Autoradio i30 - problémy

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od Radim Brožek »

dipol100 píše: zní jako výpadky signálu o délce cca 0,2 sekundy, dělá to většinou na stených místech, a hlavně dost často. Dělá to někomu z vás?
Tohle můžu potvrdit, ale nějaké pravidelnosti nebo příliš častého výskytu jsem si nevšiml, přičemž to nevylučuju. Ale projev je přesně takový - na chvilku vypadne.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Reklama
 

devill505
*
Příspěvky: 46
Registrován: 07 říj 2008, 11:57
Bydliště: Hradec Králové

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od devill505 »

Ahoj dříve to nedělalo, ale teď to dělá docela často, nevím co to je, příští týden jedu do servisu pro novou manžetu řadící páky (roztrhla se) a zeptám se na to
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Hardcam píše:Porovnal jsem ty same skladby na vice mediich - napr. na CD s vypalenim 4x a formatu .cda si mohu nastavit bassy na +6 a kvalita je stale vynikajici i pri hlasitosti 25. Pokud ty same skladby dam na stejny typ CD (verbatim) a vypalim rychlosti 12x, musim mit bassy stazene na 0, protoze pak uz to neni k poslechu. Na USB ty same skladby pri stejne hlasitosti bassy na -2 (-3), 0 je nemyslitelna. Myslim si, ze co jsem za svuj kratky zivot vyzkousel temer 100ky radii, zesilovacu a reprobeden, tento rozdil poznam, proto jsem napsal pred par dny, ze to hraje na hovno. Hraje, pokud pouziju USB nebo vypalim mp3. Rad zajemcum pri setkani predvedu ten rozdil...

Stahuju mp3 jen v nejvetsi kvalite (popr. prevadim z jinych medii), sbiram mp3 od roku 1999, co mam internet. Myslim, ze se v tom uz tak trochu vyznam :mrgreen:, ozvucoval jsem i par soukromych i verejnych akci.
Teda Harde, jestli poznáš rozdíl mezi vylisovaným CD a MP3(samozřejmě alespoň 256k) v jedoucím autě tak to ti závidím, to máš netopýří uši.
Nota bene na tom stroji, který je v i30 (tím nemyslím, že by byl špatný).
A to nemluvím o tom, že dnes je většina hudby syntetická a stejně nevíš jak doopravdy zní.
Pokud ovšem neposloucháš tzv. vážnou hudbu.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od Hardcam »

Dam Ti poslechnout a uvidis, ze mas netopyri usiska taky:) to prave neni o tom, ze to poznam ja, ale ze to pozna i pasazer, co nema doma ani televizi. Celou dobu, co jsem kseftoval s radiama, jsem se radiim s usb a cteckama karet uspesne vyhybal, u i30 uz to nevyslo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od 89majlo96 »

pouzivam vyhradne muziku z USB a hra to super
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Hardcam píše:Dam Ti poslechnout a uvidis, ze mas netopyri usiska taky:) to prave neni o tom, ze to poznam ja, ale ze to pozna i pasazer, co nema doma ani televizi. Celou dobu, co jsem kseftoval s radiama, jsem se radiim s usb a cteckama karet uspesne vyhybal, u i30 uz to nevyslo.
Hmmm, tak nevím, jako čloběk věčně pochybující si asi naripuju nějaké solidní CDčko a potom to zkusím porovnat.
A dám vědět.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od Hardcam »

Pokud jsi spokojenej, tak je to akorat skoda penez na testovani. Ja asi kladu vetsi pozadavky (mozna nesmyslne :lol: ), vetsinu jeho zivotnosti jedu volume na 18-27, takze chapu, ze vetsine lidi to radio naprosto vyhovuje, ba mozna predci jejich pozadavky.
Jestli se uvidime nekde na srazu, pripomen mi, at si nashromazdim materialy a porovname.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Za to otestování kromě času skoro nic nedám, a spokojený celkem jsem, v autě žádné velké HiFi nepotřebuju a pro to ukrácení času a rozptýlení při jízdě je to docela dobrý stroj.
Jednou jsem to zkusil ohulit na těch tvých 25 - asi jednu písničku - no museli mě potom z toho auta vyndavat. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) willy50 dne 09 kvě 2010, 15:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od Hardcam »

A vo tom to je... :mrgreen: az pri ty brutalni hlasitosti poznas, co je vlastne blbe. Je jasny, ze kdybych mel hlasitost vzdycky max 15-17, tak klidne pojedu pres USB.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Takže zatím amen, zas někdy příště. :wink:
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Harde????
Ještě mě napadlo, radia jsou několika typů, co máš v tom tvém korejci?
Někdy stačí jiný FW a výsledky jsou úplně někde jinde.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od Hardcam »

willy: a jak to zjistim? Vypada uplne normalne, jako kazdykoliv jiny radio v i30. Na tlacitkach 3 a 4 nemam ty slepecky vystupky :lol: :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Dá se to zjistit tak, že si vemeš manuál a vylučovací metodou podle fotografií(jsou mezi jednotlivými typy vzhledové rozdíly).
Těch typů zas není tak moc, takže jestli tomu chceš věnovat 15min....
Když to ale zjistíš, tak co potom s tím, je s čím srovnat?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od Hardcam »

Tak ja to klidne vyfotim, at vime, ale po vymene netouzim, opravdu :lol: (stejne bych nemel narok) jsem spokojen, ani s novym radiem bych USB atp. neposlouchal a tech CD zas tak tolik nevypaluju a kdyz je necham vypalit na nejnizsi rychlost, pak je to lahoda a koncert pro me usi. Ted me jeste napadlo pustit si original CD (aby si nekdo nemyslel, ze jen vypaluju, tak jsem sberatel i originalu) :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
willy50
****
Příspěvky: 1098
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Autoradio i30 - problémy

Příspěvek od willy50 »

Ani sem si si nemyslel, že bys to chtěl vyměnit, nebo s tím dělat něco jiného.
Už se tu totiž několikrát řešily různé druhy montováných rádií, tak mě napadlo, jestli nebude mezi nimi rozdíl i v kvalitě zvuku?!?
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“