Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
rehurek
*
Příspěvky: 35
Registrován: 05 lis 2008, 11:05
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od rehurek »

Chlapi vzpamatujte se! Toto vlákno je o kvalitě servisů a prodejců v Brně a ne o techničáku a RZ.
Takhle je tím zapráskáno 3 strany z 5.
Zkuste to na zvláštním vláknu. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommy.Koppy
**
Příspěvky: 159
Registrován: 21 dub 2009, 22:00
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Tommy.Koppy »

Prošel jsem Autostyl i Balvin u obou prodejců se mi personál věnoval a zodpověděl mé dotazy a oba prodejci nabídli bonus (výbavu zdarma pokud auto koupím u nich). No nakonec vyhrál Autostyl - neboť jeho nabídka byla lepší.
VW Golf VIII Variant 1.5 TSI 110kW 08/2021
i30 kombi FL 1.6 GDI červená Trikolor + Komfort 12/2016 - prodáno.
Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od mechoun »

Tudy píše: Zrovna tenhle pátek mě zastavila a kontrolovala dopravní policie. Stačila jim převozka, osobní doklady+zelená karta a úvěrová smlouva. Naprosto bez problémů. Jezdím takto už týden.
K zelené kartě: Dnes jsem dostal zelenou kartu pro Lantru na další období a koukám, že tam není místo pro podpis pojistníka. Je to zase jakási inovace, podepisovat opravdu nemusíte (ověřeno u pojišťovny). Přeju hodně úspěchů při testech inteligence kontrolující policie :-)
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
SKV
**
Příspěvky: 216
Registrován: 05 dub 2009, 19:10
Bydliště: Brněnsko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od SKV »

Dnes jsem byl v Autostylu Brno reklamovat loupající se barvu z volantu. Koukali na mě jak na vola. Běhali kolem mě tři lidé a vůbec se nedokázali domluvit. Pak jsem si musel vyslechnout pár hloupých poznámek o tom, že jsem auto kupoval jinde (bral jsem skladovku v Praze). Pak jsem si vyslechl přednášku jak to na ně různí zákazníci zkouší. Já jsem tam přišel s problémem a kšeftem pro ně. Docela mi to pokazilo náladu... Pak jsme se ptali na cenu 1. garančky partnerčiny i10ky, opět hloupá poznámka a po sdělení ceny (5400 Kč) i rozhodnutí ptát se příště někde jinde, i když mám obavu, že to v Brně asi nikde o moc lepší nebude :?.
Ještě bych se chtěl zeptat ostatních majitelů i30, jestli jim při vracení blinkru neproblikává blinkr opačný. U mě to v praxi vypadá tak, že když blikám např. pravým a on se vypne, v tom okamžiku často problikne i blinkr druhý - tzn. z venku se to jeví jako výstražná světla.
i30 1.6i CVVT COMFORT, ESP, MOONLIGHT BLUE, CZ 2009
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od saldy »

no, známýmu se zas loupe šajtlpáka ale neřeší to, má služebáka, já bych to taky neřešil a koupil bych si novou hezčí ale ty volanty jak se loupou to je fakt pakárna, měli by to měnit okamžitě a bez keců :?
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
jmicro
*
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2009, 14:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od jmicro »

SKV píše: Ještě bych se chtěl zeptat ostatních majitelů i30, jestli jim při vracení blinkru neproblikává blinkr opačný. U mě to v praxi vypadá tak, že když blikám např. pravým a on se vypne, v tom okamžiku často problikne i blinkr druhý - tzn. z venku se to jeví jako výstražná světla.
S tim problikáváním mi to dělá taky, ono se stačí trefit do "díry" mezi blikáním a je po problému :D
Hyundai i30 Classic 1,4i + A/C, Shine Red
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

