Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Black_sheep:
To s tím lakem máš pravdu, protože do dalšího srazu mě ho někdo škrábne.

4Masarina a Hardcam:
Chlapi, netrucujte, měli jste důvody pro své odloučení a ostatní vám jen sdělili nelibost s tímto krokem (upřímnost se cení, né :wink: ). Časem vášně vychladnou a bude to zas v poho....... šak se trhne zase někdo jiný. Jinal spolu jsme mluvili krátce, ale společný téma by jsme určitě našli...

4Mackoj:
Byl jsi nějaký zvadlý, toť pravda, ale příště pokecáme. Já mám taky problém s navazováním kontaktů a žiju. Zeptej se Matese,Borka, Jiŕky1 nebo blacka, co jim dalo práce ze mě dostat slovíčko. Nejdřív sem myslel, že si tam budu s Matesem psát a nakonec.....byl Mates ukecanej jak televizní moderátor :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

black_sheep píše:
Jouda píše:
black_sheep píše:bůů ja jeste nestihnul novej lak takze moje auticko vypadalo trosku jako trhan - proste dite ulice :lol: a to jsem mu uz opravil co se dalo - jen se teste na pristim srazu - bude mit lepci lak nez Hanzuv accentik!! :twisted: :P :lol: (nic ve zlym)

Black_ sheepe a že né???
joudo a ze joo? :) vsecky svy nadeje ted vkladam lakyrum a klempirum :)
no to nevím ti na tom nesednou barvy a budeš na začátku:lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Pro Tvrdejkámen(Hardcam):
Na ten odchod odsud se vykašli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Chytl ses někoho tak ses chytl hlavně že ste si rozumně,né??!!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Jasan Hanzy skoro jsme tě přemlouvali k tomu aby si s náma mluvil 8) :lol: 8) . S Mackojem jsem chvilku mluvil a bylo to fajn. Škoda že nemohl už v pátek to by byla sebranka :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

ja sem teda hanze poznal trosku jinak :D
Jiřa
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

zaludnikrs píše:ja sem teda hanze poznal trosku jinak :D
Tak to teda nevim jak? Jako že sem se tlemil Pavlíně jak mě chtěla furt kousnout a sváděla to na zívání z ospalosti????? :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

black_sheep píše:...ikdyz musim uznat ze me lantra docela zaujala a kdybych ted vybiral auto tak ji asi rozhodne vemu v uvahu vic nez driv!
Tak tohle Ti Blacku jenom schvaluju :lol: :lol: :lol:
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dráček píše:
black_sheep píše:...ikdyz musim uznat ze me lantra docela zaujala a kdybych ted vybiral auto tak ji asi rozhodne vemu v uvahu vic nez driv!
Tak tohle Ti Blacku jenom schvaluju :lol: :lol: :lol:
musim uznat ze prave projizdka v tvym faru me presvedcila ze by lantra stala za hrich ale uz budu verny mymu zlaticku :oops: :P :lol:

musim presvedcit martasa at si nekupuje prd, ee teda ford a koupi lantru :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

