Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

každopádně s žádným autem nebourat a hlavně dávat bacha na ostatní ale v tvém případě to byla vážně smůla .... :-(
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

Trocha ironie: Hyundai v tom jejich reklamním plátku "Na cestě" uveřejnil článek, kde popisuje, jak skvěle fungují dodávky náhradních dílu. Dočtete se tam, že "Velmi krátkou realizací objednávek náhradních dílů patří značka Hyundai na českém trhu k těm nejlepším automobilkám" a podobné marketingové kecy. Kdepak asi udělali soudruzi chybu? Číslo 1/2006, strana 30, článek BUĎTE PROZÍRAVÍ :?. http://www.hyundai.cz/spolecnost/casopis.php
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Naprosto vyčerpávající odpověď napsal Dantasík.Není to v značce,sladu....ale v lidech v konkrétním servisu.Třeba já jsem tady už někde popisoval zkušenost s nákupem origo střeš.nosiče na Tiburona.V H. časopise byl vyfocený nosič na Coupe s tím,že si ho můžu koupit ve všech prodejnách.Při každé cestě do HK jsem se stavil v Korecaru-kde mi ten šmejd za pultíkem tvrdil,že se u nás neprodává.....Po několikáté návštěvě ve zmíněné prodejně,jsem nevěřícně zavolal do Prahy-Butovic.Bylo mě zděleno,že se u nás běžně prodává a není žádný důvod k tomu,aby mě prodejce tvrdil,že ne.Jsou na skladě a ať si ho objednám,přes kteréhokoliv prodejce,že mě ho tam přivezou.Nadiktoval mě objednací číslo,cenu.....Tak šťastný vlezu do Korecaru HK-šmejd za pultíkem,mě stále tvrdí,že ho nelze objednat :shock: .I když jsem mu dal obj.číslo,řekl jsem mu,že může i zavolat do Prahy,dal mu jméno,tlf. s kým jsem mluvil.....Šmejd-technik-už jsem vám kolikrát řekl,že se neprodává a nejde objednat-basta.Během týdne jsem jel přes Českou Třebovou-stavil jsem se v prodejně Hyundaiů SAS.Zeptal jsem se technika,zda jde objednat stř.nosič na Coupe GK a ........zmrazen slyšel-PROČ,NE? :shock: NENÍ PROBLÉM.Objednal ho,nosič bez problémů přišel na prodejnu do Č.Třebové a já ho vítězoslavně a spokojeně odnášel do auta.
A teď perlička na závěr.Druhý den jsem měl cestu přes Hradec Králové-stavil jsem se v Korecaru,že se jdu zase optat na stř.nosič.Šmejd za pultem mě nabubřele odfrkl,že už mě kolikrát říkal,že se neprodává a nejde objednat :!: Na to jsem vytáhl fakturu z Č.Třebové a říkám-nejde,ale jenom u vás-už ho mám doma a měl jsem se jít zeptat jinam dávno :!: :roll: .S gar.prohlídkami jsem tam také nebyl spokojený,ani omylem :!: Začal jsem jezdit jinam a rozdíl v ochotě,schopnostech personálu,cenách....je o 1000% lepší než u neschopných a neochotných šmejdů v Korecaru HK.

Pokud jsi dal auto do podobného servisu,tak se ani nedivím,že tam ještě stojí :( .Ale stejné zkušenosti mají i kamarádi s jinými značkami aut a nehledě na neochotu cokoliv měnit v rámci záruky,co se dá hodit na majitele-teď si třeba musel soused zaplatit výměnu zvlněných brzd.kotoučů(+destičky) u Ochcávky po ujetí pár tis.km,v záruce-řekli mu,že za to může on-nevhodným,prudkým bržděním :roll: .Neustále řeší problémy s turbem/netáhne-výpadky...Takže už Škodivku nechce vidět-možná si to prohodíte-on prodá Ochcávku a půjde s nadějí do jiné značky,ty Accenta a .....jen si prohodíte servisy :lol: .Je to"hlavně"o lidech v servisech,ne o značce auta.Centrální evropský sklad má H. v Belgii a dodávka dílu(když není v Praze) z něho,je opravdu v řádu 2-3 dnů.To se nevozí z Turecka nebo Korei.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Borek píše:Centrální evropský sklad má H. v Belgii a dodávka dílu(když není v Praze) z něho,je opravdu v řádu 2-3 dnů.To se nevozí z Turecka nebo Korei.
Právě že mi tvrdili, že to nemají ani v Belgii. Až to budu mít doma, tak se asi obrátím přímo na H v Praze a budu žádat vysvětlení.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Dnešní nehoda v Praze

Příspěvek od CzechJoker »

Včera se v Praze stala nehoda, při které zemřel řidič oktávky a kde - pokud mě oči neklamou - škaredě dopadnul nový černý Accent...

