Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Borek píše:Martasz,prosím tě,je to jen můj názor,ale nevidím nejmenší důvod,proč by na srazu Hyundai klubu,měl být někdo s jakýmkoliv jiným autem....
Borku, kamarade, reknu uprimne, ze ja bych naopak docela nekolik malo jinych aut na srazu uvital... Ne, rozhodne bych nechtel dav lidi a tuning sraz jak jsi psal, ale kdyby se naslo par lidi kteri by zapadli mezi nas, se stejnou laskou ke svym milackum jako mame my, bylo by to fajn. Protoze na nasem foru je prinejmensim jedno vlakno podle ktereho to vypada, ze mame ty nejrychlejsi auta, kazdy predjizdi vsechna ostatni auta s jednou rukou na volantu, pritom nam to vubec nezere benzin, a v podstate jsou ty nase auta bezudrzbovy.... (mirny ironizovnik, nebot na kazdem foru ke kterymkoliv autum se najde to same)
A i kdyz chapu ze kazdy chce mit to nejlepsi auto, najdou se mezi nami taci co rybari na silnici, protoze jezdi se svym seriovym Hyundai taaaaaaaaakhle velika ryba/rychlost... (opet mirny ironizovnik)

Ale prime porovnani na sprintech s jinyma, moznost si sednout za volant toho auta o kterym tady klidne tvrdim ze vubec nejede a vyzkouset si ho sam... Mit na konci drahy na letisti radar, leckdo by se podivil o kolik mu tachometr anebo jeho zbozne prani a oci na konci stupnice premeruji, a mit par jinych aut na srovnani na sprint rad bych videl jak si je davame, anebo oni nas...? Anebo ze by nam to jelo vsem stejne...? (velky zbozny pranikovnik, neb by tady na foru ubylo trosku, s prominutim, nestydatych egokecu)

Ty Borku, jsi v pohode, presne vis jaky mas auto, nic si nenalhavas, a tvoje auto te proste bavi, libi se ti. Zive je to dost, na dalnici je to pozitek... (velky pochopenik k tvym odmitavym textum o zvysovani vykonu)

Ty Martaszi, taky presne vis jaky mas auto, a prave proto vis ze to neni zazrak a dneska uz by to mohlo byt lepsi, ne neboj, mas to samy coupe jako ostatni, neni tak hrozny, ale proste tolik nerybaris a pripoustis si realitu, takze bys rad kdyby to prece jenom zrychlovalo trosku rychleji, a tady ten vykon byl o malinko vetsi... a vsak vis jak :) (jeste vetsi pochopenik k tvym pranim ohledne zvysovani vykonu, taky bych rad kdyby to bylo zivejsi)