MartasZ píše:Tak se mi konečně podařilo urvat trochu času, abych taky přispěl svými dojmy.. Mrzí mě, že jsem tam byl jen krátce, protože většina z vás vypadala na supr lidičky a i když sem se snažil, nepovedlo se mi skoro nikoho z vás zapamatovat.. Teda až na Borka a jeho poskakující ofinu :-) Ivana a jeho suché konstatování při poslechu muziky, že to musim být jedině já :-) Pak supr klučina pokaymu.. docela mě překvapilo, když tam máš skoro 150 vraníků že jsem tě pojel s o sto kilo těžší károu a spojkou v háji :-) ale příště to bude urkitě lepší :-) jo a už prosimtě nebourej :-) Borkovo kupé je překrásný a hodně rychlý, ale.... však víš :-) Samozřejmě chci poděkovat Cary a Tiburonovi za trpělivost když sme si malinko zajeli.. omlouvám se.. ale ostatní už si fakt nevzpomínám, ale urkitě sem mluvil ještě s hodně supr lidičkama :-) Muselo to bejt od pátku supr, snad mi to příště vyjde líp.. Jinak jsem rád, že se vám líbila má skromná muzika, příště to snad bude ještě lepší :-) Jo a abych nezapoměl.. až se moje sličná kamarádka vyspinká, tak už mi snad pošle fotečky a já je sem pak buď hodim, nebo jestli je bude chtít někdo osobně po mailu.. no dejte vědět.. máme jich kolem padesátky :-)
Tak jo lidi.. mějte se krásně.. jsem fakt rád, že sem vás viděl
Víš co já nevím jestli to má 150 koníků. Nikde jsem si to nenechal změřit ale bylo mi to při prodeji řečeno. Tak jsem to přijal. Taky nechápu ty sprinty. Asi bude problém někde mezi sedačkou a volantem. A nebo ty špalky co mám místo kol ??? hmm Těžko říct. Rozhodně do budoucna chci chipnout motůrek.
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
mackoj

Příspěvek od mackoj »

TO: Pokaymu
tu optimalizaci software plně schvaluju, moje Lantra to má a zaludnikRS se v ní svezl a docela nešetřil chválou (přiznávám , že jsem v tu chvíli asi i povyrostl ) a při obsahu 2l to musí být fakt nářez, já jsem údajně někde mezi 93-95Kw tedy cca 128 koníků, dal jsem tam doporučované 4 bodové bosche a ještě se chystám na nějakej lepší filtr než standard. A jestli to všechno klapne jak má, tak nebude v našich luzích a hájích rychlejší Lantra než moje Popelka
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

mackoj píše:TO: Pokaymu
tu optimalizaci software plně schvaluju, moje Lantra to má a zaludnikRS se v ní svezl a docela nešetřil chválou (přiznávám , že jsem v tu chvíli asi i povyrostl ) a při obsahu 2l to musí být fakt nářez, já jsem údajně někde mezi 93-95Kw tedy cca 128 koníků, dal jsem tam doporučované 4 bodové bosche a ještě se chystám na nějakej lepší filtr než standard. A jestli to všechno klapne jak má, tak nebude v našich luzích a hájích rychlejší Lantra než moje Popelka
Kolik tě to stálo ??? a jak To hejblo sespotřebou a kde sis to nechal dělat a povídej vyprávěj přeháněj
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
mackoj

Příspěvek od mackoj »

to pokaymu

ICQ???
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

mackoj píše:to pokaymu

ICQ???
je v profilu 346423618
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

mackoj píše:TO: Pokaymu
tu optimalizaci software plně schvaluju, moje Lantra to má a zaludnikRS se v ní svezl a docela nešetřil chválou (přiznávám , že jsem v tu chvíli asi i povyrostl ) a při obsahu 2l to musí být fakt nářez, já jsem údajně někde mezi 93-95Kw tedy cca 128 koníků, dal jsem tam doporučované 4 bodové bosche a ještě se chystám na nějakej lepší filtr než standard. A jestli to všechno klapne jak má, tak nebude v našich luzích a hájích rychlejší Lantra než moje Popelka
no no jen se neraduj nebo dám do kupy tu svoji, koupim zpět svůj nadupanej motůrek co jsem prodal a pak budeš druhej :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

mackoj:vcera sem to resil s tim borcem a nastval me,ze ted nema vubec cas a ze by mu to trvalo tri dny a kdyz sem se ho zeptal za jak dlouho to udela tak ze za hodinu tak sem se jako zeptal proc tri dny tak rekl ze to tak proste ma no :-/ resim stale resim,no vis jak je to nasup jak to jede ;) a to je to blbejch 8-10 ps ;)
Jiřa
Odpovědět

Zpět na „Srazy“