Objednávky, ceny, data dodání

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od Alf6 »

Cim drive se ho zbavíš, tim lepe. Holt smula na kus, které se jiste při koupi nového auta opakovat nebude. Zkus tu Kiu
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Reklama
 

ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od ulthar »

Elixir píše:
vorlajz píše:tak jsem koukal a ve výbavě Weekend chybí například...

- automatické světlomety
- přední parkovací čidla

Naopak má Weekend navíc...

- elektrickou bederní opěrku
Pokial viem tak tieto rozdieli prisli s FL. Ziadny FL weekend nema auto svetla a predne cidla. Naopak pribudla bederna opierka a na zadnych sedadlach sklapacia opierka ruky.
Co som pozeral na vybavu Chzech Edition + paket Club, tak je to podobne Weekendu, ale rychlym pohladom som si vsimol, ze su tam len 4 repro. Weekend ma 6. Mozno je tam viac takychto malych odlisnosti.

kdyz jsem pred pul rokem kupoval auto, tak mi prodejce vytiskl takove pekne porovnani vybav pred FL a po FL. Jestli si na to vzpomenu jak prijdu z prace, tak to sem hodim :-)
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od vorlajz »

ulthare, super... a předpokládám, že ty máš FL... hm?
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od t0x!n »

vorlajz: no u toho prskoletu mi prekvapive vykon teda nechybi, jelikoz jezdim porad jen sam, tak to auto jede uplne v pohode, minulej mesic jsem mazal s pritelkyni do prahy a pri ceste zpatky pha - brno jsem jel celou cestu 170-180 bezproblemu za celkovou 7,2 na 100, zrovna kvuli motoru bych se ho nezbavoval, ale je pravda, ze kdyz novy tak proc ne silnejsi :D

tmx: no uvidime, kupoval jsem ho lehce nad tech 250, ale je pravda ze za 270-280 vidim rok 2013 s 30-40tkm a plastovym volantem takze bez vybavy, ja mam nalitano 16tkm (s novym motorem pouze 7tkm, tot otazka jestli to uvadet pri prodeji) a vybavu puvodni komfort: takze kozenej volant, radicku, vyhrivanej volant... myslim si ze za tech 260 by to slo strelit...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od ulthar »

jj, mam FL. Coz je trochu skoda, protoze zrovna u Weekendu snizovali vybavu. Co si tak pamatuju, tak weekend pred FL mel oproti mojemu navic park. senzory vepredu a couvaci kameru.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od vorlajz »

a hodíš sem to porovnání výbav Ulthare? :)

takže ty nemáš ani kameru... ale zase máš novou masku... a nemáš náhodou i elektronickou uzávěrku diferenciálu? Ceed po FL to má...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
tmx
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2014, 23:00

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od tmx »

ulthar píše:jj, mam FL. Coz je trochu skoda, protoze zrovna u Weekendu snizovali vybavu. Co si tak pamatuju, tak weekend pred FL mel oproti mojemu navic park. senzory vepredu a couvaci kameru.
Kameru měl jen do půlky 2014, já mám už bez ní.
t0x!n píše:tmx: no uvidime, kupoval jsem ho lehce nad tech 250, ale je pravda ze za 270-280 vidim rok 2013 s 30-40tkm a plastovym volantem takze bez vybavy, ja mam nalitano 16tkm (s novym motorem pouze 7tkm, tot otazka jestli to uvadet pri prodeji) a vybavu puvodni komfort: takze kozenej volant, radicku, vyhrivanej volant... myslim si ze za tech 260 by to slo strelit...
Uvidíš, no... Na sauto jsou za 259 2013 a za 270 2015.
http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Volkswagen Tiguan People 1,5 eTSi 110 kW mHEV, 2024, modrá Nightshade
Hyundai i30 1,6 MPI 88 kW Weekend, 2014, Ice Blue (XAF)
Ford Focus Combi 1,8 85 kW, 2002, modrá Metropolis
Fiat Brava 1,6 76 kW, 1999, modrošedá
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od t0x!n »

no vybavou to vypada ze ten 2013 je jak muj, ja mam o pulku min km na pp, takze to by slo, uvidim, treba si ten kram necham a prehodnotim to :D
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od ulthar »

