Kniha prani a stiznosti

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

black_sheep píše:jeste mam jeden navrh - co takhle zavest sekci kterou by videli jen REGISTROVANI clenove a mohli bysme si v klidku popovidat aniz by si to cetl kazdej nouma? :wink:
Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

jasne, neni problem, vymyslete jak se to ma jmenovat a kam na stranku to dat a ja to udelam.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Miloshi a nevyřešil by to ten chat o kterým se docela mluvilo?
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A co takhle těm, opravdu registrovyným.. to znamená těm, který fakt známe ať už ze srazu, nebo osobně.. ale prostě víme kdo to je, dát nějaký spešl heslo bez kterýho se ti normálně registrovaní ale neznámí do některých sekcí nedostanou? A byl by klid... a kdo by o to stál, musel by se třeba fyzicky setkat s nějakym adminem nebo moderátorem.. tvrdý, ale podle mě nezbytný opatření.. hmm? :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:A co takhle těm, opravdu registrovyným.. to znamená těm, který fakt známe ať už ze srazu, nebo osobně.. ale prostě víme kdo to je, dát nějaký spešl heslo bez kterýho se ti normálně registrovaní ale neznámí do některých sekcí nedostanou? A byl by klid... a kdo by o to stál, musel by se třeba fyzicky setkat s nějakym adminem nebo moderátorem.. tvrdý, ale podle mě nezbytný opatření.. hmm? :wink:
taky moznost.. ale on se kazdej nebude registrovat jen kvuli tomu aby mohl do naky neviditelny sekce.. :) treba pro ostatni by to nepsalo ze se musi zaregistrovat, ale uplne by ji to zkrylo aby se nehlasili zvedavci ale po prihlaseni => ten clovek ma zajem o klub by sem meli pristup, co rikate? ;)

a chat by taky nebyl marnej.. :P
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Ta MarťasZovo verze není špatná..Jenže zase jak se setká každý s adminem??? :roll: To by bylo fakt jen pro nás ze srazů a co se prostě známe... :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Kyrglik píše: Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
... a má Hyundaie?!? ... jen sem se zeptal :wink:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jsem pro chat, ale ne pro druhou, skrytou, verzi netu. To se nám to může po nějaké době začít štěpit - ty "starší" se začnou směřovat na skryté sajtny a "novější" se budou v případě nějakých "hlášek", založených na pokecu v pro ně nepřístupné části, v další diskuzi zcela ztrácet. Ve výsledku by mohlo ztrácet celé naše fórum - jak nové členy, tak smysl..... :?: Včera jsem navrhoval zpřehlednění fóra a teď bych měl být pro jeho další členění ? Pardon, ale v tomhle nejedu. Já se za své plky nestydim a obhájim si je.
:!: Myslím, že na toto téma je dostačující systém SZ nebo lze využít icq, což se taky často děje. :!:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ja si nerikam ze jedna sekce by zase nebyla tak navstevovana natolik abych ostatni chcipli :-)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ten chat by byl na prd - ICQ a podobne jsou na to mnohem lepsi - a sraz je uplne nejlepsi :D

Tajna cast fora... souhlas s Hanzem
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ja jsem pro zprehledneni .... Chat je zbytecny ..... jak rika felotron, Staci ICQ .....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Farmář píše:
Kyrglik píše: Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
... a má Hyundaie?!? ... jen sem se zeptal :wink:
Má Škodovku.Fabii HTP :P Suchar jeden... :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

Kyrglik píše:
Farmář píše:
Kyrglik píše: Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
... a má Hyundaie?!? ... jen sem se zeptal :wink:
Má Škodovku.Fabii HTP :P Suchar jeden... :wink:
Takže vlastně nemá auto žádný :wink:
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

4Sensei Jirka:
Pravda pravda.Když to beru podle toho tématu co se tady rozebírá..... :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Kyrglik píše:
black_sheep píše:jeste mam jeden navrh - co takhle zavest sekci kterou by videli jen REGISTROVANI clenove a mohli bysme si v klidku popovidat aniz by si to cetl kazdej nouma? :wink:
Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
Jsem taky jednoznačně pro. A Kyrgliku kdyby potřeboval pomuchlat nejen fasádu,tak ti klidně pomůžu, po posledních týdnech přesně chápu vo co go, (pakáž jedna úchylácká) - na budku si zaslouží, i když bude za louží :D .
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“