Kdo tady má Trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

Ahoj lidičky, měl jsem velké fotky a včera večer už se mi to nechtělo dělat, hlavně teď řeším závadu o kterou se s vámi podělím a teď vám přidám nějaké fotky.Na servis mám sebe a co nevim nebo nezvladam mám kamarády,fakt super servis,na přestavbu můžu jen doporučit,mám od nich již druhou zástavbu(předtím wartburg1.3).Tato ze známosti 30tis.kč.Tenkrát jsem počítal spotřebu 435kč na sto km,po přestavbě na plyn 220kč(je to dva a půl roku zpět),jelikož hodně jezdím investice se mi vrátila za sedm měsíců,z čehož jsem byl překvapen.Mám namontováno BRC,nádrž toroid 65litrů,běžně tankuju 53-54 litrů,lpg všude po republice zmapovaný takže bez problémů.Jediný co ještě vím,tak tam mam silnější vstřikovače,správně seřízený a můžu říct,že jsem nezaznamenal žádný úbytek výkonu jak vždy píšou,naopak mám pocit že to jede líp.Dále používám svíčky ngk iridium určené pro toto auto pro plyn,cena jedné 650kč výměna 100tis.km,olej polosintetiku,flaschlube pro přimazáváni ventilových sedel.Vše je automatický takže žádný starosti navíc.Rezervu nevozím,kluci mi dodali sadu s kompresorem,zatím nikdo nic neřešil.Můj nazor je ten,že je to můj problém když někde skejsnu,navíc dnes jsou všude asist služby.Musím se přiznat,že to auto trošku rozmazluju,za to mi ale věrně slouží.Ted teda trošku stávkuje,ale snad na to přijdu,když hodně leje nebo sníh,břečka na silnici tak se mi někam dostane voda a přestane mi jít tachometr,nejspíš ztratí přívod proudu a když sepnou brzdová světla tak se rozběhne,prostě dostává štávu od brzdových světel.Když světla zhasnou,spadne tacho na nulu.Přestane pršet nebo zastavím a jak to vyschne tak tacho naskočí a funguje vše normálně,už jme prohledali kde co a porád nic.Ale ja na to přijdu nebo snad někdo poradí.
Ahoj
160920101652.jpg
160920101652.jpg (169.13 KiB) Zobrazeno 2074 x
160920101653.jpg
160920101653.jpg (183.18 KiB) Zobrazeno 2074 x
160920101654.jpg
160920101654.jpg (186.07 KiB) Zobrazeno 2074 x
Naposledy upravil(a) jiri.vacha dne 25 led 2012, 20:14, celkem upraveno 1 x.
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

Snímek 032.jpg
Snímek 032.jpg (220.52 KiB) Zobrazeno 2074 x
autíčko 004.jpg
autíčko 004.jpg (145.77 KiB) Zobrazeno 2074 x
180620111134.jpg
180620111134.jpg (197.45 KiB) Zobrazeno 2074 x
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

Když se koukám na fotky Tvého krásneho Trajeta můžu komentovat s jedným slovem "NÁDHERA" =D>
Tvého Trajeta máš opravdu v plné výbavě a je vidět že celá rodinka si Vašeho Trajetu užívá. Bylo by fajn kdyby jsme se mohli pokochtit s Tvym nádherným Trajetem na srazu Hyundai viz https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=24&t=23515 kde hodlám přijet i já s mým černým Trajetem :wink: .
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

Díky za pochvalu,potěší.Ono to auto je i v originále samo o sobě hezký,pěkné z venku,slušné uvnitř.Evropské trojčata se mi moc nelíbí.Srazu se nebránim,určitě rád přijedu,aspon pokecáme,četl jsem vaši diskusi,ale nějak jsem nepochopil kde a kdy to bude,tak až se to domluví tak dejte vědět. :hyu:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

jiri.vacha píše:Díky za pochvalu,potěší.Ono to auto je i v originále samo o sobě hezký,pěkné z venku,slušné uvnitř.Evropské trojčata se mi moc nelíbí.Srazu se nebránim,určitě rád přijedu,aspon pokecáme,četl jsem vaši diskusi,ale nějak jsem nepochopil kde a kdy to bude,tak až se to domluví tak dejte vědět. :hyu:
Jo, já taky čekám až se kluci domluví kde a kdy bude ten sraz a pojedu. Vidim že pocházíš z Lom-Loučná to je teda fajn, já nejsem daleko od Tebe. Než se kluci domluví na ten mega-sraz, můžeme se setkat na kafe a pokecat si buď v Litvínově, anebo v Mostě, anebo v Jirkově , anebo v Chomutově,anebo v Bilině, atd okolí. A jestli se najde dalši kámoš s Trajetem v okolí tak ten mini-sraz Trajetů na kafe by byl bezva :mrgreen:
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