vorlajz píše:a hodíš sem to porovnání výbav Ulthare? :)

takže ty nemáš ani kameru... ale zase máš novou masku... a nemáš náhodou i elektronickou uzávěrku diferenciálu? Ceed po FL to má...
Bohuzel te budu muset zklamat. Ja jsem to nekam zalozil a nemuzu to tedka najit ](*,)
Byla to jedna A4, kde bylo popsane co je v jednotlivych paketech navic a co naopak odebrali. Bylo na tom napsane neco jako "pouze pro interni pouziti", ale prodejce nemel problem mi to nechat. Tak mozna kdyz nekdo pojede k dealerovi, tak to muze zkusit vyprosit. Pokud to nekde doma najtu, tak to sem postnu.

Kameru mam, ale domontovavanou.

O elekronicke uzaverce diferencialu nic nevim :-)
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od vorlajz »

ok ... :) díky
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od shawt »

ulthar píše:jj, mam FL. Coz je trochu skoda, protoze zrovna u Weekendu snizovali vybavu. Co si tak pamatuju, tak weekend pred FL mel oproti mojemu navic park. senzory vepredu a couvaci kameru.
Chlapi Weekend pred FL mel urcite zpetne bocni zrcatka sklopna elektronicky + automaticka svetla a samostmivaci zpetne zrcatko, autom. klima a pod. veci. Proste Weekend po FL oklestili a cele to zdrazili.

Ja mohl mit i30 kombi 1.6 CVVT Weekend pred FL za 335.000 s DPH, skladovka v cervene barve, co stala oproti bile kolem 4500Kc navic, to ted uz taky nenabizi...no holt jsem se rozhodl pockat a jak to tak ted sleduju, tak to byla chyba.

Jak uz nekdo psal vyse nejak v pulce 2014 tam davali take tu parkovaci kameru.
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od ulthar »

shawt píše:
ulthar píše:jj, mam FL. Coz je trochu skoda, protoze zrovna u Weekendu snizovali vybavu. Co si tak pamatuju, tak weekend pred FL mel oproti mojemu navic park. senzory vepredu a couvaci kameru.
Chlapi Weekend pred FL mel urcite zpetne bocni zrcatka sklopna elektronicky + automaticka svetla a samostmivaci zpetne zrcatko, autom. klima a pod. veci. Proste Weekend po FL oklestili a cele to zdrazili.

Ja mohl mit i30 kombi 1.6 CVVT Weekend pred FL za 335.000 s DPH, skladovka v cervene barve, co stala oproti bile kolem 4500Kc navic, to ted uz taky nenabizi...no holt jsem se rozhodl pockat a jak to tak ted sleduju, tak to byla chyba.

Jak uz nekdo psal vyse nejak v pulce 2014 tam davali take tu parkovaci kameru.
Mas pravdu, predvadecka pred FL co jsem mel pujcenou (do provozu sla nekdy v unoru 15), byla ve weekendu a mela oproti mojemu navic automaticke svetla, park. senzory vepredu, kameru a automaticky sklopne zrcatka.

Jinak za tech 335 bych po tom skocil hnedka. Ja bral skladovku taky v cervene za 383, ale mam FL s GDI. Niz jsem se u nikoho nedostal. Jinak za tu cervenou chteli 3tis nahoru oproti bile.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od vorlajz »

za těch 389 tis. mám GDI Combi ve Style...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Dishstan
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 říj 2015, 12:56

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od Dishstan »

335 tis. Kč za Weekend před FL, to byla moc hezká cena a ta červená barva i30 taky moc sluší. V Hyundai Centru Praha za toho červeného kombíka chtěli 350 tis. Kč.
Hyundai i30 kombi - 1,6 CVVT Weekend Ice Blue (5/2015)
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od t0x!n »

dneska mi volali na prodej me i30 z AAA :mrgreen: ihned jsem jim oznamil at neztraceji muj cas s nizsi nabidkou, rekl jsem ze prodavam za to co jsem uvedl a max slevim 5 litru, bylo mi receno, ze mi daji 265, chci videt jak pojedu pristi tyden okolo stavim se tam, za to nic nedam, ale na 99% neverim, ze to za tohle odeme koupi a 5hod. se tam s nima opravdu zdrzovat nebudu :D
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“