Interierove osvetlenie (tlacitka, palubna doska)

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zahyx »

Mexican píše:
Rexcor píše:A kdyby pánové opravdu chtěli, tak si mohou podsvícení tlačítek dodělat, ne?
Taky se na to chystám. Taťka má podsvícené všechno a já jen u řidiče jedno tlačítko.
Ale začal jsem jednoduššími věcmi...to co svítí bude svítit modře.:-D

Obrázek
panove si to dodelat mozu, ale prijdu o zaruku na elektroinstalaciu. co v aute kupenom pred dvoma mesiacmi dost nastve :?

ja myslim ze po dohode v servisu ti to predelaj
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

aaaaa...ja ci takyy modry budiiiky... :P :P
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Svítí mi všechny 4 u řidiče a potom samo u spolujezdce i vzadu. Modrý budíky neci :-)) Líbí se mi to tak jak to je.
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

hubis píše:Svítí mi všechny 4 u řidiče a potom samo u spolujezdce i vzadu. Modrý budíky neci :-)) Líbí se mi to tak jak to je.
myslim, ze eko opatrenia ohladom tlacidiel zaviedli niekedy na jesen 2007 (podzim).. takze sme mali stastie :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Mexican píše:
hubis píše:Svítí mi všechny 4 u řidiče a potom samo u spolujezdce i vzadu. Modrý budíky neci :-)) Líbí se mi to tak jak to je.
myslim, ze eko opatrenia ohladom tlacidiel zaviedli niekedy na jesen 2007 (podzim).. takze sme mali stastie :D
Jak říkáš :D Máme kliku. První série mají jinou převodovku, některým nejde vypnout prima trikem klima a nová série nemá podsvětlené tlačítka, chromovanej znak na volantu nebo výsuvné clonítka :D Máme prima sérii :P
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
jpis
Příspěvky: 8
Registrován: 26 led 2008, 17:34

Kufr Accent

Příspěvek od jpis »

To Hyundai šetří na obložení vyklápěcí části kufru(víku),že je tam jenom jedna část obložení?Dvě část dávají až u výbavy Elegance?Máte to u Dynamicu stejné(pouze jedná část)?
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kufr Accent

Příspěvek od Mexican »

jpis píše:To Hyundai šetří na obložení vyklápěcí části kufru(víku),že je tam jenom jedna část obložení?Dvě část dávají až u výbavy Elegance?Máte to u Dynamicu stejné(pouze jedná část)?
mnoo... nepopisujes to extra jasne... ale aj pri elegance je oblozena len cast veka... osobne mi to nevadi, vodis si tam navstevy? Hcka setria na podstatne dolezitejsich prvkoch ako je napr podsvietenie tlacidiel na ovladanie okien
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

na víku je pouze plech žádné obložení a mam elegance. ale tohle mě vůbec neva.. kurf je pro mě super.. Obrázek
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

to jpis: Ja teda Accenta nemam, ale docela me zajima co tim dotazem myslis.
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Kufr Accent

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše: Hcka setria na podstatne dolezitejsich prvkoch ako je napr podsvietenie tlacidiel na ovladanie okien
Podsvícení tlačítek na ovládání oken je imho nepodstatné, jako daleko větší nešvar společný jak korejským, tak i mnohým japonským vozům vidím absenci indikátoru rozsvícených světel.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kufr Accent

Příspěvek od Mexican »

CzechJoker píše:
Mexican píše: Hcka setria na podstatne dolezitejsich prvkoch ako je napr podsvietenie tlacidiel na ovladanie okien
Podsvícení tlačítek na ovládání oken je imho nepodstatné, jako daleko větší nešvar společný jak korejským, tak i mnohým japonským vozům vidím absenci indikátoru rozsvícených světel.
ja mam svetla rozsievene stale - pri vypnuti motoru sa zhasnu.. ale je fakt ze servisaci z Autostylu to vypli a ja som to nezistil a trklo ma to az v husovickem tunelu (cca 5km), mal som vsak luck a nezastavili ma bengli
ako tak porovnavam, setrit sa na drobnostiach u Accenta zacalo na konci 2007, co je skoda :? ale ten polster na veku kufra mi fakt nechyba
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Kufr Accent

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše:
CzechJoker píše: ale je fakt ze servisaci z Autostylu to vypli a ja som to nezistil a trklo ma to az v husovickem tunelu (cca 5km), mal som vsak luck a nezastavili ma bengli
Mě to udělali u Balvina a ujel jsem jenom kilometr na Rybníček...
Přidávám se k názoru, že tapecírování deklu u kufru mi fakt nevadí. Raději bych tam přidal kliku nebo možnost otevřít to dálkáčem. Klidně i za příplatek.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
jpis
Příspěvky: 8
Registrován: 26 led 2008, 17:34

Re: Kufr Accent

Příspěvek od jpis »

Mexican píše:
jpis píše:To Hyundai šetří na obložení vyklápěcí části kufru(víku),že je tam jenom jedna část obložení?Dvě část dávají až u výbavy Elegance?Máte to u Dynamicu stejné(pouze jedná část)?
mnoo... nepopisujes to extra jasne... ale aj pri elegance je oblozena len cast veka... osobne mi to nevadi, vodis si tam navstevy? Hcka setria na podstatne dolezitejsich prvkoch ako je napr podsvietenie tlacidiel na ovladanie okien
Já mám podsvícení tlačítek na ovládání oken,Accent 12/07
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Kufr Accent

Příspěvek od jandaxx »

Mě to udělali u Balvina a ujel jsem jenom kilometr na Rybníček...
Přidávám se k názoru, že tapecírování deklu u kufru mi fakt nevadí. Raději bych tam přidal kliku nebo možnost otevřít to dálkáčem. Klidně i za příplatek.
Tak otevření kufru na dálku by neměl být problém. Dá se koupit elektromagnet, který se připojí na ovládací lanko od táhla na kufr. Když se otevře centrálem, tak odskočí i kufr. Akorát by to chtělo tlačítko navíc na D.O, nebo D.O jen na cenrál. Jinak se bude otevírat kufr při každém otevření auta. A to není moc praktické. Ale i to lze vyřešit.
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: Kufr Accent

Příspěvek od _miv_ »

CzechJoker píše:
Mexican píše: Hcka setria na podstatne dolezitejsich prvkoch ako je napr podsvietenie tlacidiel na ovladanie okien
Podsvícení tlačítek na ovládání oken je imho nepodstatné, jako daleko větší nešvar společný jak korejským, tak i mnohým japonským vozům vidím absenci indikátoru rozsvícených světel.
no... ale napriklad na Daewoo Nexii co je tiez korejcan tlacidla pre otvaranie okien su podsvietene...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“