Koupě Getze

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

lubos píše:Nechcem machrovat ale ja ho mam uz od 27.10.2005, takze zmenime poradie? ;-)
Moja farba je Midnight Grey a este stale to rozdychavam ako to auto v tej farbe bohovsky vyzera.
Neviete nahodou o nejakom predajcovi kobercekov pre Getza? U nas mi ponukali len take nevkusne cierne. Chcel by som nejake tmavo sede.
Dik.
Nechci machrovat, ale ja ho mam už od18.10.2005, takže změníme pořadí?
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Lidičky, včera jsem byl v prodejně Hyundai vyřizovat nějaké drobnosti, pokecat atd. Zrovna tam byla rodinka co kupovala GETZíka. Nejsem závistivec, ale v tu chvíli jsem jim hrozně záviděl. Sami už máme Getzíka už 3 roky, tak bych sakra neměl co záviděl. Přesto jsem záviděl. Nezáviděl jsem jim, že kupují nové auto, ale že budou zaběhávat GETZíka, že budou sledovat jeho vývoj do syrovosti do hladkého chodu, že zažijí to překvapení jak dobře se řídí, jak je celkově v pohodě. Ty krásné emoce co s ním zažijí, to jsem jim záviděl. :)
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROOOM »

Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Pekny, ale ten nas starsi se mi libi vic . . .
Uživatelský avatar
Edward88
*
Příspěvky: 23
Registrován: 31 pro 2005, 11:22
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Edward88 »

Juraj píše:motor 1.1 je celkovo veľkým sklamaním u tohoto auta podľa mňa :cry: Je lenivý, nenažratý a hlučný :!:
...ešte veľakrát navštíviš benzin pumpu, častejšie ako by si chcel, to pomalé "plouzaní" ťa za chvíľu prejde, keď ti budú na chrbát dýchať Škoda 120, 105 a podobná sorta... V neprospech nových faceliftovaných Getzov hraje nárast váhy aj ked upravili točivý moment + 5nM To sa prejavý v horšiom pomere váha/výkon. Pokiaľ chceš byť ako tak spokojný s týmto motorom, treba ho prečipovať- oživiť, ale až po 10.000km !, odhlučniť, nevoziť zbytočne plnú nádrž benzínu a používať pneu 165. To sú moje skromné rady z praxe :wink: A pak budeš fakt HIPHOP :lol:
Az sa hanbin, je to pruser, ale je to hlavne fakt!!! Mam to iste! Zo zaciatku to bola nenazrana svina, dobre rozbehnuty Ikarus, alebo Avia bola mojim vaznym nepriatelom a ked ma natrela ospojlerovana S120 a ukazala mi brzdove svetla, mal som 100 chuti pustit to auto cez Pristavny most do Dunaja! Je to leniva svina a obavam sa, ze tomu nepomoze ani chip, ani nic. A ked natankujem plnu nadrz je to citit! Ked taham do kopca, tak citim, ze nieco vleciem za sebou. Ani po 3 rokoch to nie je valnejsie, kratke prevody, jednotka kratka, dvojka sa dusi v kopci..... Neodporucam ist pod 1.4 motor. Ine auta tohto objemu su sviznejsie a maju mensi apetit. Sice je to paradox, ale aj tak som s nim spokojny. Je to tiche, pohodlne a pekne vyzera. Sice som zanho v tejto vybave vyvalil 340 tisic Skk, dnes by som za tu cenu kupil nadupany 5dv s kopou vybavy a klimatizacie, ale nelutujem. Nechcel som plano kritizovat, toto vsetko je prezite na vlastnej kozi.
Hyundai Getz 1.1 3HB r.v. 2003 Potomac Blue *** Edo, Bratislava ***
Cemar
*
Příspěvky: 64
Registrován: 21 dub 2005, 22:02
Bydliště: Chrudimsko

Příspěvek od Cemar »

Mám taky motor 1,1 ale úplně odlišné zkušenosti! Podle mne je tento motor úplně vyhovující pro běžnou svižnou jízdu. A spotřeba je taky OK - podle mne až překvapivě nízká - teď v zimě jezdím za 6 až 6,5 l/100km. Mám najeto cca 21 tis km a motor se pořád jakoby vylepšuje, zajíždí - výkon roste, spotřeba klesá...
Pokud chcete závodit, kupte si auto, které má o sto koní více...
Červený Getz 1.1 - třídveřový (byl), bílý Getz 1,4 - pětidveřový (byl), bílý Bayon 1,2 (je)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

poruchy

Příspěvek od xmrak »

