Čerstvý vzduch není nikdy na škodu...

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no asi jeste zalezi kde bude mit zacatek ta trubku jestli bude za necim nebo tak aby to bralo naporem. kdyz bude prset tak voda do motorovy casti a jinak prach a bordel!!jinak si myslim ze takovyto filtr nejni dobrej!!!!
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tak už vím kde byla zrada....napraveno upaleno přivařeno akorat mi kit odpadl takže znova kitovat ještě parkrat a mužu s obkitovat cele auto :D jiank stejně přímy přívod ani nelze udělat jelikož kapota nepustí vubec nic....vysvětlit se to neda ale ti co maji accenta 98 tak si mužou zkusit přes kapotu strčit ruku na nasavač vzduchu a zjistí proč se tam něco dělat vubec neda....ted už to saje jak má...jinak filtr je dobrej o to se nebojim a myslím že na autě co ma 62kW je zbytečne dávat filtr za 1500 atd... nevím jak máš sání udělane ty LongStar ale vím jak se při horkem motoru trapí sání u kamarada který ma normalní košík posazený pod kapotou když to nasava teplý vzduch ( a to ma Green)..kdybych neinstaloval mlhovky tak bych to vedl jako draceq .... a dělat nasavač na kapotě ne, nechci prznit auto ....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no ja mam filtr za baterkou baterka je za svetlem a k filtru nasavac ktery je nekde z pod svetla. jinak to ze bere teply vzduch me az zas tak netrapi protoze dokut nebudu mit IC tak je to jedno protoze turbo stejne vzduch ohreje na dost!!!! nevim kolik. ale nerikam ze to mam nak poreseny!! ale snad tak nak to jede:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

mě to taky jezdí...ja mam ten filtr řešeny stejně jak ty ale nemam scoupe duležite je že tam jde vzduch a že to auto jezdi co???
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

a z ceho mas vyrobeny ten filtr??? nejni nahodou z papiru?? no jde o to aby ten fitr zachytaval bordel a propoustel dost vzduchu! no to je jsny ze je hlavnoi ze to jede! jde o to aby motor trebas v nejakych otackach necukal trebas! ja kdyz sem mel origo box tak ve vysokych tackach nepatrne cukal motor!! tak sem uz mel ty predstavy jako motor v <>. ale po vymene filtru ok:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

je to ten samej co ma draček nevim jesli je to bavlna myslim ale papir to neni a motor mi necuka nikdy jen když prorazim omezovač :D:D:D:D včera v noci sem se honil s corolou chlapec byl nasranej moc hezky...a o tom superB ani nemluvim..hold to ted jezdí ještě lip.... :lol: :lol: :lol: a krasně mi při vysokych otačkach vrněl
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

hmmmmm vis urcite ze ta auta neparkovala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :arrow:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ví to určitě že ne :wink:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

to tankujes nakej hyper benzin ne??? jak v tyreklame se snekem ( nerikam ze jsi ty nebo auto snek) :)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ně tankuju normalní benzín nemužu za to že maji šneky oni na cestě
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ale jo no nektere kusy jsou urcite pruznejsi nez ostatni 1,3!! a kdyz dostavaj kotle tak urcite taky:DDDDD
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

vis co by me docela zajimalo :o)co to mas mezi tim filtrem a tou flexi trubkou :o)a pripadne kde jsi to sehnal..jinak mam uplne stejny filtr jako ty a ted jsem padil se 4 lidma a nalozenym kufrem a nijak jsem to nesetril..musel jsem prejet krusny hory (paska pole pro ty co to znaji na severu cech) a pak dalnice domu jsem to valil sam a spotreba prumer 7,2 a to jsem jezdil po meste a tak..ne zrovna decentne,takze myslim ze uplne super.jinak kdyz jezdim sam tak spotreba okolo 6,5-6,7l (kombinovana)jeste jsem nemel moznost jet s karou treba 500km po dalnici,abych zkusil jak by to pak bylo,ale jsem jinak mooc spokojenej :D
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ted mysliš koho s filtre a flexou????,brb upřesni co mylsiš a u koho....jian kě to žere deset až 12 no jezdi mtam kde je vykonnizke otačky jsou pro duchodce:D:D:D:D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

Mas vzduchovy filtr, pak nejaky cerny segment ve kterym mas to teplotni cidlo a pak tu flexi hadici privedenou do narazniku.tak by me zajimalo co je to ze segment a kde se ti to podarilo sehnat:o)a jaky mas prumer ty hadice?Ja jsem koukal na net a prodavaj je,ale nasel jsem jenom prumer 100,ale na tom filtru ten vstup by mel byt 80.diky za radu
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ten filtr byl s tim černym segmentem s tim karbonovym vzorem no:-) to už bylo na tom http://www.pemacar.cz/_zbozi_detail.php?id_zbozi=105712
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „Tuning“