Otloukánkovo deníček: Na prodej...

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Jsou to jen nárazníky, opravíme :) Halt né vždycky se daří... a na motor já sem naopak hodnej, budiž mi svědkem aktuální průměrná spotřeba :)
jj to je přesně ono krapet hlučnější Skupáčo.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od -JxD- »

dyt jo, ja taky mel slabsi chvilku nedavno :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Tak máme letní botičky, bohužel kvůli delším šteftům který má Otloukánek na zadních nábojích nemůžu s těma 3cm podložkama liťáky nasadit :roll: Takže sháním někde bubny se seriovejma šteftama, kdybyste o něčem věděli budu jedině rád. Bez doplatku vyměním delší štefty za kratší ty co tam ma teď čouhaj od náboje asi 4cm takže jsou dobrý asi tak na 2cm průchozí podložky.
Jinak pruděj mne kuláky a ložiska asi tam pudou lehce použitý nebo žádný. Při stavu jeho kastle fakt nechci investovat do novejch dílů který půjdou za tři roky na šroťák.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Takže včera další novinky :) Za pomoci Tiburona a dozoru Hujera jsem vyměnil zadní nárazník za jeden z mých rezervních.
Došlo taky na výměnu zadních ložisek a bubnů.

Bubny jsem musel dávat jiné kvůli ložiskám a taky kvůli délce šteftů, původně měl otloukánek kvůli podložkám delší než originály a to mi znemožňovalo dát dozadu na 3cm distanční podložky liťáky co k němu mám.

Takže teď už jen technická a modlit se aby použitý bubny a ložiska byly lepší než ty původní :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Technická hotová, zadní ložiska sou teď krásně tichoučký, nikde nic nebouchá, neklepe(teda krom toho motoru), prostě paráda :)
Ńavíc pojišťovna zaplatila oba nárazníky, čímž se mi úplně vrátila pořizovací cena s veškerejma nákladama na přehlášení, povko a servis, tohle je moje první a asi i poslední auto co si na sebe vydělalo :)

Jenže včera jsem předal Otloukánka Radušce která stihla přední nárazník taky docela pěkně orazítkovat :(

Nemáte někdo kolem Prahy známého co by byl schopný mi ty nárazníky svařit? (veškerý ulámaný kousky dám dohromady)
Přílohy
21042010020.jpg
21042010020.jpg (43.85 KiB) Zobrazeno 1015 x
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Šikovná holka známého nemám, ale pokud jsi ještě nehledal ofiko tak tady
http://www.firmy.cz/Auto-moto/Auto-moto ... /reg/praha
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Tak ačkoli to vypadá že se nic neděje, opak je pravdou :) Předevčírem jsme na Otloukánkosovi měnili čelní sklo ktré prasklo díky extrémní změně teploty a kamínku na dálnici :) Naštěstí ale máme havrijně pojištěno, takže to sklo za nás zacáluje pojišťovna a ještě dostnau prémii :) Tady pár foteček:
04082010(003).jpg
Takhle jsme museli okousat spodní rohy skla, protože se tam nedalo dostat, jedině při sundaném blatníku a kapotě :(
(336.96 KiB) Zatím ještě nestaženo
04082010(000).jpg
okousání ještě jednou, teď ovšem v praxi :)
(353.21 KiB) Zatím ještě nestaženo
04082010(005).jpg
Nasadit pilotky a tradá do ulic :-D
(374.18 KiB) Zatím ještě nestaženo
04082010(006).jpg
Tohle už je fungl novej Pilkington :)
(297.14 KiB) Zatím ještě nestaženo
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Mjoo a ještě jedno samostaná drobnost, na výměnu skla jsem málem nedojel, Otloukánek začal poslední dobou jezdit něják neochotně, sem tam na tři válce, ani vytočit motor k omezovači nepomohlo a svíčky všechny byly bílý :(
A už jsem začal přemejšlět kdy budu měnit motor, naštěstí se ale kolem nás při výměně skal motal jeden mechoš kterej poradil ať si motor poslechnu s přizvednutou kapotou a jakmile sme si k tomu stoupnul, došlo mi že je špatnej zapalovací kabel na čtvrtej válec a jiskra lítala už od rozdělovače na kostru... tak mi chlapík dal jinak kabel a s nim jede Otloukánkos jako novej :-D Jen to klepání čepu na prvnim válci jaksi nezmizelo :lol: 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Takže další novinky, Otloukánkos toho přes léto moc nenajezdil, všehovšudy tak 1500km ale pořád se drží jak židovská víra :)