Kuci, vzdyt prece auta mame stejny, velice dobre si pamatuju jak na letisti v mimoni, o delce zhruba 2,5km, dojely Hackovy dvoulitry bez rozdilu na konec v podstate stejne, respektive ten rozestup byl par metru, par metru je na takovouhle vzdalenost statisticka odchylka, rozdil v tom jak ridic umi radit, ruzne velikosti pneu... Auta mame stejny, jenom mame jiny potreby a ocekavani jak by to melo jezdit ;)
Takze presne jak pise Hujer, proc neporovnat i s nekym kdo nema Hacko? Pokud ten dotycnej zapadne vecer pri popijeni a grilovani mezi nas?
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pravdu díš, Hujere, stejně jako Dráček - přece to nemusí být jen o /-/áčkách. Já vás se svou 1,3-kou stejně na dráze nepředjedu, ale ježdění s Accentikem mě baví i když po svezení v Maserati Quattroporte (boleslaváci si ho můžou občas zkouknout u bývalýho autosalonu Škoda, kde parkuje skoro k nasrání škodovákům) si umím představit být majitelem i tohoto klenotu ( :!: vlastnictví toho auta je v mém případě skutečně jen sen :!:, navíc kdo by se furt leštil s tim koženým vnitřkem - mě nebaví ani čištění bot, natož tuhle plochu :lol: :lol: :lol: :lol: ). Ale sny, touhy a možnost porovnat i s nedosažitelným je jen motor pro další snahy jedince - proto bych rád zkouknul i něci lepšího v akci na našem srazu v Mimoni jako kdykoliv jindy a jinde. Tím přeci neobrátíme naši slezinu na ruby, jen jí možná dodáme trochu větší "šmrnc", ne? :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Přátelé,o mém autě jsem nenapsal ani slovo a s žádnou Imprezou jsem ho nesrovnával(proto jsem u 2,0l použil porovnání s 2,0l Lantou)..Ale nemám rád velké kecali a vejtahy(machýrky-to neplatí na Martasze,ale toho kamaráda).Dal jsem vám jasné porovnání daleko dražšího Subaru Imp.se stejnými obsahy motorů jako H.-PODLOŽENÉ FIREMNÍMI ÚDAJI :!: :!: :!: :!: A ne kecy nějakého borce.A také platí to,že tohle provedení GT má 160kW(i když po najetí 120000km nebo 150000km jak píše Martasz,bude asi ty papíry na repasi turba potřebovat :lol: a výkon :?: ).Že nás všechny předjede je jasné,ale kecat žvásty,jak v 240km/h začne akcelerovat(při max. rychlosti 231km/h,kterou má).....prostě takové plkání nesnáším. :roll: :roll: Jo,kdybys napsal,má obyčejnou 2,0l Hondu 2000 bez turba a ono to jede přes 240Km/h a má to větší výkon180kW(176kW)a zrychlení 6,2s(opravdu)-a takových aut je moře-tak je to blízko realitě a nikdo se neozve,ale tyhle řeči o Subaru Impreza GT :lol: .Na Honda,Audi,BMW... sraz by nepřijel ani kdyby ho prosili všichni :lol:. Ale na nás si dobře zamachruje. :wink:Můj kamarád má Nissana 350Z a to je jiné brko :!: ,ale určitě by nejel na cizí sraz,protože by si připadal jako machr. :oops:
Martasz,máš pravdu,minule tam mělo sraz více klubů-třeba ta Honda nebo docela velký Ford,ale viděl jsi tam u nich jiné auto :?: Chtěl jsem jen napsat,že je to hooooodně raritní-zkusil sis představit,že přijedeš na sraz VW,Trabantů,Fordu...Já si to představit neumím,ale budiž.Pokud je zájem natahat na sraz HYUNDAIKLUBU jiná auta,já se podřídím,ale pro nejsem.Už vidím ten klid u ohně i během dne a plodnou debatu......kdo má lepší auto,zda VW nebo Ford na našem srazu :roll: Když každý vytáhne takovéhle žvásty o svém autě jako tenhle člověk-tak bude přátelsky veselo. :wink:Začne partičkování.... :? To je o co mě jde-aby sraz byl zase taková pohoda,jako všechny předešlé :!: Od posledního srazu v září se tady událo pár debat..... a mám z nich popravdě smíšené pocity:roll:
Martasz-ty jsi a budeš pro mě správný kámoš,ikdyž tam borec přijede nebo ne.Jasný :idea: :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Je to Hyundai sraz a proto by tam meli byt jen hyundaie. Pokud ma nekdo autiko rozdelany, at samozrejme prijede cimkoliv jinym. To takhle muzeme jezdit na VW sraz, Trabant sraz atp., kde bych si s jinym autem pripadal trapne, i kdyby melo 1500koni .jednou jsme klub a alespon nejaky zasady by to chtelo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No já docela koukám, co člověk to názor :-)
Borku.. všechno v poho, jen koukám, že jsem to zřejmě uved ve špatnym světle.. ten kámoš vůbec nemachruje.. to co jsem tu psal, o tom sme se normálně bavili.. to co jsem s nim prožil, myslim jízdu, to jsem prožil na vlastní kůži.. každopádně, ten kluk o Impreze snil celej život, a teď si ten sen splnil.. ono je mu celkem jedno, jestli to má 160kW nebo 180kW.. to prostě padlo jen mezi řečí.. a fakt to nebylo hlavní téma hovoru.. i když po těchhle reakcích, který sem mu samozřejmě i nechal přečíst jsme o tom vedli hlubší debatu.. ale to je jedno.. je prostě zamilovanej do svý kárky, stejně jako většina z nás.. i já.. i když na Coupe a jeho výkon pořád nadávám, tak tu kárku miluju a nedám na ni dopustit :-) šak mi připravila spoustu super zážitků.. včetně nádherný spanilky, a poznání party skvělých človíčků... ;)

