Typy žárovek

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vita píše:
MartasZ píše:
Korálek píše:..Můžu to potvrdit svítí to MartasZovi parádně.Když jsme se vraceli z Moravy a MartasZ mě dojižděl tak to byla hotová xenonová záře :)
Ale neoslňovalo tě to, nebo jo? I když v noci se to asi těžko posoudí :-)
A kdy jindy by jsi to chtel posuzovat ..? V poledne ? :lol: :lol:
No samozřejmě že za světla :-) V noci tě oslní skoro každej když na to přijde.. hlavně Fabie s jejich čirou optikou :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

MartasZ píše:
Korálek píše:..Můžu to potvrdit svítí to MartasZovi parádně.Když jsme se vraceli z Moravy a MartasZ mě dojižděl tak to byla hotová xenonová záře :)
Ale neoslňovalo tě to, nebo jo? I když v noci se to asi těžko posoudí :-)
Právě že to vůbec neoslňovalo a svítí ti to líp než kdejakýmu Baworákovi nebo Mercedosovi.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

MartasZ píše:
Vita píše:
MartasZ píše: Ale neoslňovalo tě to, nebo jo? I když v noci se to asi těžko posoudí :-)
A kdy jindy by jsi to chtel posuzovat ..? V poledne ? :lol: :lol:
No samozřejmě že za světla :-) V noci tě oslní skoro každej když na to přijde.. hlavně Fabie s jejich čirou optikou :-)
Uprime ve dne je me to jedno .. to me nevadi ani fobie s cirou optikou ... na vecer a v noci je to daleko horsi .. ale co mam tyhle svetla, tak ani ty svetla od protijedoucich me tak nevadi ...
A nejsem po nocni jizde tak unaveny jak pred tim .. :lol: :lol: :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
skalka
Příspěvky: 7
Registrován: 29 zář 2007, 11:34
Bydliště: Slovensko

obrysové svetla na New SF

Příspěvek od skalka »

Ahojte, mám New SF, aj s namontovanými HID xenonmi, len mi začína vadiť nažltlé obrysové svetlo pod hlavnými svetlometmi (ten elegantný svetelný pásik). Neriešil to už niekto ? Mám od zdenka76 namontované aj pozičné svetlá na zrkadlách a tie sú tiež krááásne biele.
New Sante Fe, 188 HP, ELEGANCE, black pearl, manual
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: obrysové svetla na New SF

Příspěvek od Korálek »

skalka píše:Ahojte, mám New SF, aj s namontovanými HID xenonmi, len mi začína vadiť nažltlé obrysové svetlo pod hlavnými svetlometmi (ten elegantný svetelný pásik). Neriešil to už niekto ? Mám od zdenka76 namontované aj pozičné svetlá na zrkadlách a tie sú tiež krááásne biele.
Dej tam LED diodové parkovačky a máš to vyřešené.Světlo od nich nemění barvu jako obyčejná žárovka
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
skalka
Příspěvky: 7
Registrován: 29 zář 2007, 11:34
Bydliště: Slovensko

Re: obrysové svetla na New SF

Příspěvek od skalka »

Korálek píše:
skalka píše:Ahojte, mám New SF, aj s namontovanými HID xenonmi, len mi začína vadiť nažltlé obrysové svetlo pod hlavnými svetlometmi (ten elegantný svetelný pásik). Neriešil to už niekto ? Mám od zdenka76 namontované aj pozičné svetlá na zrkadlách a tie sú tiež krááásne biele.
Dej tam LED diodové parkovačky a máš to vyřešené.Světlo od nich nemění barvu jako obyčejná žárovka
A kde sa to dá kupit, lebo u nas som presiel vsetky autopredajne, a v ponuke mali sice LED ale nie s bajonetom ako H6 (tá má posunutý bajonet) a potom to tam nejde a nechcem do to ho zasahovat alebo upravovať.
New Sante Fe, 188 HP, ELEGANCE, black pearl, manual
jirka.x
*
Příspěvky: 16
Registrován: 15 led 2007, 20:46

LED obrysovky

Příspěvek od jirka.x »

