1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od ceme »

Soráč ak som ťa vytočil ale asi som trochu aj trafil klinček po hlavičke ;) a na druhej strane sú to okolnosti!!! a to ja som kupoval auto ked stálo 409 000,-Sk(dostal som gumy zimné koberčeky, rádio proste všetko zdarma.) a nebolo šrotovné!!! ty si ho kupoval ked bolo už o dosť lacnejšie a bola asi vlna šrotovného možno ak nie tak prepáč a predajcovia mali toho v BA dosť....aj inde na slovenku a neobhajujem ich to už vobec nie no a v česku nebolo šrotovné tak k tebe prsitupovali tak ako si písal ale ako vravím možno je to len faktor ktorý to celé má na svedomí neviem...a nechcel som ťa vytočiť to vôbec...veľa štastných km ti prajem...

dzigit píše:
Gandalf píše:dzigit: Mám pár dotazů. Píšeš o tom, že vidíš na auto po dobu servisu a zároveň, že Tě odvezli do města. Takže ty jsi volil město nebo ses před tím i díval na práci servisu? Jak dlouho předem ses na garančku objednával a musel jsi třeba na samotné převzetí vozu čekat ve frontě dalších klientů nebo v dohodnutou dobu na Tebe byl připravený přijímací technik? Jaký jsi měl svůj olej?
rad ti odpoviem len to tu uvediem na pravu mieru hlavne ma dost vytocil nazor ceme-ho
ja som nesiel v prvom rade do hodonina preto ze by som chcel usetrit aj ked aj to bol jeden z dovodou
ked som si kupoval auto bol som aj v bratislave na obhladke a spravali sa ako uplny hajzli ktorym je jedno ci kupis alebo nekupis
vtedy som si povedal ze tam na servis nepojdem pretoze pre mna 300000 neni maly peniaz a chcem vidiet ze druha strana ma naozaj zaujem auto predat a ze su radi ze som svoje peniaze minul prave u nich... bol som potom aj v TT aj v Skalici a vsade mi dali jasne najavo ze mam zaplatit a vypadnut a nemam cakat ani koberceky sak kupujem posraneho accenta. potom som isiel do VISTA CARu a to bolo o niecom inom... zato ze zoberem skladovku mi dal zadarmo zimne gumy a 4 airbagy za 10000 + radio sony zadarmo tiez. niekolko krat mi volal a uistoval sa ci je secko v poriadku a bol ochotny pockat kym sa rozhybe slovenska leasingovka. Vsetky sluzby ktore som pri garancke dostal by som v BA nedostal lebo mam leniveho svokra co tam chodi so svojim accentom a spravaju sa k nemu ako majstri sveta a na konci vypytaju 6900. a moze zabudnut na vlastny olej, odvoz do mesta, nadstavenie spojkoveho pedala len tak zadarmo, aj na 10% zlavu lebo u nich kupoval.A to uz nebudem hovorit o tom ze mi auto povysavali aj umyli zadara... v BA zbozne prianie, len zaplat a vypadni. Neni to len o peniazoch a keby si si nasil par prispevkov co som sem napisal tak by so vedel ze mi ide v prvom rade o sluzby.

pre gandalfa
ano nechal som im auto a odisiel som prec. servisny technik sa venoval len mne pozorne si zapisal vsetko co som chcel aby sa mi na to pozreli. Po 4 hodkach v hodonine som sa vratil spat do servisu no prisiel za mnou primaci technik ospravedlnil sa mi ze to este bude trvat asi hodinku lebo v mojej serii bol nejaky problem s cidlom od airbagu. Stena medzi primacim technikom a servisom je cela zo skla cize som pocas tej hodiny videl na auto a co snim robia. Na garancku som sa objednaval 2tyzdne dopredu ale ponukal mi terminy uz tyzden dopredu len mne to nevyhovovalo kvoli praci. po servicnej mi vysvetlil este raz co sa robilo s mojim autom podakoval za navstevu a poslal ma k pokladni. Olej som mal Q8 Excell 9000 5W 40 bez komentara iba kukol a povedal ze vyhovuje. Ako som uz spominal ma tam odchytil predajca co mi accentika predaval a popytal sa ako som spokojny a ze keby som uvazoval o inom aute ze mi urcite mam dat vediet ako stalemu zakaznikovy mi da zaujimavu zlavu. Na margo toho mozem povedat len ze ked som si vyberal auto bol som v renaulte v BA. pytal som sa ho na thaliu a povedal som mu ze teno rok je to uz druhe auto co u nich bereme ze ako mi da zlavu. tak mi povedal ze na thaliu mi neda ziadnu zlavu ze to uz je take lacne auto ze ani koberceky zadarmo mi nemoze dat... taka je bratislava a potom nechod na vylet do hodoninana ktory vsetci chvalia...
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Reklama
 

dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od dav »

