"Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět

Kde najradsej / najcastejsie tankujete?

SHELL
28
25%
OMV
21
19%
SLOVNAFT
4
4%
ESSO / AGIP
5
4%
LUKOIL
11
10%
BENZINA
21
19%
EUROOIL
7
6%
AVANTI
2
2%
Hypermarketove pumpy (Hypernova, Tesco, Makro)
13
12%
 
Celkem hlasů: 112

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Já osobně zdrovna neřešim jestli je benzín levnější o 2 koruny nebo ne. Ta 100ka rozdílu mě nevytrhne. Osobně tankuju na OMV super 100 a motor si libuje :wink: Jinak nejlevnější co vím je ONO v Trutnově a pak v Cerekvici u HK
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Berete někdo naftu u Tesca v Brně na Vídeňské? Mexičan tam bral, myslím, poprvé a nevím, jestli v tom pokračuje. Já tam beru natural do Fabie už několik let a jsem spokojený. I když někteří tyto levnější a neznačkové pumpy zatracují, já mám, alespoň co se týče Tesca, opačný názor. Podle mne jsou levnější ne proto, že tam lijí vodu (myslím, že obchodní řetězec jako Tesco to nemá zapotřebí) nebo proto, že prodávají nekvalitní naftu/benzín (na čerpadlech mají nálepky ÖMV), ale proto, že prodávají s minimální marží, aby nalákali zákazníky do obchodu. Takže já Tesco vůbec nezatracuju. Chtěl bych jen vědět, jaký máte zkušenosti s jejich naftou vy.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Schwarzie píše:Berete někdo naftu u Tesca v Brně na Vídeňské? Mexičan tam bral, myslím, poprvé a nevím, jestli v tom pokračuje. Já tam beru natural do Fabie už několik let a jsem spokojený. I když někteří tyto levnější a neznačkové pumpy zatracují, já mám, alespoň co se týče Tesca, opačný názor. Podle mne jsou levnější ne proto, že tam lijí vodu (myslím, že obchodní řetězec jako Tesco to nemá zapotřebí) nebo proto, že prodávají nekvalitní naftu/benzín (na čerpadlech mají nálepky ÖMV), ale proto, že prodávají s minimální marží, aby nalákali zákazníky do obchodu. Takže já Tesco vůbec nezatracuju. Chtěl bych jen vědět, jaký máte zkušenosti s jejich naftou vy.
Ja som na tom podobne, neverim, ze na Shellke natankujem nieco lepsieho... :wink: Tot moj nazor... TESCO pumpy podla mna uplne v pohodicke...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:
Schwarzie píše:Berete někdo naftu u Tesca v Brně na Vídeňské? Mexičan tam bral, myslím, poprvé a nevím, jestli v tom pokračuje. Já tam beru natural do Fabie už několik let a jsem spokojený. I když někteří tyto levnější a neznačkové pumpy zatracují, já mám, alespoň co se týče Tesca, opačný názor. Podle mne jsou levnější ne proto, že tam lijí vodu (myslím, že obchodní řetězec jako Tesco to nemá zapotřebí) nebo proto, že prodávají nekvalitní naftu/benzín (na čerpadlech mají nálepky ÖMV), ale proto, že prodávají s minimální marží, aby nalákali zákazníky do obchodu. Takže já Tesco vůbec nezatracuju. Chtěl bych jen vědět, jaký máte zkušenosti s jejich naftou vy.
Ja som na tom podobne, neverim, ze na Shellke natankujem nieco lepsieho... :wink: Tot moj nazor... TESCO pumpy podla mna uplne v pohodicke...
ak jazdievas smer slavkov, tak fakt odporucam Unicorn Hodejice. Neviem ci som zaujaty, ale Shell nafta (aj Exta aj V power z Brna - opustena a Zvonarka) sa mi paradoxne zdaju klepotavejsie ako z inych pump.. verit mozes alebo nemusis... Tesco na videnskej ma vyhodu, ze je tam velika premavka a nafta tam tecie prudom a nemam pocit ze by tam stavali auta so znicenymi motormi.. ja kazde 2 tankovania lejem aditiva STP a myslim si ze mi vstreky vydrzia rovnako ako u V power
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Jazdec
*
Příspěvky: 23
Registrován: 10 kvě 2008, 15:24
Bydliště: Pezinok

Příspěvek od Jazdec »

