S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od David C3 »

Paráda............. děkuji zajímavé čtení. =D>
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od jarik65 »

Pěkný fotky,pěkný =D>čím je to foceno :?:.Vildo kde si koupil ty návleky :hyu: na hlavové opěrky,byli by i v jiné barvě :-k a máš je i v vzadu :?:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Gandalf »

Parádní reportáž =D> , na člověka z monitoru skoro dýchne středomořské klima, jen ta vzdálenost je dosti drsná. No, aspoň víme, kam na přespříští sraz ... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

jarik65 píše:Pěkný fotky,pěkný =D>čím je to foceno :?:.Vildo kde si koupil ty návleky :hyu: na hlavové opěrky,byli by i v jiné barvě :-k a máš je i v vzadu :?:
Fotil jsem normálním foťákem LUMIX ..... a ty hlavové opěrky jsem koupil v autodoplňcích, ale jestli je dělají i v jiné barvě, to nevím :? tam, co jsem je kupoval, měl jen tyhle .... vzadu je nemám
Gandalf píše:Parádní reportáž =D> , na člověka z monitoru skoro dýchne středomořské klima, jen ta vzdálenost je dosti drsná. No, aspoň víme, kam na přespříští sraz ... :D
Když ten sraz bude na 14 dní, tak jsem pro :D otázka je, kolik se nás sjede, ..... jako v Telči to asi nebude :wink: Ale určitě tady měli sraz tyhle tříkolky, jezdilo jich tam jak máku ...
Stroj se jmenuje PIAGIO ... některý měli volant a jiný zase řidítka.

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od rokolo »

Vilda: Tož vítej doma živý a zdráv :D Pěkná reportáž, ale měl bych jednu výtku...mohl jsi s sebou přivézt alespoň trošinku, trošinečku toho zlatavého slunéčka na modrém podkladě :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) rokolo dne 26 čer 2009, 06:55, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

rokolo píše:Vilda: Tož vítej doma živý a zdráv :D Pěkná reportáž, ale měl bych jednu vítku...mohl jsi s sebou přivézt alespoň trošinku, trošinečku toho zlatavého slunéčka na modrém podkladě :lol: :lol: :lol:
Podle počasí tady, jsem si ho měl přivézt celý kufr :D , ale když jsem v sobotu ráno odjížděl z letoviska, tak už se pomalu počasí začínalo kazit i na Garganu ...... a před Bolognou, už pršelo vydatně :? a takhle to, v téhle chvíly, vypadá snad nad celou Evropou .... léto jak má být :| a děckám za chvíly začínaji prázdniny .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vašek1948
*
Příspěvky: 31
Registrován: 24 kvě 2009, 10:32
Bydliště: Halámky

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vašek1948 »

vinklar píše:Protože máme Accenta od letošího března chtěl bych s ním a s rodinou v září do Černé Hory a pořádně ho otestovat.
Proto bych byl rád kdyby nějáký kolega co míří také na Jadran se potom až se vrátí nám zde zdělil různé zajimavosti.Ceny benzínu,ceny v apartmánech jak se vyhnout ve Slovinsku dálnici kde chtějí za pár kilometrů dálnice 15 Euru na jeden směr.apodobné zajímavosti.Já protože manželka neřídí mám v plánu vyrazit ráno z Plzně večer dojet na pobřeží Chorvatska tam někde u Makarský přenocovat na privátu a ráno těch zbývajících cca.150 km dojet.My jsme byli v Černé Hoře, konkrétně v Budvě v letech 06,07 a moc se nám tam líbilo.Ale cestu jsme absolovali busem což byl oprus.Tak se těšíme na září.Kdo ještě neví kam v létě vyrazit vřele doporučuji.Ceny mírné a narozdíl od Chorvatů jsou Černohorci přátelštější.

díky vinklar :twisted:
Hyundai Accent 1,4
Celadon blue
Také jedu začátkem září na Jadran (Tučepi). Jedu z Jižních Čech na Vídeň
Uživatelský avatar
Jíra T.
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2008, 18:43
Bydliště: Praha 7

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Jíra T. »

vinklar píše:Protože máme Accenta od letošího března chtěl bych s ním a s rodinou v září do Černé Hory a pořádně ho otestovat.
Proto bych byl rád kdyby nějáký kolega co míří také na Jadran se potom až se vrátí nám zde zdělil různé zajimavosti.Ceny benzínu,ceny v apartmánech jak se vyhnout ve Slovinsku dálnici kde chtějí za pár kilometrů dálnice 15 Euru na jeden směr.apodobné zajímavosti.Já protože manželka neřídí mám v plánu vyrazit ráno z Plzně večer dojet na pobřeží Chorvatska tam někde u Makarský přenocovat na privátu a ráno těch zbývajících cca.150 km dojet.My jsme byli v Černé Hoře, konkrétně v Budvě v letech 06,07 a moc se nám tam líbilo.Ale cestu jsme absolovali busem což byl oprus.Tak se těšíme na září.Kdo ještě neví kam v létě vyrazit vřele doporučuji.Ceny mírné a narozdíl od Chorvatů jsou Černohorci přátelštější.