pár trajetů tady v okolí jezdí,s jedním jsem tady byl v kontaktu,ale pořád měl nějaké problémy :-k ,asi chytil špatnej kus,měl/má? dvoulitr naftu,už jsem ho ale dlouho nepotkal tak nevím.sejít se někdy můžem,ale jsem dost vytíženej tak musíš mít trpělivost,přihlásil jsem loni kluka na fotbal a udělali ze mně trenera,do toho práce a čtyři děti s manželkou,chudák auto trošku ho zanedbávam,budu se muset polepšit,protože je pernamentně vytížené.Ted jak mrzne tak ani umejt ho nemůžu :cry: ,mam deprési :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

taky se těším až ho umyju a až nasadím liťáky :) ( foto dnes)
Přílohy
zima.jpg
zima.jpg (120.3 KiB) Zobrazeno 2015 x
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

pěkný =D> ,nemám rád špinavá auta,to pak mam pocit že mam starý auto.Svůj dnešní stav radši ukazovat nebudu(total zasolenej-to je o zdraví :mrgreen: )
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

To jiri.vacha: V poho, kdykoliv budeme moci tak se domluvíme, ja toho taký mám hodně :wink: ps. S celkově 6 členy ve vaší rodině pro vás Trajet je fakt jediné řešení :mrgreen:

To Bolo: Jejda je moc hezkej Tvuj Trajet ta barva mu sluší. Je pravda že Trajet má takový tvar že každá barva mu sluší :wink:
(viz foto)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
bubisradek
Příspěvky: 2
Registrován: 08 úno 2012, 22:19
Bydliště: Brno

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od bubisradek »

Čau všichni, su tady :) novej a mám trajeta 2006 2.0 CRDI
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

tož vitaj,ja som tu taky nedavno novej :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
tr2700automat
**
Příspěvky: 203
Registrován: 12 led 2012, 08:05

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od tr2700automat »

bubisradek píše:Čau všichni, su tady :) novej a mám trajeta 2006 2.0 CRDI
Čauky Radku. To je fajn ze jsi se zaregistroval k nám do Trajetů =D> . Já taky jako i jiri.vacha jsem zdu novej. Já a Jiří jsme se již pochlubili z fotky nasich miláčků Trajetů ze stručným popisem , bylo by fajn kdyby i Ty jsi přidal některé fotky Tvého Trajeta a zdělil pár detailů o Tvém :hyu: . Možná že my noví členové jsme ta potřebná nová krev kterou potřebuje toto vlákno aby jsme ho oživili protože Trajet je opravdu krásné autíčko a zaslouží si větší pozornosti =D> . Aby jsme tak přispěli nejenom k tomuto vláknu ale k celé rodině našich krásných Hyundajů :hyu: :wink: =D>

Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Borek »

Safra chlapi,přibýváte tady,jako když by byl Trajet nový model. :D Celá léta nic a teď...to je dobře. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od jiri.vacha »

to víš čeče,trajet je trajet,konečně na to všichni kápli =D> :D/
já si stejně myslím,že v tomhle hyundai zanedbal propagaci,nikdy a nikde sem o tom autě neslyšel a neviděl [-X ,až když sem ho začal shánět :-k :D/
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
kanal
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 zář 2010, 16:15
Bydliště: jižní plzeňsko

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od kanal »

já si stejně myslím,že v tomhle hyundai zanedbal propagaci,nikdy a nikde sem o tom autě neslyšel a neviděl [-X ,až když sem ho začal shánět :-k :D/[/quote]

Kdyz se nad tim tak zamyslim, mel jsem to uplne stejne- nikdy predtim jsem o Trajetu nic neslysel, ani ho nevidel a kdyz mi pred 2 lety umirala Omega, zacal jsem premyslet, v cem asi budu jezdit. Pak vedle me v pruhu na Jizni spojce projelo auto, ktery me zaujalo, pribrzdim a ctu na zadi Hyundai Trajet. Vecer sup na net pro info, inzerci... za tejden byl doma! Asi uhranuti. Dlouho mi sice z nej radost nevydrzela kvuli nakladnym opravam (viz nektera vlakna), ale to uz je zapomenuto, ted uz rok maka super a myslim, ze uz si na ne skoro vydelal. Tak at mu to vydrzi a Vasim tez!
Trajet 2.0 CRDi, 2003
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“