Druha garancni prohlidka

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Laket
*
Příspěvky: 23
Registrován: 08 kvě 2009, 06:27
Bydliště: Zlaté Moravce
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Laket »

Netuším , podla mňa to majú predpísané , tak to skontroluje okom a naúčtuje.
MATRIX 1,6i/2009/5 , GETZ 1,1 2007/5
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Nio96 »

Ale co naúčtuje..??? to že se mi koukne a uvidí třeba, že tam něco je..ale co stim??opraví třeba něco na tý karosérii?:)
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
Laket
*
Příspěvky: 23
Registrován: 08 kvě 2009, 06:27
Bydliště: Zlaté Moravce
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Laket »

Naúčtuje ti kontrolu karosérie. Neviem , ako sa chovajú ak tam niečo nájdu. Ja som tento problém zatial nepostrehol , takže neviem , ale sa ti niečo nezdá na karosérii určite im to oznám.
MATRIX 1,6i/2009/5 , GETZ 1,1 2007/5
Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Nio96 »

Nu nezda se mi na laku.. :D ale neva no..a to vrzani ale to jim na sto pro oznamim.. :) at si to odstrani.. :D
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
Uživatelský avatar
matko2005
*
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 15:39

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od matko2005 »

Laket píše:Naúčtuje ti kontrolu karosérie. Neviem , ako sa chovajú ak tam niečo nájdu. Ja som tento problém zatial nepostrehol , takže neviem , ale sa ti niečo nezdá na karosérii určite im to oznám.
Keď som prišiel na prvú garančnú so škrabancom od nejakého nepodareného okoloidúceho na parkovisku, pozrel to preberací technik a bavili sme sa o tom že ako by som to mal čo najlepšie zafarbiť (mám taký ten "lak na nechty" korečný lak na drobné škrabance a dierky po kamienkoch) tak mi povedal že písať to do protokolu o prehliadke radšej nebude, aby mi keby sa v budúcnosti niečo riešilo neznižovali záruku, či niečo v tom zmysle.
Radšej ani nehútam čo tým chcel naznačiť, dúfam že sa nedostanem do situácie keď mi povedia, že "tú" hrdzavú karosériu neopravia v rámci záručného servisu, pretože za to že zhrdzavela si môžem sám... teda nie že by mi niekde hrdzavela :D
Getz Dynamic 1.4i 16V
Obrázek
Fantan
Příspěvky: 6
Registrován: 25 čer 2009, 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Fantan »

I. GP v ujetých 8 680 km, cena 2189 Kč
II.GP 14947 km 3267 Kč
III.GP 19659 km 3521 Kč - všechny ceny vč. DPH
Servis a prodejna Hyundai v České Třebové. Pečliví, přívětiví, když něco najdou, hned opraví (v mém případě geometrii přední nápravy po nárazu do obrubníku). Myslím, že jsou fakt dobří a vyjdou vstříc.
Kolik startů, tolik přistání
Getz 1,4 Dynamic Champion 2006 Hiphop Red
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od vipe »

Je hezké číst pozitivní názor na značkový servis v dnešní době. Všechno je to o lidech. :-k
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Nio96 »

Tak jako ja se na svoji první garanční prohlídku docela dost těšim, vrže mi náprava nebo prostě něco pří zhoupnutí.. :) když jedu v klidu a nechám spadnout otáčky na 2tis. tak mi lehce začnou vybrovat přední kola...už jsem je nechal asi 10krát převážit atd. (kámoš v pneuservisu :D) a pořád to dělá.. :( ...a přední kapota o ty ani nemluvim :( dopady od kamínků jsou docela festovně vidět na mojí barvičce.. :(
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
lubo
Příspěvky: 5
Registrován: 09 pro 2009, 18:49

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od lubo »

Tak to ma čaká budúci rok. Po veľmi zlej skúsenosti so servoisom v bratislavskej Petržalke, kde si účtovali hory-doly (bližšie viď porovnanie cien SR a ČR na www.getzclub.net) začínam už teraz hľadať autorizovaný servis, najlepšie v hraničnej oblasti s ČR. Viete mi niekto poradiť, slušný a dobrý servis Hyundai ????
Uživatelský avatar
Kolik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 19 led 2009, 23:44
Bydliště: Praha 4

