Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Garcia007 »

... zdrawim was hosi newete kde je nejaky servis okolo PP ... diky za info ... newem teraz ci je priamo v PP alebo az v Spisskej ... diky ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

cvrcinek píše:Zdravím

Co se týče Šumperskýho dealerství tak bych to tak černě neviděl,servis jede normálně dál, jen nedělá záruční opravy. A snad by se měl velmi brzo zase stát autorizovaným, momentálně probíhají jednání se zájemci o pronájmu stavajících prostor.
no v Šumperku je dílerů dost.. :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od David C3 »

TAK DNES SEM UKONČIL SPOLUPRÁCI S HYUNDAI SERVISEM VE ZLÍNĚ. BYL SEM TAM OPRAVDU NAPOSLEDY. AUTO MÁM OPRAVENÉ STÍM, ŽE SI MÁM KOUPIT NOVÝ EGR VENTIL ŽE TEN CO VYČISTILI TAK JE NAČATÝ. PLATIL SEM 1800,- JINAK NA MŮJ VŮZ UŽ NENÍ ZÁRUKA, PROTOŽE SEM 1 GARANČKU MÍSTO 15 TIS KM UDĚLAL AŽ 17 TIS KM. (BYL SEM V ZAHRANIČÍ). TO MĚ MOHLI ŘÍCT HNED NEJEL BYCH TAM UŽ NA DALŠÍ GARANČKY. TED BUDU JEZDIT DO NORMÁLNÍHO SERVISU KDE SEM BYL VŽDY MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÝ A ZA JINÉ CENY A HLAVNĚ PŘÍSTUP. EGR VENTIL SI SEŽENU A NECHÁM DOMA JAK ODEJDE TEN STÁVAJÍCÍ AT HO HNED VYMĚNÍM. TAK AUTO NECHÁM DOMA A TY 3 ROKY LEASING DOPLATÍM. STEJNĚ AUTO BEZ ZÁRUKY JE NEPRODEJNÉ! NAVÍM NA DELŠÍ CESTY BUDU MÍT NOVÉHO YETIHO 2.0 TDI. PO DOPLACENÍ HNED PRODÁM NA VÝKUP DO PRVNÍHO BAZARU!!! A KOUPÍM DALŠÍ ŠKODOVKU. TĚCH MAME NĚKOLIK A FUNGUJÍ SKVĚLĚ A MAJÍ NAJETO I 300TIS KM. TAKŽE TADY BUDU S VÁMA JEŠTĚ 3 ROKY. ČAU DAVID
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

8-[ ..mno a je to...chápu tvojí nasranost...já sem taky se škodovkama spopkojenej a to i se servisem...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od mayq »

Garcia007 píše:... zdrawim was hosi newete kde je nejaky servis okolo PP ... diky za info ... newem teraz ci je priamo v PP alebo az v Spisskej ... diky ...
TESKO s. r. o.
Ludvíka Svobodu 5, 058 01 Poprad

telefon prodej: 052 77 30 478
telefon servis:
mobil:
email: bajtosova_hyundai@stonline.sk
www: tesko.hyundai.sk

Otevírací doba:
9.00 - 18.00 (po-pá)
9.00 - 18.00 (so)
9.00 - 18.00 (ne)
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
venousek
**
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2005, 10:32
Bydliště: Praha

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od venousek »

Koukám, že tady není moc zkušeností se servisy v Praze, takže něco málo. Mám zkušenosti se dvěma.

1) Pyramida Průhonice: Po první garanční prohlídce na Getzovi jsem je tady na fóru chválil, po druhé už jsem tady nebyl, kdyby ano, tak bych je zdrbnul jak malý haranty. Dva týdny po prohlídce mi odešly brzdové destičky, což je jasný důkaz, že se na ně ani nepodívali. Uznal to i Hyundai a poslal mi omluvný dopis po stížnosti. Přesto, že jsem tam auto koupil, tak už tam nikdy nepůjdu.

2) Auto Zeman (Praha 9 - Poděbradská ul.): Návštěva několikrát - první právě kvůli těm destičkám, další kvůli sousedce, která mi rozbila C sloupek, a pak ještě kvůli nějakým drobnostem. Vždy perfektní jednání. Destičky vyměněny na počkání. Když jsem jim popsal, že slyším něco od předku při jízdě, tak říkali, že mě objednají, když jsem jim to popsal trochu lépe, tak že se objednávat nebude, ale udělají to hned, protože to je nebezpečné.
Když jsem tam volal kvůli objednání s tím promáčklým C-sloupkem, řekli cenu včetně laku do 7000 korun. Když jsem si to druhý den vyzvedával, říkal technik, že oprava je za 11000, ale vzhledem k tomu, že slíbili 7000, tak platím 7000.
S opravami vždy spokojenost, i s jednáním. Nejvíc mě pobavilo, že technik říkal, že neprodávat i Renault, tak jsou v servise bez práce...:-) (Prodávají Hyundai, Mazdu a Rencka).
Hyundai Getz MAX 1.3 12V od 29.12.2004 do 6.3.2010
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010
http://moje.auto.cz/nextright/hyundai-i30.html
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od tatchwud »

venousek píše:Koukám, že tady není moc zkušeností se servisy v Praze, takže něco málo. Mám zkušenosti se dvěma.90 %
1) Pyramida Průhonice: Po první garanční prohlídce na Getzovi jsem je tady na fóru chválil, po druhé už jsem tady nebyl, kdyby ano, tak bych je zdrbnul jak malý haranty. Dva týdny po prohlídce mi odešly brzdové destičky, což je jasný důkaz, že se na ně ani nepodívali. Uznal to i Hyundai a poslal mi omluvný dopis po stížnosti. Přesto, že jsem tam auto koupil, tak už tam nikdy nepůjdu.

