Stěrače,kapalina ostřikovače

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Stierače AEROTWIN

Příspěvek od Rexcor »

My máme na obou santících od Bosche a jsme spokojeni. Mimochodem mě zatím vůbec nenapadlo, že by se ty stěrače taky kradly. A vyměňovat by se všechny stěrače měly minimálně jednou ročně. Jinak nám nedělaly v zimě sebemenší problém. Stejnak jsem nosil škrabku a nejdřív to seškrábal. Ten kdo to bere rovnou stěračema a auto si neočistí je lenoch.:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7930
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stierače AEROTWIN

Příspěvek od Mexican »

Rexcor píše:My máme na obou santících od Bosche a jsme spokojeni. Mimochodem mě zatím vůbec nenapadlo, že by se ty stěrače taky kradly. A vyměňovat by se všechny stěrače měly minimálně jednou ročně. Jinak nám nedělaly v zimě sebemenší problém. Stejnak jsem nosil škrabku a nejdřív to seškrábal. Ten kdo to bere rovnou stěračema a auto si neočistí je lenoch.:-D
rok myslim nie je adekvatna doba... niekto najazdi za rok 5000 km, niekto 45 000.. niekto nejazdi v zime, auto ma v garazi.... takisto zalezi ako sa clovek o stierace stara - ja mam zatial origo stierace cca 15 mesiacov a 37 000, auto stoji vonku a stieraju atial solidne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Stierače AEROTWIN

Příspěvek od Rexcor »

Hm, nám auta taky stojí venku a používají se obě celoročně. Tak u Nás ta asi tak sedí. Spíš teď už se budeme muset dokopat k výměně zadních stěračů. Ty jsou od počátku původní a opravdu už nestírají moc.:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7930
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stierače AEROTWIN

Příspěvek od Mexican »

podarilo sa mi spominane Tesco aero stierace kupit v Tesco MT, boli za cenu 129 Sk kus, takze som nevahal a kupil. Mensi problem bol v tom, ze mali 16" (40cm) stirac, ale nemali 22" (55cm) stierac... mali vsak 24" a tak som trochu s obavami kupil ten. Co ma prekvapilo, stierace sa tam vmestili a samozrejme pokryvaju podstatne vacsiu plochu (lavy stiera jednak vyssie a jedna neostava taka ta neprijemna nezotreta plocha medzi...vzdialenost je teraz cca 2 cm

Moje odporucanie - kupte si teda kombinaciu 40 cm a 60cm (16" a 24"), nebudete lutovat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od palčo »

Dnes som ich založil a sedia super.Už len čakám na dážď, ako budú zotierať. Dúfam, že nepríde tak skoro, lebo dnes som bol v umyvárke. Ale pri mojom šťastí-zajtra bude pršať, lebo ja keď umyjem auto vždy prší. ](*,)
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7930
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od Mexican »

trochu ozivim vlakno stierace - Tesco ploche musim menit, stieraju katastrofalne (akyby tvrdla guma) - po 30 minutach stierania sa to zlepsi, ale predtym je to humus - trochu som pohladal na nete a vybral som toto

cena bola za par aj s postovnym 389 kc (z eBay)
wiper.jpg
(194.63 KiB) Zatím ještě nestaženo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od Vilda »

Já už plochý stěrače nechci, mám teď pár měsíců namontovaný normální stěrače ( ty co byly na Accentovi při koupi - origoš ) a stírají luxusně 8) Placky byly dobrý pár týdnů, pak se začal objevovat ve prostředku okna mokrý pruh a ke konci už byla guma tak ztvrdlá, že se začaly na skle sekat. Člověk by musel asi koupit pravý Bosch AeroTwin, aby byly kvalitní ... a za ty prachy, co za ně dáš, mám desatero nových normálních stěračů ... jediný jejich mínus je, že nevypadají tak dobře jako placky ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od dzigit »

Vilda píše:Já už plochý stěrače nechci, mám teď pár měsíců namontovaný normální stěrače ( ty co byly na Accentovi při koupi - origoš ) a stírají luxusně 8) Placky byly dobrý pár týdnů, pak se začal objevovat ve prostředku okna mokrý pruh a ke konci už byla guma tak ztvrdlá, že se začaly na skle sekat. Člověk by musel asi koupit pravý Bosch AeroTwin, aby byly kvalitní ... a za ty prachy, co za ně dáš, mám desatero nových normálních stěračů ... jediný jejich mínus je, že nevypadají tak dobře jako placky ..
co sa tyka stieracov mozem potvrdit ze este som nenasiel stierace ktore by boli lepsie ako od vyroby menim tak raz za 3 az 4 mesiace vzdy skusim inu znacku a po mesiaci mi zacnu nechavat tenky film na okne najdlhsie mi siterali origose cca pol roka... ale ja stieram okono naozaj casto nie len ked prsi ale kazdu jazdu aj nikolko krat
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od Gandalf »

dzigit: Takhle často jsem stěrače nikdy neměnil. Nemůže být, že máš jen nečistoty na okně - např. v důsledku voskování auta v myčce apod? Já pokaždé když okno důkladně očistím, tak stírají parádně i mnohem starší stěrače.
Tak dvakrát do roka navíc aplikuji přípravek na odpuzování vody, takže od rychlosti cca. 70-90km/h se voda v kuličkách odvaluje, sklo je krásně čisté a stěrače vůbec nezapínám. Teď jsem takhle absolvoval delší cestu přes republiku v dešti s minimálním použitím stěračů :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7930
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od Mexican »

ja menim stierace asi po 30 000 km.. tieto Mobis som prave vybral preto, ze su od dodavatela originalnych stieracov od :hyu:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
TomSQ
**
Příspěvky: 110
Registrován: 15 lis 2009, 12:38
Bydliště: Martin, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od TomSQ »

Na nejakom slovenskom eshope si ich nenasiel v ponuke?
Hyundai Accent 1.5 12V 1997
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od palčo »

[quote="Gandalf"
Tak dvakrát do roka navíc aplikuji přípravek na odpuzování vody, takže od rychlosti cca. 70-90km/h se voda v kuličkách odvaluje, sklo je krásně čisté a stěrače vůbec nezapínám. Teď jsem takhle absolvoval delší cestu přes republiku v dešti s minimálním použitím stěračů :)[/quote]

Tiež uvažujem nad tými tekutými stieračmi. Je to dobré? :-k
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od ricci »

ja mam len dobre skusenosti, pouzivam pripravok od sheronu a skusenost mam taku ze uz od 55 - 60 km/h su kvapky odpudzovane zo skla prec (dcerka hovori "aha kvapky tecu hore sklom"). OD 70 a viac sterace takmer vôbec nepouzivam...
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od palčo »

Pozerám, že máme rovnakú farbu, tak by to malo fungovať aj mne. :mrgreen: :mrgreen: Určite vyskúšam. :D/
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Stěrače,kapalina ostřikovače

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Já používám z Tesca pár za 149Kč a stírají taky pěkně :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“