díky vinklar :twisted:
Hyundai Accent 1,4
Celadon blue

Chystám se do Černý Hory 22.7. na cca 10 dní, do Kotoru.
Tak sem když tak pak nějaký info a postřehy dám.
Už dopředu jsme rozhodnutý jet to dva dny (manželka taky neřídí), v klidu a pohodě, po cestě si něco prohlídnout, prostě celkově si to užít.
Bude to taková "svatební cesta" po 25 letech :D
Přespíme v hotelu v Josipdolu (zhruba v půlce cesty, kousek před tunelem Mala Kapela), a druhej den v pohodě tradá do Boky Kotorské.
Dálnici ve Slovinsku se chci vyhnout přes Mureck, Lenart a Ptuj, protože 2x 15 Euro jim za těch pár km dálnice fakt cpát nechci. To je radši s Černohorcema propiju :D/
Těším se moc, a Accentík taky.
Accent 1,4i MT Dynamic, Ebony Black / Beige, 03.2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj
My jedeme od 1.8. - 14.8. kousek od Splitu do Rogoznice
Plánovaný odjezd 2. cca ve 02:00, v poledne přijezd na místo.
870 km, ve Slovinsku po dálnici nepojedeme...budeme se také vyhýbat poplatkům (předraženým) Jinak v Rakousku si budu muset koupit 2x známku na 10 dnu (15 Euro) a v Chorvatsku to vychází od Zagrebu do Šibeniku 136 Kun (530Kč), takže v pohodě. Už se taky těším...jsem zvědavej, zda to zajedu s nádrží na jeden zátah :-k
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

To Jíra : Tož šťastnou cestu :D a tuláka bereš sebou ?? Můj pes poprvé ochutnal moře, ale moc mu nechutnalo .... trochu si ho popletl s Lipnem :D Jo, a nezapomeň si přibalit hřeben ................... :lol: hezkou dovolenou ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj
My jedeme od 1.8. - 14.8. kousek od Splitu do Rogoznice
Plánovaný odjezd 2. cca ve 02:00, v poledne přijezd na místo.
870 km, ve Slovinsku po dálnici nepojedeme...budeme se také vyhýbat poplatkům (předraženým) Jinak v Rakousku si budu muset koupit 2x známku na 10 dnu (15 Euro) a v Chorvatsku to vychází od Zagrebu do Šibeniku 136 Kun (530Kč), takže v pohodě. Už se taky těším...jsem zvědavej, zda to zajedu s nádrží na jeden zátah :-k
Tak si to taky parádně užij :D a pokud možno dotankuj v Rakousku, tam je to relativně za levno ..... já v Itálii platil, za litr benálu taky 1.40 eu :? a hlavně foť !!!!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od adam221 »

Nazdar Vildo, my na buduci tyzden v piatok odchadzame do IT... Taktiez berieme hafkaca... Nepametas si nahodou, kolko vychadza v taliansku nafta? Vlani bola lacnejsia ako v rakusku :) :hyu:
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Jíra T.
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2008, 18:43
Bydliště: Praha 7

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Jíra T. »

Vilda píše:To Jíra : Tož šťastnou cestu :D a tuláka bereš sebou ?? Můj pes poprvé ochutnal moře, ale moc mu nechutnalo .... trochu si ho popletl s Lipnem :D Jo, a nezapomeň si přibalit hřeben ................... :lol: hezkou dovolenou ..
Ahoj Vildo.
Díky. Tuláka nebereme, už je to stařík, poloslepej a polohluchej, nechce skoro vůbec chodit, má za sebou docela náročnou operaci, tak zůstane doma se synem. Ona ani ta cesta by pro něj nebyla nic příjemnýho, i kdyby byl ve formě.
Hřeben nevlastním už léta :D .
Ale mám nachystanou litrovku 7-hvězdičkový Metaxy (dárek od kámošky z Řecka) a krabičku doutníčků. To budou západy Slunce nad Bokou Kotorskou. A samozřejmě se těším na místní černohorské pálenky. Provedu průzkum bojem, poperu se s nima statečně. :wink:
Accent 1,4i MT Dynamic, Ebony Black / Beige, 03.2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

adam221 píše:Nazdar Vildo, my na buduci tyzden v piatok odchadzame do IT... Taktiez berieme hafkaca... Nepametas si nahodou, kolko vychadza v taliansku nafta? Vlani bola lacnejsia ako v rakusku :) :hyu:
Jééé, tak to Ti asi nepomůžu :D toliko vlastním benzíňák, tak jsem se po naftě nekoukal :? ale určitě bude o hodně levnější než benzin .... v čechách je to místy rozdíl o dvě koruny i víc. Jinak, jak jsem psal, nejlevnější benzín ( tedy asi i nafta ) byly v Rakousku .... v Itálii to byla drahota. A přeju pěknou dovču .. :D/ a kam jedeš do Itálie ??
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

Jíra T. píše:
Vilda píše:To Jíra : Tož šťastnou cestu :D a tuláka bereš sebou ?? Můj pes poprvé ochutnal moře, ale moc mu nechutnalo .... trochu si ho popletl s Lipnem :D Jo, a nezapomeň si přibalit hřeben ................... :lol: hezkou dovolenou ..
Ahoj Vildo.
Díky. Tuláka nebereme, už je to stařík, poloslepej a polohluchej, nechce skoro vůbec chodit, má za sebou docela náročnou operaci, tak zůstane doma se synem. Ona ani ta cesta by pro něj nebyla nic příjemnýho, i kdyby byl ve formě.
Hřeben nevlastním už léta :D .
Ale mám nachystanou litrovku 7-hvězdičkový Metaxy (dárek od kámošky z Řecka) a krabičku doutníčků. To budou západy Slunce nad Bokou Kotorskou. A samozřejmě se těším na místní černohorské pálenky. Provedu průzkum bojem, poperu se s nima statečně. :wink:
Tak vidím, že tekutou výbavu máš v pořádku :!: a když dojde, tak místních dobrůtek bude taky dostatek :D Já jsem si ve Vieste pochutnával na grappě a co mi moc zachutnalo, bylo LIMONCCELLO citron. likér ... moc velká dobrota a taky červený víno měli moc dobrý. Ráno jsem si musel dávat bacha, abych si při obouvání nezlomil játro :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“