jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Re: už jen dva dny

Příspěvek od Silva »

mynameismilda píše:ahojte vsichni. tak v pondeli jsi du pro noveho accenta 1,4i elegance a nemuzu se vubec dockat.
Dotedjsem jezdil passatem 1.8 z roku 86 takze urcite pocitim nejakou tu zmenu 8) (konecne budu brzdit) :shock:
mohli by jste me pisnout par rad jak nejlepe zajet me nove auticko? diky moc vsem
v první řadě si zjisti jestli nemá auto vadný software :(jestli už problém v nově vyráběných accentech není ,já už bych šla po těhle všech zkušenostech s 1.4 radši do 1.6 :( ale bohužel na to nás nikdo při koupit neupozornil i když to už věděli. Pročti si diskuzi : Kolísání otáček aby ses pak v zimě nedivil, že auto v mrazech nenastartuje ,že ti budou kolísat otáčky a rozjezdy budou děs běs :twisted:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Reklama
 

Uživatelský avatar
vojtop
*
Příspěvky: 35
Registrován: 29 úno 2008, 09:20
Bydliště: nedaleko Bratislavy

Příspěvek od vojtop »

No hm, ja by som povedal asi takto - zakladat nove vlakno na tuto temu sa mi zda trocha zbytocne, ked je tu napr. toto:
jak dlouho jste čekali na nového accenta, keby kazdy zalozil vlakno o svojom cakani a teseni, tak by sa tu nevyznala asi ani diva svina. Takze nabuduce najprv trocha preliezt forum a porozmyslat. Ale inak zelam len tie najlepsie skusenosti a zazitky, u mna po cca 600km zatial vsetko OK - je to priskoro viem, ale nepatrim k hltacom kilometrov, benzin nemam zadarmo, zial... :D
Uživatelský avatar
milanh
Příspěvky: 6
Registrován: 20 bře 2008, 14:49
Bydliště: Havířov

Příspěvek od milanh »

Já jsem nejdříve měl zájem o Getze, ten mi slibovali do 14 dnů. Nic se však nedělo i po telefonických urgencích. Když jsem zajel přímo na prodejnu, tak začali teprve něco podnikat, ale nemohli nic sehnat. Nabídli mi, jestli nechci jinou barvu, nebo značku. Stal tam Accent 1.4 ve vínové metalíze na výstavě, velmi se mi líbil, tak jse ho vzal. Měl jsam jej za 3 dny. Horší to však bylo s technickým průkazem, který přišel až po 14 dnech. Mám najeto jen 250 km, zatím jsem spokojen.
Accent 1,4 Elegance, wine red, březen 2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Dneska jsem byl v Jihlavě na pokec :cry:
O autě ani vidu, ani slechu (do Třebíče jsem ani nevolal)
No a bavili jsme se, že je to už nějaké divné, že se o Accentovi stále nic neví, protože už jsou některá auta z lednové objednávky na cestě do Evropy. Tak to asi vypadá, že to objednával pan prodejce později. No a pokud je to pravda, tak prý můžu 1,6 čekat tak v srpnu :cry: :cry: :cry: . počkám do pátku a pak zajedu do Třebíče.
Ovšem začínám uvažovat o tom, že vypovím smlouvu v třebíči a dojdu ke kompromisu v jihlavě a to 1,4 Gold Beige v eleganci. Já nebudu čekat 0,5 roku na auto, potřebuju ho hned :cry: . Co vy na to?? jak by jste to řešili vy???

Ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Dneska jsem byl v Jihlavě na pokec :cry:
O autě ani vidu, ani slechu (do Třebíče jsem ani nevolal)
No a bavili jsme se, že je to už nějaké divné, že se o Accentovi stále nic neví, protože už jsou některá auta z lednové objednávky na cestě do Evropy. Tak to asi vypadá, že to objednával pan prodejce později. No a pokud je to pravda, tak prý můžu 1,6 čekat tak v srpnu :cry: :cry: :cry: . počkám do pátku a pak zajedu do Třebíče.
Ovšem začínám uvažovat o tom, že vypovím smlouvu v třebíči a dojdu ke kompromisu v jihlavě a to 1,4 Gold Beige v eleganci. Já nebudu čekat 0,5 roku na auto, potřebuju ho hned :cry: . Co vy na to?? jak by jste to řešili vy???

Ahoj Zdeněk
vogo, to nie je normalne.. je fakt, ze ked pozeras stranky predajcov a sekciu skladove vozy, tak 1,6 nenajdes... ale 1,4 elegance maju pomaly vsetky farby.. byt v tvojej situacii asi objednam tu 1,4.. rozdiel 10 kW nie je u accenta tak tragicky, cena pri kupe a poistka ti tyx 10 kW vynahradia. Skusil by som sa vsak dohodnut z predajcom na zlave a ak je aspon trochu seriozny, tak ti da nieco (ak nie prachy, tak metalizu zadara, resp nieco podobne).. uz len trpezlivost ti mozem popriat :roll:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak mohl bych ji mít do týdne a k tomu metlu, zámek zdarma.
Jsem tak trošku více nasranej!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Tak mohl bych ji mít do týdne a k tomu metlu, zámek zdarma.
Jsem tak trošku více nasranej!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
tak daj hlasovat :o ale myslim, ze za tychto okolnosti ta 1.4 je dobra kupa. K com vlastne potrebujes 1,6?
- jazdieval furt so 4 ludmi
- jazdievas trasy "na cas" a potrebujes neustale predbiehat
- mas prives
- jazdievas dialnice tempom 160 a viac