A pokud jde o návštěvu na srazu.. Opravdu to vidim tak, že přijede, pokecáme, zablbnem si a zas pojede.. nikomu nikdo nic nebude nutit, vlastně ten kdo je proti, to nebude ani vnímat.. nemusí jet ani na naše stanoviště.. podle mýho se stejně budem zdržovat jen na dráze.. já vim, že je to supr kluk a lidi který ho budou chtít poznat, uviděj, že je v poho.. Rozhodně si nemyslim, že by tam zůstal na táborák.. toho se nikdo bát nemusí :-)

A už nevim co bych k tomu psal.. fakt sem nečekal, že tu rozpoutám tak vášnivou diskusi :-)

Jinak Dráčku.. tys to všechno vystih úplně přesně.. doufám že se srazu zúčastníš ;)

A Davepic.. já tu fotku taky žeru :P
A přikládám ještě jednu.. už obyčejnou, ale taky gut... nebo vlastně takhle.. dvě... páč zrcátko byla první.. potom...

Obrázek

A nakonec......

Obrázek

Byl to krásnej den a pěkná jízda :-)

Borečku, ty hlavně doma nezapomeň ty dývka ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dývka jsou ještě v kameře :lol: .Už týden se válím s chřipkou a jsem rád,že ležím :( .
Tohle téma je pro mě uzavřené :!: Co jsem chtěl napsat......jsem napsal.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

INTENZIVNĚ LÉČIT :lol: INTENZIVNĚ LÉČIT :lol: INTENZIVNĚ LÉČIT :lol:
Nebo nestihneš připravit šnicle :P :P
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Hardcam píše:Presne tomuhle stroji a dvoum frajirkum v tom jsem zdrhnul s Meganem 1.6 16V, kdyz jsem se vracel z chaty v Budejkach...sice obcas po dvou kolech, ale nemel sanci, rvalo to jak krava a stejne mu to k nicemu nebylo:D
citim to co Borek a Scully:)
to asi proto že to nebyli turba.Pokud by to byli tak ti garantuju že bys neměl nejmenší šanci ale na tom nezáleží každy auto má své klady i zapory
Naposledy upravil(a) honzik dne 13 kvě 2007, 20:14, celkem upraveno 1 x.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To bylo jedno auto, ne dve...pokud se nemylim, ma max jedno turbo. Dobre, mohl to byt normalni dvoulitr...porad je to vyssi obsah a auto, kolem kteryho je tady neskutecnej humbuk. Pro me bezpredmetny auto, o kterym nechci dal diskutovat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