2) Auto Zeman (Praha 9 - Poděbradská ul.): Návštěva několikrát - první právě kvůli těm destičkám, další kvůli sousedce, která mi rozbila C sloupek, a pak ještě kvůli nějakým drobnostem. Vždy perfektní jednání. Destičky vyměněny na počkání. Když jsem jim popsal, že slyším něco od předku při jízdě, tak říkali, že mě objednají, když jsem jim to popsal trochu lépe, tak že se objednávat nebude, ale udělají to hned, protože to je nebezpečné.
Když jsem tam volal kvůli objednání s tím promáčklým C-sloupkem, řekli cenu včetně laku do 7000 korun. Když jsem si to druhý den vyzvedával, říkal technik, že oprava je za 11000, ale vzhledem k tomu, že slíbili 7000, tak platím 7000.
S opravami vždy spokojenost, i s jednáním. Nejvíc mě pobavilo, že technik říkal, že neprodávat i Renault, tak jsou v servise bez práce...:-) (Prodávají Hyundai, Mazdu a Rencka).
Přidávám další zkušenosti se servisem v Praze:

Auto Palace - Hyundai - Spořilov : 1.garančka - spokojenost s ochotou, možná cenově trochu výše.Problém s loupáním při otáčení volantu řešili nejdříve seřízením vůlí,což odstranili na 90% a tak mě objednali kompletní výměnu řízení,Do 2 dnů jim přišla a po výměně vše OK.Takže ochota a spokojenost s jednáním i servisem.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
carlos
**
Příspěvky: 144
Registrován: 28 pro 2006, 13:43
Bydliště: nedaleko Chrudimi v H. Městci

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od carlos »

Já jsem asi se značkovými servisy skončil. 3x garančka a dost. Teď jsem si dával na Elu tažné zařízení. Na srazu mně taťulda poradil Autoslužby Donát (u Hradce Králové). Specializuje se hlavně na Hyundai a Kiu. V porovnání s H-servisem skoro poloviční cena a zatím super. Navíc jsem se jen tak zmínil, že občas cítím vlhko z klimatizace a jako bonus odstranili skřípnutou odtokovou hadičku (v H-servisu Pardubice tvrdili, že to není možné). No uvidím za rok, až tam pojedu před TK. Ale zatím =D> .
Elantra 1.6, r.v.2006
cuzinho
Příspěvky: 5
Registrován: 22 čer 2009, 12:17
Bydliště: Ostrava

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od cuzinho »

No tak ja mam cerstvou zkusenost s origo servisem Huyndai Autolaros speed v Ostrave. Bohuzel chvalit je nemuzu z vice duvodu. Auto jsem tam privezl 8. 9. 2009 s tim ze to potrbuju mit hotove co nejdrive abych mohl s klidem jit na technickou jejiz platnost mi za nedlouho konci. Nechal jsem tam menit brzdove desticky, prasklou hadici chladice a prasklou asi palivovou hadicku(nevim presne nazev). Sepsali se mnou zakazkovy list s predbeznou cenou 3 tis. kc. Rekli mi ze to bude priblizne do tydne hotove, protoze ty dily museji objednat. Po zminenem tydnu jsem tam tedy zavolal a kdyz jsem se zeptal jestli uz to je hotove mi servisni technik, ktery auto prebiral rika : ,, A vy uz jste to chtel opravit? Ja jsem cekal az mi zavolate a potvrdite ze na tom muzeme zacit pracovat. ´´ Tak jsem mu rekl ze jsme byli domluveni jinak, ale on trval na svem ze jsem mu rekl ze zavolam :D no a protoze nejsem konfliktni typ jsem mu teda rekl at to co mozna nejrychleji udelaji, jelikoz jsem si rikal ze tech par dni navic nejak bez auta vydrzim. Bylo mi receno ze to do patku bude hotove(volal jsem tam v utery), jenze v patek se nikdo neozval. Kdyz jsem do servisu volal, tak to tam nikdo nebral. Ozvali se mi sami az dalsi tyden v pondeli s tim, ze tam bude treba dokoupit jeste nejake dva dily k brzdam, protoze ty stare jsou uz nepouzitelne. Nezbyvalo mi nez souhlasit, protoze bez toho by to udajne nebylo mozne udelat.. Opet mi rekli ze do patku nejpozdeji to bude, ale samozrejme jak jinak, se mi v patek nikdo neozval. Dopadlo to vse tak, ze jsem si auto vyzvedl vcera 29. 9. 2009. Konecna cena byla priblizne 2 a pul krat vyssi nez puvodni odhadovana. Nevim jestli to byla jen shoda nahod, ze se vsechno takhle vleklo, navic ta cena nebo je to bezna vec, protoze jsem nikdy pred tim auto v autorizovanem servisu nemel ...ale jednu vec vim jiste, v tomto servise me uz neuvidi:)
Hyundai Lantra 1.8 GLS, 1996
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Gandalf »

