TEST HYUNDAI COUPE 2007

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

vlastaFR píše:se mi to zda nebo ty debaty stracej jakejkoli smysl......................? :shock: jeden vo koze druhej o voze
Buď v klidu, to je tady naprosto normální :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ale jo jen mi to nedalo a musel sem aspon neco napsat :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Petr HC píše:
vlastaFR píše:se mi to zda nebo ty debaty stracej jakejkoli smysl......................? :shock: jeden vo koze druhej o voze
Buď v klidu, to je tady naprosto normální :D
Petr HC-nevím co máš teď za auto,ale určitě by bylo rozumné,kdyby jsi šel rýpat k té SVÉ značce. :evil: Podle tvých pouze rýpavých příspěvků,nechápu,co tady hledáš :?: :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Borek píše:
Petr HC píše:
vlastaFR píše:se mi to zda nebo ty debaty stracej jakejkoli smysl......................? :shock: jeden vo koze druhej o voze
Buď v klidu, to je tady naprosto normální :D
Petr HC-nevím co máš teď za auto,ale určitě by bylo rozumné,kdyby jsi šel rýpat k té SVÉ značce. :evil: Podle tvých pouze rýpavých příspěvků,nechápu,co tady hledáš :?: :roll:
Jo, za to ty se svejma narcistickejma kecama jsi tu ten nejužitečnější ze všech.
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Petr hc-jsi jednička. :wink: ObrázekZdar. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Petr HC píše:Ještě se vrátim k tomu porovnávání novejch a jetejch aut. Když to přeženu, přijde vám rozumný koupit si za svoje peníze novou Dacii Logan a nebo za úplně stejný peníze 5 let starý BMW v plný palbě? Já bych šel radši teda do toho BMW...ale každýho věc. :twisted:
Je to tu nějaký horlivý, tak přileji do ohně. Tak k tomuto, nekoupil bych si ani jedno. První je pelech, sice novej ale pelech, druhé je odlítaná kára, povídačky o kilometrech apod. jsou blbosti jelikož každej materiál se opotřebovává a tudíš se zvyšují náklady na další provoz a to se neví kdo stím předtím jezdil a jak to huntoval.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

vlastaFR píše:se mi to zda nebo ty debaty stracej jakejkoli smysl......................? :shock: jeden vo koze druhej o voze
No nevím,co si tím chtěl říci. Četl jsem tohle celé vlákno znovu a vyplívá z toho, že Háčko je podprůměr a německá kvalita všechno převyšuje. Kulový, v dnešním světě kooperace kdy všichni vyrábí pro všechny neví ani zarputilý zastánce lidofých fozů včem vlastně sedí a možná by se divil. Mám Lantru kombíka, ano pelech, jenže ten pelech mi nadělá úplně stejné služby jako kombík Passat nebo Oktávie a cena těchto nadvozů je minimálně 2x až třikrát větší, o provozních nákladech ani nemluvě a o tyto dvě položky obyčejnému smrtelníkovi jde především. Pokud na to budu mít a budu chtít machrovat, tak si koupím letadlo a budu tu psát jak natře pr... každému přibližovadlu na zeměkouli. Tady v klubu jsou všichni pohodáři, o čemž jsem se přesvědčil na srazu. Byli tam lidičky s jinejma kárama než mám já a mohli říct Ty máš pelech, ale řekli Ty máš háčko, já mám háčko v poho pokecáme a popijeme. To je ten největší rozdíl od mistrů jezdících v německejch autech, kteří si myslí, že nad ně neni a jejich auta jsou nejlepší na celém světě. Testy? a odborné? vše je podloženo reklamou stejně jako na prací prášky a tu v ČR mají VW apod. bohužel největší. Proto bych prosil vyjadřovati se zde bez invektiv, sem se to nehodí a zdejší lidičky si to nezaslouží. Tečka, zatím, možná :lol: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

:shock: se to tu nějak zvrhlo né??? :o
Rostrhejte si občanky a dejte pokoj,jako bychom toho neměli v životě dost :roll: Happy Day všem :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ale vzdyt to nebylo nijak vazne psany ani mysleny :shock: ... preci
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

vlastaFR píše:ale vzdyt to nebylo nijak vazne psany ani mysleny :shock: ... preci
Taky nevím :( co to do nich vjelo :? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

vlastaFR píše:ale vzdyt to nebylo nijak vazne psany ani mysleny :shock: ... preci
Jsem trochu na pochybách, jak vážně byli některé narážky psané. Taky si myslím, že by to tu mělo být v poho, ale občanky netrhat :lol: , těch být třeba :lol: . Což takhle zamknout :wink: . Asi ale založím na pokecu nové vlákno jak mě včera cestou do Prahy vytočili geniální řidiči lidofých fozů a stačilo jim na to pár km, začalo to už ve Strakách a končilo před Čimelicema :shock: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

chjo teda... :roll:
a to ještě někteří něměli tu čest poznat Farmářův "GRIPEN" ...... Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Farmář píše:chjo teda... :roll:
a to ještě někteří něměli tu čest poznat Farmářův "GRIPEN" ...... Obrázek
Pravda, pravda Farmáři, ten Tvůj motor toť v pravdě hodinářská práce asi tak nějak vypadá motůrek v Gripenu :shock: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Odpovědět

Zpět na „COUPE“