Viz: http://zpravy.idnes.cz/pri-nehode-v-pra ... 3_krimi_jw

a tady: http://www.policie.cz/clanek/na-novorep ... ehoda.aspx

Obrázek
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak já teda nevím, ale pokud je to zadní Octavia, tak ten přední vrak není náš typ Accenta (kliky jsou jine)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Tak já teda nevím, ale pokud je to zadní Octavia, tak ten přední vrak není náš typ Accenta (kliky jsou jine)
octavia je ta vzdadu, vpredu je Accent.. mam ale pocit, ze to nie je New Accent... moje indicie:

- ostry ram prednych dveri
- mensie spatne zrkadla
- klucky dveri

hadam teda ze je to Accent 2002 az 2005
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Není to určitě nový Accent. Už půl hodiny hledám, co je to za auto.
- nový Accent má tahové kliky
- nový Accent má blinkr ve výšce otěrové lišty - tenhle má lištu a nad ním díru po vypadlém blinkru
-lišty u nového Accentu jsou výše než u tohoto
- kapota u nového Accentu má jiný prolis a tvarování okolo světla
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Podle umístění bočního blinkru, bočních lišt a tvaru zadních dveří typuju na Elantru.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

A to jsi volal do Prahy a tam ti to řekli?Nebo to povídal v servisu.Je jasné,že si raději naberou co nejvíce gar.prohlídek,než větší opravu,protože u garanček se jim sypou peníze za nic.Od pultu mrkne na auto stojící na dvoře a už se sypou stokoruny-na faktuře tomu říkají kontrola karoserie :roll: .......Ale u tvé opravy musí opravdu začít dělat rukama :shock: :( .A kdo ví,jakého odborníka na tvé auto poslali :D .To víš,na něčem se musí poprvé naučit rozdělat převodovku......párkrát to špatně složí,rozdělají...2x....5x...to nějaký čas zabere a nějak se vymluvit musí :oops: :wink: .Jestli jsi nevolal do centrálního skladu v Praze-Butovicích,tak to udělej(jestli si teď dobře vzpomínám,tak jsem tam mluvil s panem Červinkou-ochotný chlapík,snad bych našel i tlf.,když jsem řešil ten stř.nosič).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Taky ne :D Už jsem to zjišťoval. Ela má lišty hranaté, ne kulaté a to ani na konci. Fakt nevím. Půl hodiny hledám a nic
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

tak detska.. neni to vubec hyundai, ale honda.. viz. fotky tady.. s hyundaiem nema vubec nic spolecnyho.. viz. prvnii a posledni fotka..

http://www.katastrofy.com/scripts/index ... _nad=12457
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

geronimo_cz píše:tak detska.. neni to vubec hyundai, ale honda.. viz. fotky tady.. s hyundaiem nema vubec nic spolecnyho.. viz. prvnii a posledni fotka..

http://www.katastrofy.com/scripts/index ... _nad=12457
touche :P zrejme teda accrd alebo civic zeby?? jak sa vlastne tie auta zrazili? celne?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Hlava mi nebere, jak se sčuchli. Jinak i Policie uvádí, že se jedná o Hyundai, podle vykrojení pro světlomety, boční lišty a disků mi to pořád pasuje na akcent. Bohužel kliky na dveřích neodhadnu, akcenta jsem už dloho na vlastní oči neviděl. Ale asi to fakt nebude nic nového. Ještě by to mohl být starý civic.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

mno ale na masce neni znak hyundaie, pac neni v ovalu.. aa na ty posledni fotce sou videt zadni svetla a zadnej accent takovy nemel aa elantra taky ne, pac ji mame doma, heh..
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“