Nejlepší Benzín pro i30

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Doporucuji jezdit na Vif ;-)
Reklama
 

zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Nejlepší Benzín pro i30

Příspěvek od zajic »

Alf6 píše: Sem dnes zastavil na Benzine, ze vezmu plnou. Tak jsem do nadrze nalil celou lahvičku Vifu. V nadrzi jsem mel tak 8l benzinu. Bohuzel jsem nenatankoval, protože obsluha mne sdelila, ze mají technicky problém. Takze jsem do tech 8l nalil odhadem 170 ml Vifu :D a musel jet k jiné cerpaci stanici 10 km. Celou cestu jsem myslel, ze někdo Ele pridal pod kapotu 2 turba :mrgreen: Motor mel najednou takovej sportovni zvuk a sla moc hezky za plynem :D to prece nemohlo byt placebo :twisted:
Že bych příště zkusil do plné nádrže nalít celou 0,5l pikslu Vifu abych se taky svezl? :mrgreen:
I30 combi, 1,4Tgdi,
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Nejlepší Benzín pro i30

Příspěvek od Alf6 »

docela by me zajímalo, jestli by slo a nebo jaka vzdalenost by sla ujet pouze na samotny Vif? Co jsem cetl na netu, tak nikdo nedavkuje podle navodu, každý dava o trochu vice. Na samotnem navodu je napsano, ze pokud se da i nekolikanasobne vice, tak to neuskodi.

Jenom třeba jestli nebude problém s auty co mají uz vice najeto...jestli by třeba vice Vifu by neuvolnilo v motoru nejakej bordel? :-k

kazdopadne zajici....taky to vyzkousej a dej vedet. Zkus 250 ml do 10 l benzinu a dej vedet jakou mas z auta raketu :mrgreen:
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Nejlepší Benzín pro i30

Příspěvek od zajic »

Alf6 píše:docela by me zajímalo, jestli by slo a nebo jaka vzdalenost by sla ujet pouze na samotny Vif? Co jsem cetl na netu, tak nikdo nedavkuje podle navodu, každý dava o trochu vice. Na samotnem navodu je napsano, ze pokud se da i nekolikanasobne vice, tak to neuskodi.

Jenom třeba jestli nebude problém s auty co mají uz vice najeto...jestli by třeba vice Vifu by neuvolnilo v motoru nejakej bordel? :-k

kazdopadne zajici....taky to vyzkousej a dej vedet. Zkus 250 ml do 10 l benzinu a dej vedet jakou mas z auta raketu :mrgreen:
No, já jsem asi ujetej, protože na přesné dávkování Vifu jsem si koupil v lékárně stříkačku :mrgreen: - takže to asi nevyzkouším :D ... Na plechovce Vifu do benzínu co mám já ale není, že předávkování (Vifem :mrgreen: ) nevadí, ale je to na těch malých lahvičkách a na plechovce od Vifu do nafty. Mají v tom hoši od Vifu nějaký zmatek...
I30 combi, 1,4Tgdi,
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“