cuzinho: Trochu se divím, že právě tenhle druh oprav jsi zadal autorizovanému servisu. Destičky, hadičky, to by měl umět "běžný" automechanik v pohodě a mnohem levněji. Nemluvě o tom, že náhradní součástky se snad dají sehnat za rozumnou cenu a v přiměřené kvalitě ještě před opravou. Do autor. servisu bych to dal až na případnou kontrolu, speciální diagnostiku nebo jen tak nepřímo na prověření funkce toho opraveného.
Ale zkušenost je to dost hrozná, už jen to navýšení ceny za opravu, to je běs :?
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od zdenek76 »

nechci se zastávat Autolaros speed, ale když u takhle starýho auto šáhneš téměř na cokoliv, tak prakticky musíš měnit vše. Cena dílů a práce se tím může dostat hodně nahoru.

Např. Šrouby jsou rezavý, protočíš jim hlavu nebo je rovnou urveš. Můžou být kouslý pístky u brzd apod. Když jsem nedávno na skoro stejně starým Mercedesu měnil vzadu pakny, tak jsem měl taky nachystáno vše komplet i s pružinami, čepy, podložkami apod. Možná bych tam ty rezavý věci nějak zpět naskládal, ale nestojí to za to.
Phantom tady tuším popisoval jak mu na podstatně mladším SantaFe sundaváli tyčky stabíku a museli je odřezat, protože to nešlo povolit.
Stejný je to u výfuku - lidi si u mě koupí výfuk a když jim říkám ať vezmou i spony a závěsy, tak ne ne ne oni použijí starý. A pak mi volají druhý den, že berou i to ostatní, protože závěsy jsou natrhlý a spony musely odřezat.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

zase máš recht předsedo :mrgreen:
hele nevíš jak v špk?..tam to bylo hrozný co sem tam jezdil..prej majitele picli nebo co??? kdfyž sem tam byl na oleje tak viměnili jen motorák a na diferák se vysrali a zaučtovali
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
cuzinho
Příspěvky: 5
Registrován: 22 čer 2009, 12:17
Bydliště: Ostrava

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od cuzinho »

Gandalf: Jasne, je pravda ze jsem material mohl nakoupit sam a i jsem pocital s tim ze od nich to bude drazsi, ale na druhou stranu jsem si rikal ze by snad takove veci mohli mit na sklade, takze nebudu muset dlouho cekat. Ale bohuzel potvrdil se pravy opak, to mi na tom vadilo nejvic, potreboval jsem to mit udelane co nejdrive. Navic jsem zapomnel zminit jeste jednu vec, a to ze mi svitila kontrolka airbagu a nekde tady na foru jsem cetl ze to jinak nez pripojit k pocitaci udelat nejde. Cena me sice na chvilku rozhodila, ale jako nejvetsi problem bych to nevidel, slo mi o to popsat to jejich jednani se mnou.

zdenek76: Jo to mas pravdu, kdyz to tak zminujes, tak se mi vybavuje , ze rikal neco o pistcich a rzi:) To chapu, nemam nejnovejsi auto, chtel jsem opravdu popsat to jejich jednani. Volam tam, nikdo nebere telefon, pak zavolaji, slibi ze se ozvou v urcity den, coz vubec neudelaji a pak se ozvou po nejake dobe slibi termin a zase mi nikdo nevola... Toto bych od originalniho servisu necekal.

Ale jak rikam, mohla to byt nahoda a jsem treba prvni a posledni takovy pripad :)
Hyundai Lantra 1.8 GLS, 1996
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Donald »

Dotaz na Espero: Našel jsem správný autoservis?
PŘÍPRAVU A ZAJIŠTĚNÍ technické kontroly os. automobilů, servisní a karosářské práce, stříkání dutin a spodků, výměny olejů a náplní provádí AUTOOPRAVNA – PNEUSERVIS J. Nosek, Tetín 214. Tel.: 311 621 332, 606 365 213, 606 365 216
Dík za odpověď. Šel bych tam s elantrou taky.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od hlobilp »

Kdo to nemate daleko co Ceske Trebove, tak jezdete tam. Sice maji ted delsi terminy objednani, ale vzdy spickove jednani a maximalni vstricnost. Dily kdyz objednavaji, tak je maji do druheho dne, pokud to neni nejaky spek. Takovy Hrade ci Pardubice se s tim nedaji vubec srovnat.
A hlavne opravdu tomu rozumi.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“