Od minulýho víkendu máme přezuto na zimní papučky a když se jednou za 14 dní někam vyjede, tak startujeme za kouřovejch efektů za který by se nemuselo stydět ani BVPčko ale jede a dokonce snad i líp jako modrák :shock: :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Takže Otloukánek se pomalu připravuje na zimní šichtu a to tak že důkladně :)

Začneme novejma předníma tlumičema, budeme pokračovat, revizí elektroniky (žárovičky světlo interiéru, kufru atd) , snad i opravíme ty zadní lemy i s lakem, a jedno malý překvapení který zatim nikomu neřeknu ;) Ještě si trochu pohrávám s myšlenkou ho na zimu o cca 1,5 cm zvednout ale trochu se bojim co to udělá s jízdníma vlastnostma :) I když ty nový tlumiče by mohly udělat docela velkej rozdíl protože momentálně plave v zatáčkách jak Titanic :)

No a další zpráva, otloukánek jezdí s průměrnou spotřebou, počkej si na to -
Obrázek
jinak poslední dobou jde ještě dolů protože jezdíme víc ekonomicky :) Poslední spotřeba čistě po městě Pražském byla krásnejch 7,8 litru což pecka :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Tak Otloukánek dostal nový (starší) zadní repráky, konkrétněji Pioneer TS-e1675 a to co se z nich linulo za nevýrazný zvuky se nedalo ani poslouchat :( Pioneery měly mdlý basy a zdálo se mi že hrajou snad jenom středy a vejšky, nepomohlo ani různý přenastavování nemluvě o tom že jeden z nich občas chrčel :(
Takže sem kapituloval a vrátil zpátky původní repráky protože v autě prostě hrajou nejlíp... a neni to poprvý. Přední papíráčky vyměněny za Pioneer TS-1056II a hrajou 100% líp.
Pak sem doladil zvoučk dle libosti a zase si chrochtám blahem :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Tak další zpráva, tentokrát nepotěšující :( Otloukánek nejede :( Včera odpoledně jsme s ním normálně jezdil ale k večeru začal jet tak něják divně a motor začal dělat přes dostatek oleje poměrně velký hluk :?

Když sem v jednu ráno dorazil domů a zvednul kapotu, přivítal mne projiskřující rozdělovač, tak jsem měnil rozdělovače, při čemž jsem utrhl jeden zapalovací kabel který se mi zřejmě nepovedlo dobře opravit, takže suma sumárum, jede to ještě húř než předtim :( Chce to nový kabely... možná i víčko rozdělovače :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od pepan »

takže budeš budit ze zimního spánku..jury sakra chlape..spočítej si ten čas,práci a peníze a co by si měl?
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Já si to moc rád čtu a strašně rád vidím, jak se někdo takhle stará o GTčko :) Ať tě to ani nenapadne prodat! =D>
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Tak nakonec všecko spravily jiný svíčky a nový zapalovací kabely BOSCH :) I když je to otloukánek, Stárlajny bych do něj nedal ani kdyby jiný nebyly a tyhle mne vyšly na krásnejch 570,- :-D

Pepan: žádný takový, minimálně do března bude Modrák pěkně spinkat tam kde je... kdyby bylo nejhůř, chystám se na sebe přehlásit ten "dar" od pojišťovny :)

Markus: Hehe díky no Otloukánek se mnou zůstane asi až dokud nedojezdí úplně... je to takový moje bláznovství udržovat tyhle auta a ono to zas tak dlouho nepotrvá, pokročilá koroze, motor na půli cesty do pekla. Ale pořád drží neřád ;) No a kdyby bylo nejhůř, dostane další motor :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“