Jak vám svítí Lantra???

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

to je tema:silnejsi zarovky (jedine plus) :lol: a proudovy hrozivy odber "zesik" (jedine plus) :lol: resi to ten reaktor.. zadny kolisani otacek zadny strobace misto svetel....a k tematu: 100watovky to vyresej a jestly ne tak sem s napadama 8) 8) 8) 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Hihi...neohluchl...spis se lidem dela spatne...na elektrarnu to rozhodne jeste neni..jsou sesravy s vykonem nekolik kW a mnohem vetsimy tlaky...desku uz mam u kamarada..ale nastal novej problem,spis problemy a to vyznam repro...pokud do kufru nacpu to, co mam, tak z hudby nebudu mit nic a dalsi vec je opravdu nelibi zvuk, ktery se line z auta ven...a jeste to ma jednu vyhodu, pomerne rychle zmizi snih z kufru a boku:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Cau tak jsem to vcera vyzkousel a svetla sviti fajn, neni mezi nima az takovy rozdil a uz se mi neklepe volant kdyz zastavim takze rozdil v odberu je jasny...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Uživatelský avatar
psmuraj1
*
Příspěvky: 41
Registrován: 25 led 2007, 23:10
Bydliště: Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psmuraj1 »

Ahoj všichni,
mám lantru cca 3týdny a zatím jsem s ní jel po tmě akorát z jablonce n.n. do HK a HK-podebrady a zpet (dálnice) - no, potkávačky dám dycky úplně nahoru a vidím (jenom sněžilo - déšť zatím ne), a když chci dálkové, musím to zase skopit trochu níž, abych neoslňoval oblohu. Otrava, ale dá se to vydržet (zatím...) - na typ žárovek jsem ještě nekoukal, mám to ponějakém pseudotuningářovi (oranžový zrcátka, ale vůle na volantu..)
Honza
Honza78
Hyundai Lantra 1994 1.8i - na prodej
Uživatelský avatar
Barhou
Příspěvky: 8
Registrován: 03 lis 2006, 21:00
Bydliště: Praha

Cus

Příspěvek od Barhou »

Nezkouseli jste nebo nemate zkusenosti s xenonama? s prestavbou? videl jsem kit za 5000 a myslim si ze ba to bylo lepsi...zkousel to nekdo?? Protoze kdyz jedu za deste v noci tak vidim celkem prd... a kdyz jede proti me auto tak nevidim vubec nikam :twisted:
Lantra 1.6 16V 84kW 114hP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Zkousel..ale obnasi to s sebou dost rizik...musis koupit bixenony, protoze nebudes mit s normalnima dalkovy svetla..a dal, budes muset rezat a rezat...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Barhou
Příspěvky: 8
Registrován: 03 lis 2006, 21:00
Bydliště: Praha

aha

Příspěvek od Barhou »

:shock: Jak to rezat? vzdyt bixenony jsou dobry, a vsude rikaj ze se daj misto originalni zarovky... coz si myslim ze tak i je...
Lantra 1.6 16V 84kW 114hP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja se setkal s nakyma, ktery se tam nejak moc nevesly...ale samozrejme, ze jsou i ty, ktery by tam mohly jit OK..az je sezenes, dej vedet. Taky me to zajima.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“