SKV píše:Dnes jsem byl v Autostylu Brno reklamovat loupající se barvu z volantu. Koukali na mě jak na vola. Běhali kolem mě tři lidé a vůbec se nedokázali domluvit. Pak jsem si musel vyslechnout pár hloupých poznámek o tom, že jsem auto kupoval jinde (bral jsem skladovku v Praze). Pak jsem si vyslechl přednášku jak to na ně různí zákazníci zkouší. Já jsem tam přišel s problémem a kšeftem pro ně. Docela mi to pokazilo náladu... Pak jsme se ptali na cenu 1. garančky partnerčiny i10ky, opět hloupá poznámka a po sdělení ceny (5400 Kč) i rozhodnutí ptát se příště někde jinde, i když mám obavu, že to v Brně asi nikde o moc lepší nebude :?.
presne ta ista skusenost... preto uz druhy rok jazdim do hodonina.... v autostyle na man sli skutocne arogantne.. ono ale i zalezi asi na koho clovek narazi.. ta particka z autostylu ked som tam bol (raz v zivote) bola ala autoservis z 80.rokov
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
SKV
**
Příspěvky: 216
Registrován: 05 dub 2009, 19:10
Bydliště: Brněnsko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od SKV »

jmicro píše:
S tim problikáváním mi to dělá taky, ono se stačí trefit do "díry" mezi blikáním a je po problému :D
U auta za bezmála 400 kKč se s trefováním do "díry" rozhodně nespokojím.
Mexican píše:presne ta ista skusenost... preto uz druhy rok jazdim do hodonina.... v autostyle na man sli skutocne arogantne.. ono ale i zalezi asi na koho clovek narazi.. ta particka z autostylu ked som tam bol (raz v zivote) bola ala autoservis z 80.rokov
Poblíž mám ještě Vyškov, Hodonín mám 100 km od bydliště, takže taky přijatelné. Na 1. garančku pak zkusím rozeslat poptávku.
i30 1.6i CVVT COMFORT, ESP, MOONLIGHT BLUE, CZ 2009
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Uzi77 »

musim to tu napsat byl sem u balvina brno první garancka a jsem fakt nastvanej.
vymenili me olej a olejovej filtr to je super ale !!!! udelaly geometrii mel sem jeden rozmer spatne a tak to spravili a ze rozdrbali druhej rozmer to se jim asi zdalo ze uz je to dobry i kdyz to bylo cerveny (jako ze je to spatne) rikal sem jim ze me neco drnci v palubovce pri prevzetí auta me rekli ze zavada se neprojevuje a tak zase nic no nic rikal sem jim ze me píska v kole nevim co kdyz jedu do pravotocive zatacky a ze to nekdy dela a nekdy ne za sem dotahl srouby na kole a zdalo se ze je zavada odstranena ale nebyla oni me rekly ze se na to podívají rikam dobry no takze se na to nepodivaly protoze kolo ani nesundaly bylo dotahly tak jak sem ho dotahnul (dost fest) jen pres díry v disku splichli na brzdu nejakou stribrnou sracku takze piskam dal a je to porad horsi. byl sem obednanej na 8 hodinu a hned se me ptaly jestli zpecham rikam ze jo (to je jasny) a ze to mam domu 60 km a hlavne jsem obednanej na osmou tak by meli zacit v osm né?? hhhhh lol takze sem auto dostal az o pul jedne hh za 5400,- zajimalo by me kolik u nich stoji druha garancka kdyz budou menit jeste dalsi filtry. ale to uz nezjistim protoze tam uz nepojedu, klidne pojedu místo 60 km 260 km kdyz tu uslisim chvalu na nejakej servis neco jako Hodonin.
U balvína se platí pouze a jen za razítko tak me to připadlo. Kdyz sem u nich kupoval auto tak me rikaly ze kdyz budu jezdit na garancky a opravy k nim ze me přidaj jeden rok zaruky navíc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: at si ho nechaj s jejich přístupem k opravam díky nechci pojedu jinam.
Takze toto je moje zkusenost a tak jak to vidim ja. Jo a na ten papir sem koukl az doma tak jako na vsechny co me daly ztakze sem to zjistil pozde tu geometrii njn prvni novy auto takze zbíram zkošenosti. tady uz ji mam

Jinak jestli nekdo neví co by to mohlo bejt to piskaní mohl by me to prosím napsat mam pocit ze opravu stejne zaplatím vždyť mam auto jenom v záruce :-k . Jo a prominte me ten sloh
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Digis
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2009, 16:22

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Digis »

