Dovolená

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

hh vyprávěj dál nás to zajima :oops:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

Ja se vratil z Chorvatska vcera rano. V Zadaru, v nejvetsi dopravni spicce a naprostym blazinci mi prestalo jet auto.... spadly otacky, cely se klepalo, divnej zvuk, smrad z vyfuku...noo byl jsem spocenej az tam. Deticky vzadu v mirnem soku, manzelka vyjimecne onemela. Myslel jsem ze mi preskocil pred dovolenou vymeneny rozvodak a je vymalovano. Do kopce na semaforu uz jsem se nerozjel, bo bych oddelal spojku, tak jsem to proste zaparkoval na chodnik, a prvni jsem zkusil vytahnout kabely z civek, samozrejme, ze pri prvnich dvou zadna zmena....jel jsem na dva valce. Za dalsich par minut jsem prisel na to, ze je to pouze kontakt ve spoji vedeni k civkam. Radost neuveritelna, se musi prozit :)) Celou jizdu klid AZ se to opet ozvalo a opet kontakt zazlobil kde jinde, nez na zacatku obousmerneho 6 km tunelu, jeste ze jsem jel dost svizne a kynetickou silou za pohonu dvou valcu jsem vyjel a na odstavnym pruhu poklepal a jel dal. Opakovani kazdych cca 100 km. Tzv. zabavne cestovani :D No uz je prostrikano Kontaktolem a je to v pohode. Jinak krome toho auticko slapalo jak hodinky, s H klidne kolem sveta.
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

TomXP píše:Ja se vratil z Chorvatska vcera rano. V Zadaru, v nejvetsi dopravni spicce a naprostym blazinci mi prestalo jet auto.... spadly otacky, cely se klepalo, divnej zvuk, smrad z vyfuku...noo byl jsem spocenej az tam. Deticky vzadu v mirnem soku, manzelka vyjimecne onemela. Myslel jsem ze mi preskocil pred dovolenou vymeneny rozvodak a je vymalovano. Do kopce na semaforu uz jsem se nerozjel, bo bych oddelal spojku, tak jsem to proste zaparkoval na chodnik, a prvni jsem zkusil vytahnout kabely z civek, samozrejme, ze pri prvnich dvou zadna zmena....jel jsem na dva valce. Za dalsich par minut jsem prisel na to, ze je to pouze kontakt ve spoji vedeni k civkam. Radost neuveritelna, se musi prozit :)) Celou jizdu klid AZ se to opet ozvalo a opet kontakt zazlobil kde jinde, nez na zacatku obousmerneho 6 km tunelu, jeste ze jsem jel dost svizne a kynetickou silou za pohonu dvou valcu jsem vyjel a na odstavnym pruhu poklepal a jel dal. Opakovani kazdych cca 100 km. Tzv. zabavne cestovani :D No uz je prostrikano Kontaktolem a je to v pohode. Jinak krome toho auticko slapalo jak hodinky, s H klidne kolem sveta.
Na to při tobě stáli všichni svatí jak se říká,ale hlavně,že jsi na to přišel a v pořádku dojel..
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Tomxp: s /-/ klidne kolem sveta. no nevim zas tolik sanci bych /-/ (lantre) nedaval preci jenom kolem sveta je to dal nez chorvacko za rohem... :D :D :D
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

Tommas33 píše:Na to při tobě stáli všichni svatí jak se říká,ale hlavně,že jsi na to přišel a v pořádku dojel..
Jooo, kdyby ten kontakt byl nekde pod autem by byla jinaci zabava :)
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

vlastaFR píše:Tomxp: s /-/ klidne kolem sveta. no nevim zas tolik sanci bych /-/ (lantre) nedaval preci jenom kolem sveta je to dal nez chorvacko za rohem... :D :D :D
Lantru mam kratce, ale pred tim jsem mel 4 roky Accenta, procestoval jsem s nim taky dost a takhle uzasne spolehlivy auto se skutecne jen tak nevidi. S Lantrou to bude doufam to samy, slape jako hodinky. Nooo ale je pravda ze risknout takovou Albanii bych asi rozmyslel :) Jinak po dalnici vzdy staly s kapotou nahore zasadne auta koncernu VW.
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

taky kolik jich jezdi a vzdycky se nejaka porucha najde... :wink: jinak pres albanii bych se bal i letadlem :D :D :D
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Noooo, moc peknej pribeh, hezky se to cetlo...taky mam doma dva Machy....segru a svagra:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

vlastaFR píše:taky kolik jich jezdi a vzdycky se nejaka porucha najde... :wink: jinak pres albanii bych se bal i letadlem :D :D :D
Mně stačilo Srbsko při cestě do Bulharska objížtka nás zavedla někam do hor cesta hořší než polnačka asi by nás tam sežrali vlci kdyby se něco stalo.... :D
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ha co vlci ale nejaka particka tamnich partizanu prahnouci po "jidle" :D :D :D
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

zdravim vas z norska, jsem tu na mesic pracovne, musim vas potesit ze tady jezdi dost korejcu, hundaiu obzvlast, radost koukat...asi norci vedej co je dobry a obstoji v drsnem klimatu :)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Hardcam píše:Noooo, moc peknej pribeh, hezky se to cetlo...taky mam doma dva Machy....segru a svagra:)
Že pozdravuji, kurňa aby jsme tak byli příbuzní, otec měl na Kladně bratrance (tuším že Karel se jmenoval, již neni mezi námi).
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