jo v pohodě o nic nejde je to vše jen diskuze.Subaru neni o kráse ale o jizdnich vlastnostech.Coupe je daleko hezči ale jizdníma vlastnostma bude zaostávat.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No je pravda,že člověk se občas poohlídne i po jinejch značkách a že každý z nás má svůj automobilový sen a má na to právo,ale je pravda na co by tam měl jezdit týpek s jinou značkou na Hyundai sraz to je trošku divné,ale nejsem proti aby nám to tam trošku z pestřil,si vzpomínám,že na srazu na Moravě tam byl týpek s Fiatem Marea a ještě si to rozdával s Hyundaiema abyl štěstím bez sebe!! :lol:
Já mám taky svůj automobilový sen a to Mitsubishi EvoX ,líbí se mi desing i pořádnej výkon 8) no,ale po finanční stránce je to někde jinde,že,já měl vždycky rád rychlí cesťáky a mám pořád,ale souhlasím,že Hyundai by mohl vyrobit vůz něco jako Rs nebo tak ostrou verzi 8)
Ale další věc je,že tyhle auta Evo nebo Subaru tak jsou docela rychlí a hodně málo lidí je dokáže z vládat na silnici,protože sami si předceňují své řidičské schopnosti a následky jsou katastrofální!! :cry: Sám jsem znal takovejch pár bláznů a dneska koukají ze spoda!! :?
Oni ty auta už sami provokujou abyste na to šláply,je to taková droga,ale tahle droga patří na okruhy nebo tak a né na silnici běžnou v provozu,protože nikdy nevíte kdo nebo co vám skočí před auto! :o
A hlavně nemít v hlavě nasráno!! :oops: A votom to je. :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Ivane takových a DALEKO SILNĚJŠÍCH :!: :!: aut než Subaru Impreza 2,5 WRX STi 2007(nejlepší a nejsilnější současný model-206kW) jezdí po našich silnicích tisíce. :lol: Můžeš začít od A--Audi S4-253kW,Audi RS4-309kW(tomu se subaru musí zdát jako stojící Trabant na silnici :lol: )-zrychlení za 4,8s,...A6 4,2 FSI QUATTRO-257kWspousta dalších A6,A8,u značky BMW je dlouhá řada výkonnějších,rychlejších a hezčích aut od 335i-225kWaž po M6 s 373kW-to už jsou auta,která zaslouží obdiv :shock: .Vždyť i obyč.teréňák na naftu :!: má u BMW větší výkon 210kW,než tohle modré stvoření :lol: .A takhle můžu pokračovat přes běžné značky(protože srovnání s Porsche,Ferrari,Lambem....nemá cenu)jako HONDA Legend 3,5(217kW),mraky Lexusů,Meďourů s větším výkonem než 206kW,jezdí nepočítaje(od C350Sportcoupe,přes C,E.......),Mitsubishi,Nissany,Opel........až třeba po Volvo S60R(220kW).
Seznam by byl na několik stran.Když si představím,že přijede borec s božskou Imprezou STi na semafor-vedle třeba děda 8) (u nás prodávaný)sedan pro podnikatele Chrysler 300C SRT8 s atmosférou.Blik zelená......Impreza se rozjíždí a děda už stojí na dalších světlech a upravuje si kravatku :lol: .To není fikce,to jsou fakta,protože i tohle auto má větší zrychlení i maximálku(5,3s a 265km/h) :!: :lol: ,takže s cigárkem v ruce,důchodce na dálnici(samozř.že v Německu 8) )předjíždí válečně potetované závodní vozidlo Subaru( :shock: :oops: -takhle vypadá borec uvnitř) :lol: .A nebo Crossfire.....a další.Ale ta představa důchodce v sedanu se mě líbí. :lol:

A teď to hlavní,proč jsem se k tomuto tématu vrátil-mám prosím dotaz :?: Může mě někdo ze slintajících příznivců napsat,co je tak zajímavého na STi,když jsou desítky,stovky rychlejších,s větším zrychlením,krásnějších(to může být subjektivní,i když zrovna u tohoto auta... :lol: )....A nepište jízdní vlastnosti,protože u BMW a další řady vyjmenovaných,by určitě nesouhlasili :wink: .O slabších motorizacich jsem už psal,že auta a motory nedosahují ani PRŮMĚRU,lacinějších aut-žádné řeči,ale podloženo firemními údaji :!: :!: Viz.můj článek výše k motorům 1,6l a 2,0l.Dnes shodou okolností testovali v Autosalonu na Primě,Subaru Impreza s motorem-nějaká prdlavka :lol: ,a každé druhé slovo bylo LÍNÝ,LÍNÝ i kdyby jsme podlahu prošlápli tak to nejede :roll: :!: Prostor mizerný,vnitřek jako z 10 roků starého auta....-jejich slova. :wink:
Jste ovlivněni výsledky rally a reklamou-přesvědčeni,že volně prodejné STi je to,co jezdí v rally :?:

