3. Mimoňský sraz - upřesnění termínu

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zamčeno

Jaké datum je pro vás časově nejhodnější?

25.5.2007 - 27.5.2007
25
49%
15.6.2007 - 17.6.2007
26
51%
 
Celkem hlasů: 51

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Doplním bráchu, pěkné teplé počasí......jinak gril se bere... :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Chlapi,nezapomeňte si přibalit nějaké skládací židličky,stolečky,ať nemusíte sedět kolem táboráku na zemi :!: Nebo se budete zase střídat na mojí sedací soupravě. :lol: ObrázekSpolehlivě slouží na všech srazech 8) -Tady je fotka z úplně prvního srazu-konaného v Chrášťanech(jediné sezení na letišti,vlastně v okruhu 1 km :lol: ) Obrázek(Pro ty,kdo naše tváře neznají-Borek,Leo se svojí slečnou a Farmář v kšiltovce).
Když vidím tu fotku z prvního srazu-je v klubu ještě někdo(kromě mě :shock: ),kdo byl na všech srazech :?: 1.Chrášťany,2.dubnová Mimoň,3.červnová Mimoň a 4.podzimní sraz na Moravě :?: Přihlašte se veteráni :D .
A ještě jedna poznámka,co si vzít sebou.Protože v Mimoni není zdroj vody,tak si vezměte sebou kanystr vody(na mytí..)-neboť,co si vzpomínám,tak na první Mimoni jsem měl zásobu vody jen já a na druhé už se mnou zajistil dostatek vody Víťa. :wink: A určitě by se hodily louče na večerní osvětlení. :wink: Jinak vše podstatné napsali už kamarádi 8) .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Rybářská stolička, kanďák s vodou, deka, rukavice a toaletní papír je něco, bez čeho zásadně nevyjíždím. Taková malá sada "Přežití". :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Super díky.
Schrnuto podtrženo: Beru /-/, dobrou náladu, spacák, deku,židličku, kanystr na vodu, něco na opečení, a basu pif :-)
Nečekal sem takovej pozitivní ohlas a hlavně dobrejch rozumnejch rad :-)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Tak tho se tady vždycky dočkáš, o to strach nemám... :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

tak jo.....hlavně vzít hyundai co :lol: na ten nezapomenout
Uživatelský avatar
vašek.63
*
Příspěvky: 71
Registrován: 03 led 2007, 17:37
Bydliště: Studenec u Horek

Příspěvek od vašek.63 »

No když to tak vemu tak si sebou budu brát vše mimo prutů na rybařinu když jedem na pár dní k vodě Kde jsou všichni kdo se zúčastnil o debatě sraz v Mimoni hlasujících je tu hodně málo!!!!!Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jak vidím,všichni pochopili,co vzít sebou,že Vašku63 :lol: .

Kurňa chlapi,neparkujte mě před garáží. :evil: Obrázek Já se potom nemůžu trefit do vrat. :shock: Obrázek :lol:

Pro ty z vás,kdo na letišti v Mimoni nebyl-dráha má délku 2400m,bez nerovností,okolo je desítky metrů tráva(to kdyby byla někomu malá :D ),šířka-odhadem pro jízdu 9-10 aut vedle sebe. :wink: Takže vidět ručičku tacho za 200km/h hranicí není problém. 8) Pro koho je rozjezd 2,4km málo na dosažení 200 :arrow: ,tak má u mě jízdu zdarma. :lol:

Tady je třeba Mates Obrázek-počkal až bude foukat vhodný vítr do zad jeho Lantry Sněhurky,nahrbil se za volantem do správné aerodynamické polohy 8) a....brrrm..brrrm.Ta rozmáznutá fotka není špatným foťákem,ale tou rychlostí Sněhurky. :oops:
Tady vezu Farmáře juniora Obrázek a následně po jízdě provádí taťka Farmář kontrolu čistoty spodního prádla :shock: Obrázek.A Ivan jako další pán na holení,pardon,jízdu. :oops:

Ještě vám ukážu,že místa pro stany je dost Obrázek + naše slečny Cary a Meredith.

A určitě také (kdo bude chtít)pojedeme na oběd do Mimoně Obrázek neboj Josefe,pivíčko už ti nesou 8) .Podívej jak Hanz pěkně papá 8) .Ale Madymu koupili asi něco nechutného,když se tak smutně a hladově dívá do talíře Matesovi :shock: :lol: .

A ještě přidám snímeček ze spanilky Obrázek.Závěrečné provětrání koní na letišti a tradá domů. Obrázek

Na sraz do Mimoně vás všechny zve :lol: Borek :lol: . Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

:lol: pěkné
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

moc pěkný Borku.... :lol: :lol: :lol:....ale chybí tam naše kára......Hyundai Accent 2005 - jediný zástupce a chybí.... :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

jůůůů..doufám že mě taky svezeš :lol:
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

DeBí píše:jůůůů..doufám že mě taky svezeš :lol:
Tak to si připrav pro jistotu náhradní oblečení. Závěrečná kontrola čistoty spodního prádla může dopadnout všelijak :lol:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

to Borek: Krasna pozvanka .... :wink: :lol: :lol:

A pravdiva ... :lol: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

Tomikp píše:
DeBí píše:jůůůů..doufám že mě taky svezeš :lol:
Tak to si připrav pro jistotu náhradní oblečení. Závěrečná kontrola čistoty spodního prádla může dopadnout všelijak :lol:
Když vydržím a vychutnávám mírnou akrobačku letadlem tak tohle bude hračka :lol:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Debí,no jasně,že tě svezu. :wink:
Mady,tady je váš Accent a Hanz,těsně před výměnou chladící kapaliny(piva),na dubnovém prvním srazu v Mimoni :lol: Obrázek. Jo a Mady,bacha na Matese,loupal vám perníček z auta,cpal si s ním bříško a všem tvrdil,že to byl větříček :oops: Obrázek :wink: .
Chystá se večerní opékání a grilování-Kyrglík už má připravené buřtíky a spokojený Víťův výraz v obličeji prozrazuje,že i tahle část srazu byla úspěšná(bříška byla plná :lol: ). Obrázek :idea: .
Teď svezu Ivana,říkám Hanzovi Obrázek a jedeme..... Obrázek ještě jedno kolečko,brrrrrm,ať se práší za kočárem :D Obrázek...konec jízdy.Už se můžeš pustit toho pásu,Ivane.. :lol: Obrázek......zaplať bůh,že jsme ve zdraví dojeli(říká Ivan) :shock: Obrázek 8) Střídání....povozit Marťasze Obrázek....tak vám jedu po letišti a najednou......blonďatá stopařka :shock: ,no nedá se nic dělat,Marťas musí po svých :oops: (střídání :lol: ) Obrázek a tradáááááááááá Obrázek.......Technika i lidé přežili sraz v pohodě,takže se nebojte toho následujícího Obrázek :wink:Zazvonil zvonec a pohádky je konec. :lol:

Všechny z poslední fotky zdraví Rasty a :lol: Borek :lol: Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Zamčeno

Zpět na „Srazy“