Zdravím pánové, jsem tu nový a rozšířil jsem počty majitelů i30. Tedy auto budu mít v až pátek, ale podepsaný to už mám :) Auto jsem kupoval ve Slatině na Řípské a mám jen ty nejlepší zkušenosti, velice příjemní a ochotní prodejci, kdykoliv jsem přišel /během týdne třikrát/ dali mi klíč o auta co jsem chtěl vyzkoušet a jel jsem se projet. Sleva taky slušná a jednání fakt super. Hlavně jsem měl štěstí, že měli auto co jsem chtěl na skladě a nemusel jsem dlouho čekat, protože jsem obtelefonoval Jižní Moravu a nic skladem nebylo. Chci se však zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se servisem na Řípské, abych věděl na co se případně těšit a nebo mít hrůzu :)
i30 1.4 85kW Comfort, Vivid blue, 08/2009
Bohuš
*
Příspěvky: 23
Registrován: 06 kvě 2009, 21:22

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Bohuš »

Digis píše:Chci se však zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se servisem na Řípské, abych věděl na co se případně těšit a nebo mít hrůzu :)
Prodej vozů :hyu: tam je teprve asi 3 měsíce , takže zkušenost se servisem vozů :hyu: mají asi taky krátkou dobu . Prodejce se dušoval , že servisáci jsou dobře a odborně proškolení . Takže uvidíš , po vlastní zkušenosti . Jinak prodejce , můžu potvrdit 1* .
jaryn2
Příspěvky: 3
Registrován: 15 črc 2009, 18:02
Bydliště: Znojmo

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od jaryn2 »

Kupoval jsem i30 Comfort také v Brně-Slatině na Řípské (Autopalace Brno). Prodejce a jednání velmi vstřícné a solidní. Bližší servis než Brno ze Znojma nemám, tak jsem zvědav jak se předvedou (1.garančka mě čeká až v červenci 2010).
i30 Comfort 1,4, Steel Gray
PetrHK
*
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2010, 16:30

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od PetrHK »

karel.š píše: Píšeš že při zkušební jízdě se ti to nezdálo, že to bylo nervozní, ale vžij se do opačné role - sám ve voze s cizím člověkem- nikdy neví co se stane a proto bych v tom neviděl zas až takový problém.
Záleží opravdu jen na prodejci. "Předváděcí" jízda ve stylu 500m s prodejcem a 500m zpátky do autosalonu kdy tě nechá milostivě řídit... díky ale nemám zájem.
V Hradci místní prodejce Hyundai KoreCar půjčí auto na den nebo i víkend, jenom musíš dotankovat to co projezdíš. To samé Toyota Tsusho... okopírují si řidičák a tady máte klíčky a vraťte se do zavírací doby bez nutnosti dotankovávat.
Žijíc v iluzi že se na poli prodeje se snad věci pohnuly k lepšímu jdu k místnímu prodejci KIA, Autotech HK . Na první pohled nesympatický chlap s odpudivým vzhledem a arogantním vystupováním, který zřejmě co se prodejních dovedností týče "bral rozum" u bolševické Mototechny. Půjčit si auto? Neexistuje. :roll:
Uživatelský avatar
Muf
*
Příspěvky: 16
Registrován: 30 črc 2009, 21:03
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Muf »

V Brně je nový prodejce + servis - Pokorný - vedle Globusu. Tož jestli jste tam někdo byl na servisu napište postřehy. Stejně tak jestli někdo byl na technické v CK na Vídeňské (jak je Subaru). Čeká mně za chvilku 4. technická a trio Balvín-Autostyl-Autopalace mám na černé listině.
i30cw 1.6 CVVT Comfort
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Gandalf »

Na nový servis v Řečkovicích jsem viděl teprve před pár dny reklamní bilboard. Upřímně řečeno u AutoPalace jsem zatím spokojen, ale Řečkovice mám "na každodenní trase" a tak budu hodně zvažovat přechod. Ale příští serviska mne čeká až na podzim :wink:

Obecně ale vítám každou konkurenci a je fakt, že vozů :hyu: na silnicích rychle přibývá. Pro mne je hlavní, aby se autu věnoval přiměřeně pilný a zkušený mechanik, ceny se asi zásadně lišit nebudou :-k
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“