A jen poznámka-velký souhlas s Ivanem,s auty kolem 200kW už by neměl jezdit každý magor-závodník.Rok od roku příbývá starých vymlácených silných aut a borci,co si je za pár švestek koupí jsou jak neřízené střely :roll: .Nevadí,že brzdy,tlumiče,řízení..už jsou dávno v háji-cítí silný motor a přeci je nepředjede někdo s .... :roll:

Omlouvám se za délku a návrat k vláknu. :oops:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Borku ale podivej se na ceny kolik stoji STI proti těm co píšeš.Tohle píšu ze zkušenosti mého šefa který jezdi na špičkové urovni motokary.měl pujčený BMW 335d coupe na zkoušku.Měl ho na celý vikend a svezl jsem se snim i já ale to je jedno.poté co ho vratil mi řekl že auto super nádherné svezeni je pohodlné atraktivni vynikajici spotřeba( ani při využívání max.výkonu nabyla spotřeba větší než 10l/100km) ale to vtažení do děje se prý neda srovnávat s imprezou sti kterou nějaký čas měl.Prý u imprézy je to řizení upovidane že pořád vi co se s autem děje že ho vtahne do děje.BMW je prý rychlejší ale neni to takový zážitek jako s STI a nehledě na spotřebu 20l jak prd když ji dával co proto a na okruhu v mostě ještě vic.Asi takhle k SUBARU.Ještě muj kamoš má AUDI S8 odblokovaný omezovač a čipnutou má něco ke 400koni a taky mi říkal když vedema po skypu dlouhé hovory o autech že s STIčkem je větší zábava.Audina je po čertech rychlá ale neumi prý vtahnout do děje.Jo jsou rychlejší,hezčí auta než Imprezy ale tady jde asi o ten pocit z jizdy.Spousty aut ji určítě na rovnkách dostanou i s mobilem u ucha a ani se nebudou snažit ale co potom když příjdou zatačky,déšt,snih jak pak přenesou 300koni na silnici s pohonem na zadek a motorem v předu to jim pak subaru s přehledem ukáže rychle se vzdalujicí zadek.Subaru STI má jiné priority naž nadupané limuziny.A jestli si někdo myslí že nove Subaru je rozchlastany tak at se podíva na subaru club tam se dozví vic.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

ono subo je legenda spis kvuli netradicni technologii (boxer, unikatni 4x4) ktera umoznuje podstatne lepsi zvladani auta v mizerny cesky silnicni realite. Taky je o dost lehci nez vsechny zminovane vozy. Je to jina trida. Pila do zatacek, na hory, na vyblbnuti, vybiti adrenalinu a testosteronu. Podobnej zazitek ti da snad jen BMW M.

Hardcam: Jestli to nebylo tak, ze oni jeli normalne pianko a ty jsi zavodil, takovych potakavam docela dost :))
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ja mam rad klasiku a zvolil bych tohle:

Toyota supra 1990 3.0l turbo 300PS
Obrázek

nebo tohle:
Nissan 300zx ne tak vykony ale staci to...
[/URL] Obrázek

A kdyz uz je tu rec o silnych autech tak na zelande jezdilo tohle vsude, nato by cucela imprezza jen zezadu...

HSV Maloo 500PS 0-100 asi 5s
Stoji to neco okolo 800tis kc novy
Obrázek
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“