To doslova vejrám :shock: na ty Vaše horory. Přijel, objednal vozidlo, plus doplňky, dočkal objednaného vozu (trošku to trvalo dýl, ale co jsem chtěl - to jsem chtěl)- prohlédl, zkušební jízda, sedl a jel domů a teď objednám 1. garanční prohlídku (víc než 15000km za rok nenajedu). Přistavím auto, počkám zaplatím a odjedu. Jinak servis nenavštěvuji. Pro info u Getze 1.4 asi 2,5 hodiny a plus mínus 2700Kč loni. Jezdím denně, krátké a město, mimo výlety po krásách vlasti mé. Ale Všem přeji jen to :lol:
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od dzigit »

dav píše:To doslova vejrám :shock: na ty Vaše horory. Přijel, objednal vozidlo, plus doplňky, dočkal objednaného vozu (trošku to trvalo dýl, ale co jsem chtěl - to jsem chtěl)- prohlédl, zkušební jízda, sedl a jel domů a teď objednám 1. garanční prohlídku (víc než 15000km za rok nenajedu). Přistavím auto, počkám zaplatím a odjedu. Jinak servis nenavštěvuji. Pro info u Getze 1.4 asi 2,5 hodiny a plus mínus 2700Kč loni. Jezdím denně, krátké a město, mimo výlety po krásách vlasti mé. Ale Všem přeji jen to :lol:
pekny spojlerik :) niekedy by som tu 1.6 rad ojel :) musi to byt citelny rozdiel
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od dzigit »

[quote="ceme"]Soráč ak som ťa vytočil ale asi som trochu aj trafil klinček po hlavičke ;) a na druhej strane sú to okolnosti!!! a to ja som kupoval auto ked stálo 409 000,-Sk(dostal som gumy zimné koberčeky, rádio proste všetko zdarma.) a nebolo šrotovné!!! ty si ho kupoval ked bolo už o dosť lacnejšie a bola asi vlna šrotovného možno ak nie tak prepáč a predajcovia mali toho v BA dosť....aj inde na slovenku a neobhajujem ich to už vobec nie no a v česku nebolo šrotovné tak k tebe prsitupovali tak ako si písal ale ako vravím možno je to len faktor ktorý to celé má na svedomí neviem...a nechcel som ťa vytočiť to vôbec...veľa štastných km ti prajem...

tak v pohode
trocha komunikacny ruch
nie auto som kupoval tesne pred srotvnym ked sa este seci stazovali ze tento rok skrachuju ;-o ale kupoval som ho uz teda rozhodne za menej ako ty a to za cca 290 000 uz aj s doplnkami. moj nazor je ze na slovensku ludia nevedia co namena slovicko sluzby. kazdemu odporucam aspon pol roka v nemecku, svaciarsku alebo v usa a pod...
aj tebe vela stastnych km :wink:
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od Vilda »

dzigit píše:
dav píše:To doslova vejrám :shock: na ty Vaše horory. Přijel, objednal vozidlo, plus doplňky, dočkal objednaného vozu (trošku to trvalo dýl, ale co jsem chtěl - to jsem chtěl)- prohlédl, zkušební jízda, sedl a jel domů a teď objednám 1. garanční prohlídku (víc než 15000km za rok nenajedu). Přistavím auto, počkám zaplatím a odjedu. Jinak servis nenavštěvuji. Pro info u Getze 1.4 asi 2,5 hodiny a plus mínus 2700Kč loni. Jezdím denně, krátké a město, mimo výlety po krásách vlasti mé. Ale Všem přeji jen to :lol:
pekny spojlerik :) niekedy by som tu 1.6 rad ojel :) musi to byt citelny rozdiel
Na jaře proběhl sraz v Telči a do Prahy jsme se vraceli ve čtyřech ... Ouzo v 1.4, já a moje 1.6 a Rokolo s Picasem na CRDíčkách. Ouzo celou dobu jel 140 - 160 km/h a vůbec jsem neměl pocit, že by se jeho 1.4ka nějak trápila nebo nám nestačila. I když musel zpomalit, tak se velmi rychle vrátil do původního tempa. Možná, kdyby jsme jeli v plném obsazení, tak by se slabší motor asi projevil, ale takhle nám 1.4ka v pohodě konkurovala ... Omluva za off topic, jen jsem chtěl odpovědět Dzigitovi :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od xwing »

dzigit píše:
ceme píše:Soráč ak som ťa vytočil ale asi som trochu aj trafil klinček po hlavičke ;) a na druhej strane sú to okolnosti!!! a to ja som kupoval auto ked stálo 409 000,-Sk(dostal som gumy zimné koberčeky, rádio proste všetko zdarma.) a nebolo šrotovné!!! ty si ho kupoval ked bolo už o dosť lacnejšie a bola asi vlna šrotovného možno ak nie tak prepáč a predajcovia mali toho v BA dosť....aj inde na slovenku a neobhajujem ich to už vobec nie no a v česku nebolo šrotovné tak k tebe prsitupovali tak ako si písal ale ako vravím možno je to len faktor ktorý to celé má na svedomí neviem...a nechcel som ťa vytočiť to vôbec...veľa štastných km ti prajem...

