 200 km a spotřeba šla na 5,8l.
Auto jede výborně.Budu si muset dávat pozor v zimě.
Auto je lehké a ti koníci pod kapotou můžou udělat pěknou paseku.



______________________________________________
nový accent 1,5 2006
opel astra 1,6 1995
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“