ak ano, pockaj si na tu 1,6.. inak myslim neucitis rozdiel.. vlastne ucitis.. budes sa vozit Accentom :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Tak mně dnes volali z Autostylu, že auto je nachystané. 7 týdnů od objednávky. :D Byl jsem celkem překvapenej, protože při objednávání slibovali, že se ozvou s nějakým předstihem, abych měl čas dát peníze dohromady. Zítra se tam jdu podívat, jestli tam auto doopravdy je....(jsem od přírody podezřívavej :lol: ). Jestli jo, tak se možná už o víkendu budu vozit v novým golďákovi.

4 Zdeněk S. Zkusil bych se ještě zeptat u hlavního dovozce, jetli neví něco bližšího.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Mexican píše:
ZdeněkSvoboda píše:Tak mohl bych ji mít do týdne a k tomu metlu, zámek zdarma.
Jsem tak trošku více nasranej!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
tak daj hlasovat :o ale myslim, ze za tychto okolnosti ta 1.4 je dobra kupa. K com vlastne potrebujes 1,6?
- jazdieval furt so 4 ludmi
- jazdievas trasy "na cas" a potrebujes neustale predbiehat
- mas prives
- jazdievas dialnice tempom 160 a viac

ak ano, pockaj si na tu 1,6.. inak myslim neucitis rozdiel.. vlastne ucitis.. budes sa vozit Accentom :P
Tak já bych si určitě počkal na tu 1.6tku. Ačkoli budeš třeba jezdit sám, tak budeš mít třeba při předjíždění větší jistotu, díky výkonové rezervě. Myslím, že rozdíl mezi motory bude výrazný. Nejde o to, kolik to jede max, ale o pohodlí. Auto jede odspodu, není třeba tak často řadit, se zatížením tolik nestoupá lenost auta. Na dálnici pofičíš stále na pětku, i když budeš mít auto naložený. Ve spotřebě rozdíl tak do půl litru, pov. ruč. stejné. Když zapneš klimu, nebude to tolik poznat. Rozdíl v ceně 10 000 je podle mne výborný. Já bych si určitě počkal na silnější motor.
Naposledy upravil(a) jandaxx dne 08 dub 2008, 21:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Tak já bych si určitě počkal na tu 1.6tku. Ačkoli budeš třeba jezdit sám, tak budeš mít třeba při předjíždění větší jistotu, díky výkonové rezervě. Myslím, že rozdíl mezi motory bude výrazný. Nejde o to, kolik to jede max, ale o pohodlí. Auto jede odspodu, není třeba tak často řadit, se zatížením tolik nestoupá lenost auta. Na dálnici pofičíš stále na pětku, i když budeš mít auto naložený. Ve spotřebě rozdíl tak do půl litru, pov. ruč. stejné. Když zaspneš klimu, nebude to tolik poznat. Rozdíl v ceně 10 000 je podle mne výborný. Já bych si určitě počkal na silnější motor.

Taky se přikláním spíš k tomuto názoru. Ale rozhodnutí je na tobě.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Schwarzie píše:Tak mně dnes volali z Autostylu, že auto je nachystané. 7 týdnů od objednávky. :D Byl jsem celkem překvapenej, protože při objednávání slibovali, že se ozvou s nějakým předstihem, abych měl čas dát peníze dohromady. Zítra se tam jdu podívat, jestli tam auto doopravdy je....(jsem od přírody podezřívavej :lol: ). Jestli jo, tak se možná už o víkendu budu vozit v novým golďákovi.

4 Zdeněk S. Zkusil bych se ještě zeptat u hlavního dovozce, jetli neví něco bližšího.
To mi řekni, jak je to možné??
Ja toho vocase z Třebíče asi umlátím k smrti.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Počkám na tu 1,6, ale v pátek tam udělám sakra vítr!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

no byť tebou, tiež by som asi čakal na tú 1.6, lebo keby som chcel nejakú menšiu kubatúru, pozrel by som nejaké iné auto. napr. Suzuki SX4. Síce neviem aká je tam cena, ale dal by som pocítiť predajcovi, že sa chová neseriózne.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Čas 21:30 a jsem nasranej, jak nevím kdo!!! :evil: :evil: :evil:
Už mě to opravdu nebaví...ja tam snad zítra budu muset zajet a pěkně si to s ním vyříkat!!!
Napsal jsem mail do Prahy, tak jsem zvědavý...
Mám už z toho nervy v kýblu :twisted: :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

podľa mňa sa ti neoplatí sa nad tým znervózňovať. aj tak si s tým nepomôžeš. radšej sa teraz ukľudni a zajtra im to "nandej"
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“