Joo to je dobre tema taky se mi moc nelibi takove to nazloutle svetlo......kdybyste nekdo vedel kde to koupit tak sup sem s tim.....Diky Jirka.x
vipe

Příspěvek od vipe »

Pokud tam máš žárovky s paticí BAX9S coš je posunutý ten jeden kolík tak ty jsem nikde neviděl v provedení jako led. Jsou to žárovky jaký se používaj do světel pro denní svícení je to halogen 12V 6W ty by měly svítit lepším světlem, halogen je přeci jenom bělejší než obyč žárovka.
Nebo je tu možnost žárovku T4W 12V 4W BAX9S od Philipsu nevím jakou watáž tam tekon máš. Podívej se TADY. :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vita: kdepak...jel jsem po dlouhy rovince a celkem nechutne me prosvitil kamion, ze jsem to malem zboril. Kdyz jsem jel v kolone se znamyma, nadavali...zatim to zkusim nejak upravit, par napadu mam. Musi to nejak jit. Neboj, neni to tim, ze staly jen 3500Kc, ale tim, jakou ma Ela optiku:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hardcam píše:Vita: kdepak...jel jsem po dlouhy rovince a celkem nechutne me prosvitil kamion, ze jsem to malem zboril. Kdyz jsem jel v kolone se znamyma, nadavali...zatim to zkusim nejak upravit, par napadu mam. Musi to nejak jit. Neboj, neni to tim, ze staly jen 3500Kc, ale tim, jakou ma Ela optiku:D
Ja jsem vubec nic nepsal o cene ... Jen me zajimalo jestli jsi to testoval ...
Na me blikali zatim asi dva zoufalci .. A jak pises dlouha rovinka ... taky jsem zkousel ... a nic neblikali ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ty mas sklo, vid? Optika Ely je plastova cira (o ty my uz bych to ani tak netvrdil) a bohuzel parabola je asi blbe nastavena, kdyz asi 3 lidi tu psaly, ze xenon z Ely kaputovali. Nicmene se denne potkavam s Elou, ktera ma xenony a neoslnuje. Proto na to musim prijit. Ten clovek proti me rozsvitil snad vsechno, co mel....aale taky je pravda, zej sem to mel zvedly vic nez na 1...abych videl:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: obrysové svetla na New SF

Příspěvek od Korálek »

skalka píše:
Korálek píše:
skalka píše:Ahojte, mám New SF, aj s namontovanými HID xenonmi, len mi začína vadiť nažltlé obrysové svetlo pod hlavnými svetlometmi (ten elegantný svetelný pásik). Neriešil to už niekto ? Mám od zdenka76 namontované aj pozičné svetlá na zrkadlách a tie sú tiež krááásne biele.
Dej tam LED diodové parkovačky a máš to vyřešené.Světlo od nich nemění barvu jako obyčejná žárovka
A kde sa to dá kupit, lebo u nas som presiel vsetky autopredajne, a v ponuke mali sice LED ale nie s bajonetom ako H6 (tá má posunutý bajonet) a potom to tam nejde a nechcem do to ho zasahovat alebo upravovať.
:? tu patici neznám,nemáš náhodou fotku?
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
vipe

Re: obrysové svetla na New SF

Příspěvek od vipe »

Korálek píše: :? tu patici neznám,nemáš náhodou fotku?
Korálku stáhni si je TADY
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: obrysové svetla na New SF

Příspěvek od Korálek »

vipe píše:
Korálek píše: :? tu patici neznám,nemáš náhodou fotku?
Korálku stáhni si je TADY
Asi jsem natvrdlej ale nemůžu to tam najít :?
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Korálek píše:
MartasZ píše:
Korálek píše:..Můžu to potvrdit svítí to MartasZovi parádně.Když jsme se vraceli z Moravy a MartasZ mě dojižděl tak to byla hotová xenonová záře :)
Ale neoslňovalo tě to, nebo jo? I když v noci se to asi těžko posoudí :-)
Právě že to vůbec neoslňovalo a svítí ti to líp než kdejakýmu Baworákovi nebo Mercedosovi.
Juchuuuu.. neni co řešit :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“