Mate niekto skusenosti s cerpackou Hypernova v BA pri letisku? Davnejsie som tam parkrat zobral 95-ku do stareho vozu a v pohode, len neviem ako to tam je s naftou.
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance True Blue r.v. 2008
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Jazdec píše:Mate niekto skusenosti s cerpackou Hypernova v BA pri letisku? Davnejsie som tam parkrat zobral 95-ku do stareho vozu a v pohode, len neviem ako to tam je s naftou.
v Dunajskej Strede pri Hypernove neodporúčam tankovať. jeden chalanisko natankoval a potom zaplatil nemálo peňazí za odčerpávanie vody. netankoval by som tam. ale ako som spomenul, toto bolo v Dunajskej.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Byl už tady link na http://www.ceskybenzin.cz?
Havířov a Ostravu většinou aktualizuju, alespoň když si všimnu cestou kolem benzínky a podaří se mi to nezapomenout cestou domů :)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Tringi píše:Byl už tady link na http://www.ceskybenzin.cz?
Havířov a Ostravu většinou aktualizuju, alespoň když si všimnu cestou kolem benzínky a podaří se mi to nezapomenout cestou domů :)
ten ceskybenzin je tragicky.. vazne a bez urazky.. sa s natankuj.sk neda porovnat ani nhodou... a tak ceny v CR treba odhadnut... bol kedysi dobry zoznam na AAA Auto - levny beznin ale co prerobili web, uz to tam nie je :?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Souhlasím, akorát Ostravu na www.natankuj.sk nenajdu, a o ničem lepším nevím :cry:
Zkoušel jsem zadat http://www.natankuj.cz. Zatím tam nic není, ale vypadá to že možná i bude.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Tringi píše:Souhlasím, akorát Ostravu na www.natankuj.sk nenajdu, a o ničem lepším nevím :cry:
Zkoušel jsem zadat http://www.natankuj.cz. Zatím tam nic není, ale vypadá to že možná i bude.
ceske natankuj.cz je v takejto podobe uz od 11/2007 aspon teda co som si vsimol... na slovenskom nie su ine pumpy, len slovenske.. ono na Morave mam vypichnutyx par pump kde chodim a som spokojny

- Jet Prerov - prichod od Hranic
- Unicorn Hodejice (pred Slavkovom od UH)
- Shell Hodonin, smer Holic
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

ako sa nam to tu pekne rozbehlo :P
good good, go go go...
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
peter culka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 čer 2008, 18:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od peter culka »

Ja mám accenta z roku 2002 benzín, 63 kW, najazdené 125000 km, tankoval som všade, najčastejšie Jurki, Jet - majú lacnejší benzín a nezaznamenal som žiaden problém.Rok som dával prípravok vo forme tabliet pri tankovaní fy EFI a spotreba šla mierne dolu asi 3-4 dl.teraz mám nového CRDi a ten záťah sa nedá porovnať, nuž 100% nárast momentu cítiť, určite nebudem tankovať najdrahšiu naftu.
Uživatelský avatar
vojtop
*
Příspěvky: 35
Registrován: 29 úno 2008, 09:20
Bydliště: nedaleko Bratislavy

Příspěvek od vojtop »

peter culka píše:Ja mám accenta z roku 2002 benzín, 63 kW, najazdené 125000 km, tankoval som všade, najčastejšie Jurki, Jet - majú lacnejší benzín a nezaznamenal som žiaden problém.Rok som dával prípravok vo forme tabliet pri tankovaní fy EFI a spotreba šla mierne dolu asi 3-4 dl.teraz mám nového CRDi a ten záťah sa nedá porovnať, nuž 100% nárast momentu cítiť, určite nebudem tankovať najdrahšiu naftu.
K tej Jurki - neviem, ci je to pravda, ale pokial viem, kupuju stary (po "zaruke") benzin od armady, preto ho mozu predavat lacnejsie. Jeden znamy ma vlastny maly autoservis a vravel mi, ze casto tam ma auta s poskodenym motorm prave kvoli Jurki benzinu.
Napriek cene by som Jurki pre istotu netankoval, alebo aspon co najmenej...
Hyundai Accent 1,4/71kW
Elegance, true blue, 3/2008
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Ja poslední dobou tankuji Benzina Verva Diesel a jede to super i spotřeba malinko dole jen ta cena 37.90 kč
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:Ja poslední dobou tankuji Benzina Verva Diesel a jede to super i spotřeba malinko dole jen ta cena 37.90 kč
vogo, za 38 Kc by som im nasr*** na hlavu... naposledy som tankoval pred 2 tyzdnami a nieco na Unicorn Podoli (pred zdrazenm) za 31.10... teraz je to tam za 33.30, co tiez nie je hrozne... teraz budem liat aditiva na cistenie vstrekov (od STP) pretoze som prekrocil 20 000 km 8)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“