Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

rada

Příspěvek od Lukas »

Petusko73 píše:Andy4, ešte som si autíčko neobjednal, chcem ho až na jar. Ja zimu pobehám ešte na starom. Len sa neviem rozhodnúť kde. Na Jazere / Iman a Hegyi/ sú vraj dosť podvodníci, zaplatíš aj to čo neurobia a teraz tá tvoja info o predajni na Moldavskej. Teraz už fakt neviem. O servisoch v Prešove som počul aj ja dobré referencie, takže uvidím, ešte pozisťujem. ešte taká podotázka nerozumiem tomu čo si spomínal že ti montovali alarm s diaľkovým štartom- to je čo?
ahojte vsetci, tak som sa odhodlal predcasne prihlasit, totiz niesom este majitelom noveho accentu, ale mam ho uz objednany od juna a uz sa neviem dockat. takze moja rada - objednaj si radsej accent uz teraz a pride ti asi tak na jar. hovoril som s predajcom v BA, kde ho mam objednany a oznamil mi, ze asi tak koncom roka by mi mohol prist. dal som si totiz gold beige, diesel a elegance. ale neviem, ci to ma vplyv. a v Pezinku mi povedali, ze predali vsetko co mali a tiez cakaju, ze nejake objednane by im mohli prist koncom roka a ak by sa teraz objednavali, tak az nabuduci rok by prisli. ty si asi ako Andy4 z vychodu, tak to tam snad mate lepsie s autami, tu je to fakt na dracku. tot moja rada. PS:pozdravujem Andyho... snad ta spotreba klesne. :!:
new Accent 1.5 CRDi noble white
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Lukas: Toz vitaj! ;) Drzim palce, at ti ho uz konecne dovezou :)
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

dik za privitanie :lol: este sa posnazit sem hodit nejaky obrazok..nejak mi nejde povodny odstranit a ukazovat ho neukazuje. snad na to pridem. PS: novy accentaci by sa uz mohli pochlapit fotkami :P ,ja zodpovedne prehlasujem, ze ako mi moj dojde, tak nejakymi fotkami prispejem.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Petusko73 píše:Andy4, ja mám záujem o verziu Elegance. Tam je tiež alarm s dialkovým štartom a podobnými funkciami ako ten tvoj alebo úplne iný? Prepáč celkom som ťa nepochopil.
No presne ti to povie asi len predajca, ale skor si myslim ze nie. tento alarm funguje na inom princípe ...

Alarm co je v elegance, klasicky autoalrm s funciou proti otrasu, otvoreniu dveri, rozbitiu skla a blokovaniu startovania. Nic viac si myslim

A ako pisal lukas, ak chces auto na jar .. objednaj si ho radsej teraz :?
Naposledy upravil(a) Andy4 dne 29 srp 2006, 12:05, celkem upraveno 1 x.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Lukas píše:dik za privitanie :lol: este sa posnazit sem hodit nejaky obrazok..nejak mi nejde povodny odstranit a ukazovat ho neukazuje. snad na to pridem. PS: novy accentaci by sa uz mohli pochlapit fotkami :P ,ja zodpovedne prehlasujem, ze ako mi moj dojde, tak nejakymi fotkami prispejem.
v piatok ak sa podari nahodim elektróny a to potom uvidite to kvantum fotiek :lol:

btw: nepisali sme mi na inom diskusnom fore? 8)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Andy4 píše: v piatok ak sa podari nahodim elektróny a to potom uvidite to kvantum fotiek :lol:

btw: nepisali sme mi na inom diskusnom fore? 8)
mno..ved preto som pozdravoval :wink: , ten prispevok s Passatom mi bol povedomy :P z autoserveru. a co ta spiatocka? uz je to v poiadku? no, mam strasne vela otazok, ale nebudem radsej moc otravovat. len potom napis, ze ako sa meni postupne spotreba.. ja by som ju xel dat v zabehu na 6-7l max., ale uvidime, nexem totiz prilis nechat motor zleniviet zo zabehom. aj ked s dieslom nemam moc skusenosti, ale u feldy je to tak, ze ako si naucim, tak mam. svagor ma C3 1.4HDi a ked som to skusal, tak to bolo dostatocne zive, aj ked to ma len 55kW ako moja felda, ale zase je to o par 100kg lahsie a ked mi povedal, ze ma tak 4l spotrebu...no skratka budes mat po 5tis.km tiez mensiu spotrebu ako v tom teste..a mozno mi uz konecne pride potom aj accent :evil: uz ma zacinaju ti turci hnevat.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

