svíčky

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Já si taky myslim že Black Sheep plašil,
po novym roce si du pro ty 4bodový Bosche taky :D
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no nevim proc me strasili v tom hyundai servisu.. :( kaslu na to, necham tam ty 4bodovky, tahne to hezky s nima.. :) no jeste ty kabely podelany sehnat, pac nikde nemaj sadu ktera by byla podobna ty co tam byla. bud jsou kabely moc kratky takze to ani nejde namontovat nebo dlouhy ze to tam vypada jak pest na oko (bougicordy-navic to s tim proste nejede ve vysokejch otackach).. :(
have

Příspěvek od have »

Podívej se tady, snad by na Tvoje auto neměl být problém, cena cca 800kč.

http://www.tesla-blatna.cz/cs/vyrobky-s ... kabelu.php
have

Příspěvek od have »

cena těch kabelů je dokonce nižší, než jsem je před rokem kupoval.
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Potvrzuji dobré zkušenosti s Bosch Super 4 FR 78 X

Příspěvek od Dráček »

Tak se přidávám k těm, kteří na podkladě příspěvků tady zaměnili svíčky NKG BKR5ES za Bosch Super 4 FR 78 X....
A je to poznat, děkuju kucííí :lol:
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Potvrzuji dobré zkušenosti s Bosch Super 4 FR 78 X

Příspěvek od ivan »

Dráček píše:Tak se přidávám k těm, kteří na podkladě příspěvků tady zaměnili svíčky NKG BKR5ES za Bosch Super 4 FR 78 X....
A je to poznat, děkuju kucííí :lol:
Tak ať Ti to lítá Dračisko!! :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Fakt to jede lip, Dracku? Jestli to za to stoji, sle bych do toho...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:Fakt to jede lip, Dracku? Jestli to za to stoji, sle bych do toho...
To víš,že to stojí za to!!!
Dávají je i v autorizovaným servisu Hyundai,ale nejdřív převodovku!!!
Jo?? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
Hardcam píše:Fakt to jede lip, Dracku? Jestli to za to stoji, sle bych do toho...
To víš,že to stojí za to!!!
Dávají je i v autorizovaným servisu Hyundai,ale nejdřív převodovku!!!
Jo?? :wink:
tak ja nevim.. prislo mi ze na ty boshe mi to jelo lip.. kdo vi? :) to ted vozkousim, pac me presvedcili koupit zase NGK.... :)
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Hardcam píše:Fakt to jede lip, Dracku? Jestli to za to stoji, sle bych do toho...
No tak, jak bych to popsal, jiny auto to ted samozrejme neni :) ale to co se tady uz psalo, tak muzu potvrdit, lip to tahne, lip to reaguje na jednicku a dvojku, proste je to o malinko "zivejsi".... Celkove je proste znat zlepseni, myslim ze kdyz jsem zkousel rozdil v benzinech tak to byly spis subjektivni pocity, ale ted to je znat opravdu, auta ktera mi predtim bez problemu ujela mi nicmene ujedou porad, samozrejme :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ivane, ty si ze me delas prdel:)
Dracku, dekuju...ale to uz by mi to asi utrhlo nohy:)
Black_Sheep: no, uz abysme oba zase jezdili...co?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dráček píše:
Hardcam píše:Fakt to jede lip, Dracku? Jestli to za to stoji, sle bych do toho...
No tak, jak bych to popsal, jiny auto to ted samozrejme neni :) ale to co se tady uz psalo, tak muzu potvrdit, lip to tahne, lip to reaguje na jednicku a dvojku, proste je to o malinko "zivejsi".... Celkove je proste znat zlepseni, myslim ze kdyz jsem zkousel rozdil v benzinech tak to byly spis subjektivni pocity, ale ted to je znat opravdu, auta ktera mi predtim bez problemu ujela mi nicmene ujedou porad, samozrejme :)
asi tak no.. az vopadne snih tak poradne prozkousim NGK (origo) vs. BOSCH super4 a dam vedet...
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Ted co mam tech par dni Bosch Super 4 FR 78 X tak jsem sice spokojeny, ale docela by mne zajimalo jaky rozdil by byl kdyby se vyzkousely Denso IRIDIUM POWER IK16 anebo jeste lepe Denso IRIDIUM TOUGH VK16, akoratze jsem nenasel v cechach nikoho kdo by mel v nabidce VK16... A to se trosku divim, protoze IK16 ma kdekdo... Jo jo, rad zkousim nove hracky ;)

Test Denso Iridium Power na www.tuning.cz (i kdyz i podle naznaku v diskusi je asi docela problem to zmerit opravdu objektivne)
http://www.tuning.cz/article/0104/iridium-power

Najdete si Denso pro vase auticko :)
http://www.globaldenso.com/cgi-bin/glob ... ion=search

IRIDIUM POWER vs IRIDIUM TOUGH
http://www.globaldenso.com/PLUG/
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Dráček píše:Ted co mam tech par dni Bosch Super 4 FR 78 X tak jsem sice spokojeny, ale docela by mne zajimalo jaky rozdil by byl kdyby se vyzkousely Denso IRIDIUM POWER IK16 anebo jeste lepe Denso IRIDIUM TOUGH VK16, akoratze jsem nenasel v cechach nikoho kdo by mel v nabidce VK16... A to se trosku divim, protoze IK16 ma kdekdo... Jo jo, rad zkousim nove hracky ;)

Test Denso Iridium Power na www.tuning.cz (i kdyz i podle naznaku v diskusi je asi docela problem to zmerit opravdu objektivne)
http://www.tuning.cz/article/0104/iridium-power

Najdete si Denso pro vase auticko :)
http://www.globaldenso.com/cgi-bin/glob ... ion=search

IRIDIUM POWER vs IRIDIUM TOUGH
http://www.globaldenso.com/PLUG/
Ja ich budem kupovat takze ti potom dam vediet jo ? ked bude prva vyplata tak ich chcem objednat
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Můžete zkoušet jaký chcete, ale Super 4 jsou nejlepší, vždy se k nim vrátíte. Z vlastní zkušenosti.... a to jsem jich vyzkoušel. Jakmile zvyknete na Super 4, tak na jiných je auto prostě zdechlý, je prostě tak.
Odpovědět

Zpět na „Benzín“