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Kolik »

Tak ja jsem byl ted teda na prvni, ale napisu to sem. Byl jsem v Auto Palace Nove Butovice. Vysledna cena 5211 Kc, coz jsem teda fakt mrkal, protoze jsem cekal neco kolem 3 000 Kc. Nicmene jsem mel domluveno (auto jsem kupoval tamtez pred rokem), ze budu mit prvni garancni prohlidku zdarma. Logicky jsem jim to nerekl dopredu, protoze by nasledovala garancni prohlidka v kvalite "Euroshoper". No kdyz mi zavolali, ze mam auto priravene, tak jsem tam zasel a rekl jim to. Pan z toho byl velmi rozladeny, ze to pry neni seriozni pristup, ze jak k tomu on prijde, ze uz ma vystavenou fakturu a kecu plno. Tak jsem mu rekl, ze at se na me nezlobi, ale ze jsem nechtel riskovat odlisnou kvalitu garancni prohldky v pripade, ze by vedeli,ze je to zdarma. Pan zase delal hrozne urazenyho, ale vsichni vime svoje, a jsem na 100% presvedcenej, ze kdybych jim to dopredu rekl, tak by to byla sakra jina kvalita prohlidky. Nicmene alespon vim, kolik si tam tak nejak uctujou a priste pujdu urcite jinam!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Hardcam »

Kolik: tos udelal znamenite, takhle na ne! Ale obavam se, ze si v Praze cenove nikde o mnoho nepolepsis, bohuzel.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Darek65
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2010, 08:42

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od Darek65 »

Byl jsem již na 4. garančce Getz 1.4 a zdá se mi že si servis účtuje pořád vyšší a vyšší sumy peněz. Ta poslední mě stála 6656 kč v servise GMP mix v Ostravě. Na faktuře jsou uvedeny i doby jednotlivých úkonů. Nevím jak někdo může dělat tak pomalu je to zřejmě tím že je to počítáno v hodinovce. Kdyby byly ceny za úkon tak by jim to určitě tak dlouho netrvalo! Taky nevím proč dávají do motoru pokaždé jiný olej, asi proto že je dražší (naposled 5W30 za 420kč litr což je o 100kč víc než minule).
Kolegové kteří mají jiná auta a na garančky jezdí do jiných servisů (konkrétně škoda) jen zírali na tyto astronomické ceny. Myslím že když se unás tyto auta vyrábějí tak by tomu měl odpovídat i servis.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od XMira »

No to se teda v Ostravě rozšoupli. Mě například do auta po zajetí dávají o něco hustší a levnější olej. A na prohlídce jsem byl nedávno již po sedmé, měnili mi i přední brzdové obložení a cena byla kolem pěti tisíc.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od vipe »

:-k Asi je to tím že mají každým rokem kvalitnější služby a tomu odpovídá i cena.
A ten olej 5W30 :roll: no nevím asi byla dobrá cena od dealera olejů.
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
J.Petroš
*
Příspěvky: 50
Registrován: 08 čer 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava

Re: Druha garancni prohlidka

Příspěvek od J.Petroš »

V Ostravě to asi nebude levnější. Moje zkušenost se zn. servisem :
1. GP po 7500 km - 5 300Kč
2. GP po 16 500 km - 6 600Kč a navíc ji neudělali - dokázal jsem jim to
3. GP po 23 500 km - 5 800Kč na tu jsem šel kvůli konci záruky a leasingu
na 4. GP v červnu půjdu asi do ATU, podle předpisu Hyundaie na 4 GP vychází cena 2300 Kč s razítkem do servisky.

S autem jsem spokojen, ale servisy hodně degradují zn. Hyundai, protože kolega s Octavií má prodloužené servisy na 2 roky a cena garanční prohlídky se pohybuje kolem 5 000 kč v aut. servise.
IX 20 1,6 Tricolor club polar white 8/2019-
I 30 kombi 1,6 GDi platinum silver 6/2016-8/2019
IX 20 1,4 Classic Ice Blue 4/2011-6/2016
GETZ 1,4 Champion Sky blue 6/2006-4/2011
F Fiesta 1,0 5/1995-6/2006
Odpovědět

Zpět na „GETZ“