jak tady někdo vybízí k prezentaci fotek svého auta, tak já vybízím k opatrnosti.
Svou ikonu jsem si změnil, protože jsem si uvědomil že to je krásná reklama pro zloděje.
Dám sem fotku auta, uvedu svoje bydliště a počet najetých kilometrů plus nějaké další info a nějaký chmaták si tady mé auto vytipuje. Tak to teda ne.
Ale každý podle svého gusta, já mám svého accentíka rád :)
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Felotron píše:Tak jsem opet studoval hyundai.pl.... a co nevidim??? Polaci maji i tridverovou verzi!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Nemam rad AP Butovice.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Takhle budou u nas tezko nekomu konkurovat, kdyz skoro kazdej kupuje hatchback... Asi jsem mel te ekonomie malo :oops: :? :evil:
no neviem moc po polsky, ale mne sa zda, ze oni ich v Polsku maju nejake predrazene, maju tam ten naj diesel, "style" za 53 400 zlotych s nejakou zlavou a to je tusim este bez klimy. tak neviem, ci su to tiez tie accenty, co sa pre nas robia v Turecku..zaujimave je to s tym hatchom, lebo maju aj kiu rio.mozno xel dat hyundai 3a 4 dverove auto a 5dverove ma byt rio. no netusim, len je sranda, ze u nas je rio drahsie ako accent a v Polsku mi pripada lacnejsie.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Luki píše:jak tady někdo vybízí k prezentaci fotek svého auta, tak já vybízím k opatrnosti.
Svou ikonu jsem si změnil, protože jsem si uvědomil že to je krásná reklama pro zloděje.
Dám sem fotku auta, uvedu svoje bydliště a počet najetých kilometrů plus nějaké další info a nějaký chmaták si tady mé auto vytipuje. Tak to teda ne.
Ale každý podle svého gusta, já mám svého accentíka rád :)
zaujimavy postreh, u nas sa nastastie kradnu prioritne Skody a WV... ale tak, radsej aspon zamalovat znacky alebo nieco. a novych accentov este nieje vela. neviem naco by to kradli. nahradne diely este snad nikto nepotrebuje a cez hranice by to bol samovrah. predsalen si novy accent hned kazdy vsimne. zo SR ide aj tak dost aut do AT a tam sa novy accent ani nevyraba. kazdopadne je to na zamyslenie...
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

Andy,
No konečne sa s diskusiou roztrhlo vrece,už som si myslel,že tu povedieme len dialóg.Budem teraz sledovať spotrebu manuálne,mám
natankovanú plnú nádrž a budem to kontrolovat s palubným počítačom,
lebo ho trošku podozrievam,že ukazuje somariny,ale uvidíme.

No a čakám až mi dojde tá brzdová hadička,pretože náhradné diely sa musia objednat a nie som zvedavý aby mi v aute klepkalo niečo už hneď zo začiatku.

Ja mám tiež alarm namontovaný dodatočně,ale našťastie nie je vidieť nič než to čo má byť vidieť,ale zase mi namontovali autorádio tak šikovně že sa resetuje pamet pri každom vypnutí,tak aj s touto hlúposťou musím
spať do servisu,čo keby som si náhodou nevedel prehodiť drotiky.

mám 850 km

Ináč pozdravujem všetkých priaznivcov a majitelov :D
Accent 1,5 CRDi Gold Beige ZLATÝ DRAK
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

maring píše:Andy,
Ja mám tiež alarm namontovaný dodatočně,ale našťastie nie je vidieť nič než to čo má byť vidieť,ale zase mi namontovali autorádio tak šikovně že sa resetuje pamet pri každom vypnutí,tak aj s touto hlúposťou musím
spať do servisu,čo keby som si náhodou nevedel prehodiť drotiky.
...hej hej to je presne autorizovany servis hjundaj :lol: šikovní to mechanici ...snad tí turci su lepsie motivovaní k kvalitne odvedenej práci :)

dnes som isiel asi 30 km usek 85-90km/h na 5. prevodovom stupni cca 1900rpm a pocitac postupne spotrebu znizoval o cca liter na 6,1 Darmo, je to maly motor a ak sa s nim ma chodit zivo, znamena to vyssie otacky a nasledne aj nepeknu spotrebu. No ale vyskusajte s tym motorom chodit takto pomaly (este ze v SR nemame bodový system že?) no neda sa to.

S Ochcafkou 1,4 som nemal problem na rovnom useku ist pod 6 litrov, dokonca vo FR mi vysla spotreba 5,2 ale to som siel striktne ako dochodca. Priemerka pri uplne normalnom jazdeni mesto/mimo mesta bola 7 l/100km plus minus 0,5l

Ak bude Accentik papat okolo 5ky budem spokojny, predsa to stado koní nemoze iba dýchat vzduch z turbínky :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Foto

Příspěvek od acer »

Zdravim !
Nemate uz nkdo nejake foto vasich HC ?
Jsme zvedavi ... :oops:
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Tak Afto ma 1000 km:)

spotreba klesla o 0,5 litra na nejakých 6,9 :?

zatial ale maximalna spokojnost s autom, v pondelok pribijeme nove Alu tak som zvedavy na efekt :)

potom snad aj nejaka ta fotka :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tenhle se mi podaril ulovit v Praze (Chuchle), skutecne nadhernej kousek!! Pritelkyne by chtela...ja mam vytku jen k motoru, predstavoval bych si v tom dvoulitr:)

http://www.hyundaicars.wz.cz/accentik.jpg

omlouvam se, ze to davam jako odkaz a ne obrazek, ale je skoda ho zmensovat, pac velky je lepci:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Hardcam píše:Tenhle se mi podaril ulovit v Praze (Chuchle), skutecne nadhernej kousek!! Pritelkyne by chtela...ja mam vytku jen k motoru, predstavoval bych si v tom dvoulitr:)

http://www.hyundaicars.wz.cz/accentik.jpg

omlouvam se, ze to davam jako odkaz a ne obrazek, ale je skoda ho zmensovat, pac velky je lepci:)
nefunguje :o( otvori 2cm fotografie
mx5/swiftsport/santafe/accent
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“