Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Také proto by jsem do staré koncepce nešel, syn měl také opakující se problémy s rozvody u G6. Byl rád, že se ho zbavil, momentálně má Auris a je spokojenej. Já mám momentálně najeto 50 tis.km a motor šlape jak hodinky, pravdou je, že jsem musel dolít 1l oleje(na 2x) do 30 tis.km, od té doby jsem nedolíval nic.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od idam.i »

abdulzabak píše:Mno ja rozdil Leon vs. Golf nevnimam, je to vicemene to samy s jinou kapotou...

Ale kdyz sem tam jedu 1.2 TSI a jsme v aute 3 a vic, tak mi to opravdu neprijde moc srovnatelne s 1.6 GDI, ja jezdim kazdy tyden s rodinou a kufrem s ruznyma kramama (barak temer trvale vyzaduje dovoz zeminy, mulcovaci kury, sekacek, bazenu, nechapu, kam se to vsechno porad ztraci :-) ) a 1.2 TSI je na oktavku se trema lidma proste slaboucky.
Zaujímavé porovnanie.Asi to každý vníma individuálne.No zaujímave je porovnanie spotreby.Myslím papierovej a reálnej. :-k

http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2 ... gn=listing
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Občas je potřeba použít selský rozum. :D
Nic ve zlém, dle spritmonitoru je spotřeba Elantry přes 8l a když si pozorně pročteš tabulku která je v tom článku zjistíš, že skutečná spotřeba v testu je nižší než kterou uvádí výrobce!
Tomu snad nevěříš, nebo snad ano? :mrgreen:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od idam.i »

Soukromé registrace 1-4/2015

Více na: http://www.autorevue.cz/skodovky-kupuji ... n=copylink
Naposledy upravil(a) idam.i dne 14 kvě 2015, 22:01, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Alf6 »

Dalin píše:Občas je potřeba použít selský rozum. :D
Nic ve zlém, dle spritmonitoru je spotřeba Elantry přes 8l a když si pozorně pročteš tabulku která je v tom článku zjistíš, že skutečná spotřeba v testu je nižší než kterou uvádí výrobce!
Tomu snad nevěříš, nebo snad ano? :mrgreen:
já jo :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Já na Ježíška! :mrgreen:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

Jsem si vědom, že tady cpu koncernovou jinou třídu, když je zde pokec o i30, ale nedalo mi to. A říkám si, že i40 je o hodně pěknější auto. Včera jsem viděl načančanou i40 kombík, v bílé barvě, krásné kola, nějaký ten navíc kosmetický doplněk. Hodil jsem řeč s majitelem a dostal se na "rovných" 800 táců. Nebo nové Mondeo kombík ...... Jenom se podívejte na ten interiér od Superbu, výplň dveří, doslova hnus. A stejně mu zůstane nálepka "jezevčík". A ta záď u všech koncernových aut ? Jakoby to někdo naboural. Lidi zlatí, za 1 mega, ne-li více mám i úplně jiné auto, teď nemyslím zrovna :hyu: nebo Mondeo.

http://www.novinky.cz/auto/370445-super ... rafie.html
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

Jo a známý se dostal těsně nad jeden mega s max. vybavenou Hondou SUV CRV v automatu a snad i s vystřelovacím :D sedadlem. Bílá barva, kůže ...... krása !
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

hlavne nad mega se da sehnat XC70ka a to bych si predstavit umel a to fakt hodne...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

abdulzabak píše:hlavne nad mega se da sehnat XC70ka a to bych si predstavit umel a to fakt hodne...

Absoutní souhlas !!!!!!!!!
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

A ještě něco ...... mě stačí, když ráno soused z Boleslavi, když před domem za mou zahradou nastartuje svou O III TDi, tak jakoby vyjely traktory do pole. Hluk jako prase. A mj. základ tohoto motoru je děsně překonán a pomalu cca 25 let starý, první s tím přišli taloši a němčouři to prostě okopčili, neposunuli skoro o nic dopředu a sdírají z lidi peníze. Taloši to pak vyšperkovali na zcela kvalitní "jetedéčka".

http://www.autoforum.cz/technika/spoleh ... a-chvostu/
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Rád si počtu něco od odborníka, trochu to rozveď! :D
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Alf6 »

kongresman píše:Jsem si vědom, že tady cpu koncernovou jinou třídu, když je zde pokec o i30, ale nedalo mi to. A říkám si, že i40 je o hodně pěknější auto. Včera jsem viděl načančanou i40 kombík, v bílé barvě, krásné kola, nějaký ten navíc kosmetický doplněk. Hodil jsem řeč s majitelem a dostal se na "rovných" 800 táců. Nebo nové Mondeo kombík ...... Jenom se podívejte na ten interiér od Superbu, výplň dveří, doslova hnus. A stejně mu zůstane nálepka "jezevčík". A ta záď u všech koncernových aut ? Jakoby to někdo naboural. Lidi zlatí, za 1 mega, ne-li více mám i úplně jiné auto, teď nemyslím zrovna :hyu: nebo Mondeo.

http://www.novinky.cz/auto/370445-super ... rafie.html
Hezké auto, které české pepíky - chalupáře jistě velice potěší. Absolutní Top vrchol! Přece jenom žijeme v zemi kde je modla okta. Ta poza, když supa za více nez mega zaparkujete u domu bude vice nez dokonala. Sousedi puknou zavistí a nebo rovnou zkočí do řeky. :mrgreen:

to byla samozrejme legrace :mrgreen:
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

Dalin píše:Rád si počtu něco od odborníka, trochu to rozveď! :D
To ti nestačí ?

http://www.autoforum.cz/technika/spoleh ... a-chvostu/
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

Jako za hezkych casu sluzebaku jsem mel oktavku v cenikovce 806 litru, 3 vyse postaveni kolegove se kterymi jsem jezdil meli superby s cenikovkou myslim 1060 tisic (samozrejme fleetova sleva od Skody byla pres 30%, takze realne ceny byly jinde), normalni obdhodaci apod. meli 1.6 TDI sem tam se potuluje 1.2 TSI.
Aut jsme meli opravdu hodne, takze clovek videl hromady odeslych TDIcek atd. vselijake drobnosti byly normalni (u noveho auta mi vrzala palubni deska jak v trabantu, odeslo cidlo na sterace, proste takovy kraviny jako se resi u i30 a to byl Laurin& Klement). To ze u superbu odeslo elektricke ovladani sedadla, tam upadla lista atd. to jsem taky videl, takze ta predstava superkvalitniho koncernu neodpovida realite co jsem videl. Proste auto, spotrebak, zadna premiovka...
Proto je porovnani Skoda-Hyundai z meho pohledu o tom, co komu vyhovuje a co kdo dokaze vyrazit z dealera za slevu, tam u me zvitezil Hyundai. Ale kdyby se byl nekdo ze Skoda/Seat/VW pochlapil, mel bych koncern...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“