TomXP píše:
vlastaFR píše:Tomxp: s /-/ klidne kolem sveta. no nevim zas tolik sanci bych /-/ (lantre) nedaval preci jenom kolem sveta je to dal nez chorvacko za rohem... :D :D :D
Lantru mam kratce, ale pred tim jsem mel 4 roky Accenta, procestoval jsem s nim taky dost a takhle uzasne spolehlivy auto se skutecne jen tak nevidi. S Lantrou to bude doufam to samy, slape jako hodinky. Nooo ale je pravda ze risknout takovou Albanii bych asi rozmyslel :) Jinak po dalnici vzdy staly s kapotou nahore zasadne auta koncernu VW.
No přidávám, za cestu zpět jsem potkal tři kousky co větrali: VW Passat, Mercedes řada A a Fiat Multipla
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Petrko
*
Příspěvky: 37
Registrován: 12 čer 2007, 09:34
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Petrko »

Hezký příběh ale jinak je Zadar moc hezký byl jsem tam na začátku prázdnin.Soňa to zvládala s těžkým zíváním což asi znají všichni co si na dálnici nastaví tempomat na 130 ne podle tachometru ale podle gps a jedou ten zatracený šestivalec si jen tak vesele odpočíval a kára polykala kilák za kilákem. :lol: :lol: :lol:
Hyundai Sonata 3.0 V6 GLS 1998 Aut. přenechal jsem manželce
Ford Windstar 3.0 V6 1997 Aut. na prodej
manželka Hyundai Lantra 1.6 GLS 1999 Aut. prodáno
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená

Příspěvek od macháček »

Tak nastal čas trochu to tu oživit. Letos jsem pojal dovolenou v domácím stylu a vyrazil na krásnou jižní moravu se specializací na památky, víno a jeskyně. Odjezd v pondělí 13. 7. směr Pelhřimov a zde první zastávka. Prohlídka památek a muzeí vřele doporučuji Galerii Lipských m.j. vlastním diplom za vynesení kozy rekordmanky na místní věž :lol: . První noc v rodinném penzionu Sauna Bar Freyovi v Horní Cerekvi - pohoda, TV, SAT, domácí jsou super lidi a neni to drahé, pivko Ježek taky O.K. Druhý den po ranní návštěvě přes ulici sídlícího řeznictví a ochutnání výborné sekané odjezd směr Telč. Mezitím jsme se zastavili na hradě Roštějn a po prohlídce odjezd a zastávka v Telči. Zde prohlídka městké památkové rezervace a zámku, nějaké to občerstvení (řídím tudíž mám žízeň jako mula a je třeba jet dál). Odpoledne odjezd směr Mor. Budějovice a Mikulov do centra naší dovolené Dolních Věstonic. Ubytování v penzionu Hájovna. Apartmány O.K. doporučuji ubytování ve vedlejší budově bývalého pivovaru, za prvé je to levnější než v hlavím objektu a je zde oproti hlaví budově i kuchyňka. Pivko Plznička, a dobrá, leč za 32Kč. K dispozici je též pěknej nerez bazén. Zde jsme se zdrželi až do soboty 18. 7. a podnikali výlety. Navštívili jsme Mikulov, Lednici, Hustopeče - aquapark, místní sklípek u Langerů - vřele doporučuji, ochutnávka parádní a i nákup kvalitních vín cenově v poho. Počasí nám také přálo, tak to nemělo chybu. V sobotu v dopoledních hodinách odjezd směr Moravský kras, přes Brno. V Brně návštěva ZOO a odjezd dál. Ubytování v Penzionu u Balcarky v Ostrově u Macochy. Ubytování v pravdě luxusní za rozumnou cenu, TV, SAT, video. Pivo Černá hora 12 - výborné. Co doporučuji jsou steaky pana domácího a zejména grilovanej bůček, k tomu pivu neměl chybu. Sice to něco stálo, ale je to dovolená že a jídla bylo opravdu požehnaně. V neděli odjezd na prohlídku Punkevních jeskyní a Macochy a pak směr domů do rodných a neméně malebných jižních čech. Dovča se opravdu vydařila. Najeto něco málo přes 700km a lantřička nás opět bez problémů všude dovezla a žíznivá byla rozhodně míň než já :shock: :D :twisted: :roll: . Příští rok to vidím opět na tuzemsko, možná opět na tu Moravu, jelikož je tam toho ještě hodně k navštívení. Děti sice už agitovali zase za moře [-X , ale v naší rodinné demokracii je nadevše jasné kdo velí a kam se pojede :-# :D .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Pokec“