tak v pohode
trocha komunikacny ruch
nie auto som kupoval tesne pred srotvnym ked sa este seci stazovali ze tento rok skrachuju ;-o ale kupoval som ho uz teda rozhodne za menej ako ty a to za cca 290 000 uz aj s doplnkami. moj nazor je ze na slovensku ludia nevedia co namena slovicko sluzby. kazdemu odporucam aspon pol roka v nemecku, svaciarsku alebo v usa a pod...
aj tebe vela stastnych km :wink:
No zdá sa že v okolí Blavy je to dosť o hovne... ja som bol zatiaľ s predajňou a servisom v BB príjemne prekvapený - možno je to aj tým že sú tam dve a navzájom si konkurujú :mrgreen:
2x som tam bol v servise a nič som neplatil, prišiel som neohlásene a hneď ma vybavili, príjemné jednanie a jemné naznačenie či by som si ich potom nevybral pre garančku, že by mi v rámci nej aj dačo porobili navyše.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od adam221 »

To mas Xwing naozaj super.... U nas v BA je to trosku inac... :(
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od palčo »

xwing a do ktorého servisu chodíš? Aj ja chodím do BB a som triež spokojný.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od xwing »

palčo píše:xwing a do ktorého servisu chodíš? Aj ja chodím do BB a som triež spokojný.
Ten smerom na Donovaly.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od palčo »

To je tiež "môj" servis. Ja som tam aj kupoval. :D/
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Na 26.10. jsem se objednal do hodonínského servisu na 1. garančku, tak následně poreferuji o výsledcích a dojmech - doufám jen pozitivních... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od pivis »

Já se chystám do Hyundai AUTOTYP Rakovec Karlovy Vary,kde jsem auto i koupil/11.2008/ Zatím mi se vším vyšli vždy okamžitě vstříc.Všechny potíže /imobilizer,přehrání SW/vždy okamžitě vyřešeno bez čekání.Při klepání od přední nápravy /výměna předního tlumiče/zapůjčení nahradního auta zdarma. =P~ =D> .Proto uvidíme jaká bude spokojenost s 1.garančkou.
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od rokolo »

Za jakých podmínek ti klepal ten tlumič :?:
Naposledy upravil(a) rokolo dne 09 říj 2009, 06:53, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od pivis »

Při rozjezdu z parkoviště /při malých rychlostech/ se ozývaly zvuky od levého předního kola.Myslel jsem možná něco na nápravě,ale když auto zvedli na hever náprava v pořádku a nic nebylo vidět.Tvrdil jsem že slyším divný zvuk-po zhoupnutí auta odlehčení nápravy se zvuk opět ozval.Nejprve mysleli horní uložení tlumiče,při demontáži vše OK vyměnili tlumič a závada zmizela.Je divný že vše pouze při velmi malé rychlosti.
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Uživatelský avatar
pavellab
*
Příspěvky: 57
Registrován: 29 zář 2008, 16:32

Re: 1. garanční prohlídka 1,4 benzín

Příspěvek od pavellab »

Ahoj :hyu: . Já měl první garančku včera u KŠV Group s.r.o v Chomutově. Asi tady zlomím všechny cenové rekordy. Cena byla 6361 kč #-o ](*,) . Byl jsem přímo u auta a práce trvala asi 2 hodiny. Ale ta fakturace. No, možná by mi to tolik nevadilo, kdyby nebyly takové cenové rozdíly oproti jiným servisům. :roll:
Nebo že by tu byla lepší kvalita??
Pro upřesnění. Neměl jsem vlastní olej, měřili a seřizovali geometrii, byla provedena desinfekce klimošky a dán nový pylový filtr. Pak celková kontrola, kontrola laku, brzd, pasů, hadic atd.......promazání pantů, těsnících gum dveří a kufru.
Za přístup servis chválím. Ale ty ceny. ](*,) ](*,)
Tucson 1.6 T-GDI, DCT, 4x2, Sleek Silver, (5/2019)
i30 kombi, 1,6 CVVT, paket Parking, Sleek Silver, 3/2014

Accent 1,4 16V Elegance, Indigo Blue, 10/2008, prodano
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“