jak už tu bylo řečeno, ten vnitřní hluk, ale ten jsem přerazil sportovnim filtrem. Pár lidí to vyřešilo po svém a do benzínu si nechali dát na haubnu zespoda koberec (nějaký filc) co se dává do diesla, prej je to o poznání lepší. Já mám nalítáno 60000km a zatím se nic závažného neobjěvilo, kromě prasklého lanovodu od řazení (6000km), mlžení zadních světel (neustále i po výměně), nesnesitelnej řev serva v mrazech (i po několikátem seřízení v servisu se slovy to je normální), menší vůle v řízení (taky údajně normální prý už z výroby - ale objevila se asi v 50000km), pak taky blbne centrál na klič, prostě zamyká jenom když se mu chce, zadní brzdy vydávaj i po servisu divné zvuky (nevrací se na jedné straně pakna ani se silnější pružinkou) Ale jinak nic závažného. Asi jsem si neměl kupovat jeden z prvních modelů. :?
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Tak nám od 1.4. Hyundai vylepšil nabídku! Nový Getz Champion. Přidali litá kola, přední mlhovky, obložení přístrojové desky imitací karbonu, stropní čtecí lampička, držák brýlí, vnější spětná zrcátka a kliky v barvě vozu, barevné provedení interiéru modré nebo červené.Nakonec mě bude ještě mrzet, že jsem ho koupil minulý rok.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

A to ještě nevíš jak pěkný budou dělat za rok :oops: a nebo za pět let-to bude krasavec. :shock: To neřeš a jezdi. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

...to je v poho. Jen jsem chtěl uvědomit potencionální zájemce o nového Getze, že nemají nad čím váhat.
solva
*
Příspěvky: 40
Registrován: 02 led 2006, 10:16

Příspěvek od solva »

jaja7 píše:Tak nám od 1.4. Hyundai vylepšil nabídku! Nový Getz Champion. Přidali litá kola, přední mlhovky, obložení přístrojové desky imitací karbonu, stropní čtecí lampička, držák brýlí, vnější spětná zrcátka a kliky v barvě vozu, barevné provedení interiéru modré nebo červené.Nakonec mě bude ještě mrzet, že jsem ho koupil minulý rok.
No vidis ja treba bryle nosim na nose :-) Pri jizde si nectu. Takze me mi chybi barva zpetnych zrcatek, klik a lita kola. Docela by me zajimalo jake tam davaji asi to nebude zadny zazrak

ps. Jsem zavistivy, ale vesmes spokojeny majitel Getze champion 2005 :-)
--------------------------------------------
Hyundai Getz 1.3 - 5D Champion 2005
petrs
*
Příspěvky: 29
Registrován: 26 dub 2006, 14:06
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od petrs »

ahoj všem,
rozšířím vaše řady:o))
zítra si jdu pro nového Getze champion...1,4 + dálk. centrál mp3 player a zámek zpátečky - barva sky blue...už se těším - je to mé první nové auto ( předtím 2 x Š 105, fiat punto I )...tak snad z něj budu mít jen radost.
Beru si na něj celý den v práci volno:o))
vipe

Příspěvek od vipe »

petrs píše:ahoj všem,
rozšířím vaše řady:o))
zítra si jdu pro nového Getze champion...1,4 + dálk. centrál mp3 player a zámek zpátečky - barva sky blue...už se těším - je to mé první nové auto ( předtím 2 x Š 105, fiat punto I )...tak snad z něj budu mít jen radost.
Beru si na něj celý den v práci volno:o))
Tak tě teda vítám do klubu :wink:, přeji spokojenost a hodně kilometrů bez nehod.
petrs
*
Příspěvky: 29
Registrován: 26 dub 2006, 14:06
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od petrs »

vipe píše:
petrs píše:ahoj všem,
rozšířím vaše řady:o))
zítra si jdu pro nového Getze champion...1,4 + dálk. centrál mp3 player a zámek zpátečky - barva sky blue...už se těším - je to mé první nové auto ( předtím 2 x Š 105, fiat punto I )...tak snad z něj budu mít jen radost.
Beru si na něj celý den v práci volno:o))
Tak tě teda vítám do klubu :wink:, přeji spokojenost a hodně kilometrů bez nehod.
Díky moc....až bude hezky...hodím sem nějaký fotky z prvního výletu:o)))
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

petrs píše:ahoj všem,
rozšířím vaše řady:o))
zítra si jdu pro nového Getze champion...1,4 ...
Gratuluji k výběru. Doufám, že na další sraz tě ta tvoje pustí a rozšíříš řadu GETZů
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“