Koupě Coupé.

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Re: Názor

Příspěvek od wzoras »

wzoras píše:Hedte kucí (a možná i dámy) ,,,, co říkáte na tohle Coupéčko:
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6197177
..........
Tááááááááááááááááááák a je MOJE MOJE MOJE MOJE Hurááá :lol:
už tam na mě čeká naleštěný a super de luxe :) V pondělí jsem na něj skládal zálohu a 2.4 si pro něj jedu !! nemůžu dočkat,,,, už se těšim jako samice od prasete,,,,, Tak dík za diskuzi ohledně něj. Btw odkaz již neni funkční, pže už je staženej z nabídky :wink: . Bylo fakt skvělý, nádherná jízda, nádhernej vnitřek, nádhernej venek,,, vážně to odpovídá těm 10k kilometrům. Jezdil s tim přímo majitel tý pobočky hyundai "reklamně" pak ho prej vyměnil za tu verzi V6 tak tohle putuje ke mě. Velmi dobrej a ochotnej přístup tam měli. Jsem fakt nadšenej a hlavně že to prodává přímo Hyundai a ne nějaký AAA :) Je to ještě vylepšený že to je teda ten facelift, lakovaný třmeny brzdový a sundaný všechny znaky jako "H" apod. takže kastle je uplně čistá. Nafotim pochlubim. Dííík
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak to gratuluji a ať dobře slouží a pak sem dej určitě ty fotky. Jinak, co provedeš s tím Polem?
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

mirpie píše:tak to gratuluji a ať dobře slouží a pak sem dej určitě ty fotky. Jinak, co provedeš s tím Polem?
Děkuju. Mno poloníka mojeho taky milovanýho se snažim ted co nejrychleji udat aby byla na Hjundaje co nejvyšší akontace :) Ted ještě dodělám pár drobnůstek a pak poputuje asi někam do bazáče za hotový :cry:
Odpovědět

Zpět na „COUPE“