Chiptuning TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Kdo Ti to dělal BUMBRLE?? a za kolik?
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A co nase slavna zaruka? Skoda, ze Hyundai nema Milotec, jako ma Skodovka, maj spolu vsechno dohodly a s atestem:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ve foru accent psal, ze mu to delal ABC...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Jo tak ty jsem poslal do pr...., dva chlapíci, jeden byl takovej metalák s mastnejma vlasama a měli nějakej brněnskej přízvuk. Jo jo s těma jsem zrovna hovořil na téma záruka. No nic. Ať Ti to jezdí a držím palce. Já na to kašlu. Mám strach, při mý smůle. Vím, že by mi to namontovali a hned druhej den by se to pos..... Tak si budu muset koupit novej model SANTY, ten má silnější motor. :lol:
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jeste jsem zapomnel k tomu clanecku v Tuningu dodat, ze to delaj vyhradne pres notas (cili notebook)...stejny pripad jako jsem psal s tim Rendlem...mimochodem, podobny dve existence to taky chipovali....myslim, ze ten novej motor neni treba chipovat, je dost supr...novy motory to zas tak nepotrebujou.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Moje řeč
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
HJugo
*
Příspěvky: 89
Registrován: 20 zář 2005, 14:33
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HJugo »

Cafffte, neviem preco sa tu robi velka propaganda pre ABC tuning,ked su len priekupnici vyvojarov od Bit Poweru? K tej zaruke: urcite stracate zaruku na motor ako bolo pisane vyssie, ked vam na to pridu. Kto chce chiptunning, nech si ho da spravit a nech pocita so stratou zaruky na motor. Ja som to riskol a dal som si ho urobit po 10mesiacoch prevadzky. Som spokojny, cela krivka krutiaceho momentu je posunuta o cosi vyssie (aaano, aaano, nemam to zmerane na motorovej brzde pred a po uprave, ale mam to zmerane na pruznosti a ta je lepsia o 3s na 5. 80-120km/h). Spotreba: sa nezmeni ak vyuzivate rovnake zrychlenie ako predtym, zvysi sa ak vyuzivate zvacseny potencial motora. Cela uprava ide do emisii (na prehliadkach sa nic nezisti, lebo sa robia pri volnobehu a bez zataze). Uprava spociva v zmene predstihu, dlzke zapalu a dlzke vstreku v zavislosti od otvorenia skrtiacej klapky + udaje z lambda a teplota mnozstvo vzduchu. Este k tomu ABC, ak maju dobry soft a ide to spravit cez OBD, ziadny problem, ak nemaju hotovy soft pozor!!!!, popripade si zistite, ci je mozne toho vasho tatosa precipovat cez OBD, aby ste nezaplatili za psychotuning. (Accent 1.3 urcite nejde spravit cez OBD, chyba potrebny konektor !!!!!!!!!!!! a treba preprogramovat chip mimo riadiacu jednotku a na kolene to nespravite!!!!) Preco sa pise len o ABC???? Dobry marketing!!!!! (vid Windows/Linux) Ja som za BIT POWER, uz som o tom pisal niekda v sekcii Getza.
Hyundai Accent 1,3 12V '04, H&R, BitPower Technology, 195/50R15 Rainsport1 (plechace R15 6J), K&N in Box, NGK Iridium IX
bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

ABC tuning

Příspěvek od bob »

U ABC tuning si nechal kámoš přečipovat Ford Mondeo 1,8 a je totálně nadšený, aspoň zatím. Má to 14 dnů, chválí pružnost motoru a vyšší výkon - subjektivní pocit řidiče. Akorát prý s tím má jezdit nějaký čas opatrně jako při zajíždění nového auta.
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Volal som maxtdi.com na Slovensku a povedali mi, ze diesel sa da krasne precipovat, ale benzin sa neda vraj kvoli tomu, ze riadiaca jednotka je takzvana hybridna a to znamena, ze nama miesto/pamat na ulozenie softu...! :evil:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To se mně nezdá, mělo by to jít přečipovat. Viz http://www.bitpower.cz/ a nebo www.abctuning.cz
Miguel

Příspěvek od Miguel »

jÁ TO TADY UŽ JEDNOU PSAL......V OSTRAVĚ ČIPUJOU HYUNDAIe ........JE TO PŘÍMO HYUNDAI PRODEJ A SERVIS

kONKRETNĚ JE TO VE FRÝDKU MÍSTKU
http://www.hyundaicz.cz/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Co je to za blbost, ze by nesel nachipovat beznin? Vsechno jde...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Souhlasím s Hardcamem.Co to je za blbou firmu,když řeknou,že tento benzíňák nejde čipovat.Stačí se podívat na stránky už zmiňovaných firem výše.Měli ti říct,že oni ho neumí-tak to jo. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

Příspěvek od bob »

kdo umí, umí.... :D
Tucson 2l, benzin
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Taky sdílím názor, úpravy motoru u Tucsona je nesmysl, pouze vyhození peněz a problémy!!! Mám CRDI 83Kw AT, 20Tis a jezdí jako drak, neměnil bych za nic.
Stačí mít dobře zajetý motor.....
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“