Kniha prani a stiznosti

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

macháček píše:
Kyrglik píše:
black_sheep píše:jeste mam jeden navrh - co takhle zavest sekci kterou by videli jen REGISTROVANI clenove a mohli bysme si v klidku popovidat aniz by si to cetl kazdej nouma? :wink:
Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
Jsem taky jednoznačně pro. A Kyrgliku kdyby potřeboval pomuchlat nejen fasádu,tak ti klidně pomůžu, po posledních týdnech přesně chápu vo co go, (pakáž jedna úchylácká) - na budku si zaslouží, i když bude za louží :D .
Tobě se stává něco podobnýho???Myslím tím že sem píšeš a někdo řiká tvojí přítulce co si zač???Jenže já sem nejdřív před srazem psal že asi vezmu mladou atd...Mak ona nechtěla a já už ani nevím a on ji říkal jakto že je doma,když jsem psal na netu že jede.Obvinil mě že jsem si tam vzal někoho jinýho atd... :cry: Hajzl...
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kyrglik píše:
macháček píše:
Kyrglik píše: Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
Jsem taky jednoznačně pro. A Kyrgliku kdyby potřeboval pomuchlat nejen fasádu,tak ti klidně pomůžu, po posledních týdnech přesně chápu vo co go, (pakáž jedna úchylácká) - na budku si zaslouží, i když bude za louží :D .
Tobě se stává něco podobnýho???Myslím tím že sem píšeš a někdo řiká tvojí přítulce co si zač???Jenže já sem nejdřív před srazem psal že asi vezmu mladou atd...Mak ona nechtěla a já už ani nevím a on ji říkal jakto že je doma,když jsem psal na netu že jede.Obvinil mě že jsem si tam vzal někoho jinýho atd... :cry: Hajzl...
Dej mu do zubů šmejdovi!! :twisted: Aby Ti nedolejzal za Tvou mladou,když si třeba na srazu!!! :shock: Jo řekni nám jeho jméno a pošlu na něj ukrajinský advokáty! :lol: :lol:
P.s To se nedělá fuj!!!! :cry: :? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Kyrglik píše:
macháček píše:
Kyrglik píše: Tak já jsem určitě pro...Protože jeden hajzlík mi tady špízluje :cry: Asi mu pomuchlám fasádu :twisted: Pač co já tady napíšu tak hned běží za mladou a řekne jí co tady píšu :cry: Takže si dávám pozor na to co sem dávám :cry: Zmetek...
Jsem taky jednoznačně pro. A Kyrgliku kdyby potřeboval pomuchlat nejen fasádu,tak ti klidně pomůžu, po posledních týdnech přesně chápu vo co go, (pakáž jedna úchylácká) - na budku si zaslouží, i když bude za louží :D .
Tobě se stává něco podobnýho???Myslím tím že sem píšeš a někdo řiká tvojí přítulce co si zač???Jenže já sem nejdřív před srazem psal že asi vezmu mladou atd...Mak ona nechtěla a já už ani nevím a on ji říkal jakto že je doma,když jsem psal na netu že jede.Obvinil mě že jsem si tam vzal někoho jinýho atd... :cry: Hajzl...
Raději posílám SZ, jeden nikdy neví.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

jejda kloci až tak jo?!?si asi na něj posvítím..nebo raději si zkontrolujte přítulkyně Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Farmář píše:jejda kloci až tak jo?!?si asi na něj posvítím..nebo raději si zkontrolujte přítulkyně Obrázek
Jo, Farmářku život bejvá někdy pěkně zapeklitej a krutej. Ještě, že máme fórum, jinak by mi z toho dění v poslední době asi jeblo :cry: .
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

U mě zkontrolováno Farmářku :P Zatím dobrý....A snad i bude :roll:
Jo Ivane,myslím že ten kluk bydlí tak 10km od tebe.Někde v ...jak to je..Chotiměř :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Tak to sem rád kluci.... :wink:

jinak svatá pravda... ještě,že to fórum máme
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Farmář píše:Tak to sem rád kluci.... :wink:

jinak svatá pravda... ještě,že to fórum máme
Pro mě fórum začíná bejt jako droga.Jak tady jeden den nejsem,hned je něco špatně :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Kyrglik píše:
Farmář píše:Tak to sem rád kluci.... :wink:

jinak svatá pravda... ještě,že to fórum máme
Pro mě fórum začíná bejt jako droga.Jak tady jeden den nejsem,hned je něco špatně :cry:
Jo jo ... jeste jednu davku .... :shock: :shock:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Raději dvě dávky :wink: Pořád lepší bejt tady na fˇoru než někde pod mostem loupat perníček.Tam je jeden gram za 1000kč :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Kyrglík píše:
Farmář píše:Tak to sem rád kluci.... :wink:

jinak svatá pravda... ještě,že to fórum máme
Pro mě fórum začíná bejt jako droga.Jak tady jeden den nejsem,hned je něco špatně :cry:
Jo tak to pro mne taky, hlavně poslední dobou. Neni den kdy bych sem nemusel. Dneska ráno to nějak nešlo načíst a byl jsem z toho dost nervozní, protože ta parta tady - to je live & best of.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

macháček píše:
Kyrglík píše:
Farmář píše:Tak to sem rád kluci.... :wink:

jinak svatá pravda... ještě,že to fórum máme
Pro mě fórum začíná bejt jako droga.Jak tady jeden den nejsem,hned je něco špatně :cry:
Jo tak to pro mne taky, hlavně poslední dobou. Neni den kdy bych sem nemusel. Dneska ráno to nějak nešlo načíst a byl jsem z toho dost nervozní, protože ta parta tady - to je live & best of.
Presne tak ... ja sem chodim i ctyrikrat denne ... je to zavislost ... Ale krasna ... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

hmm.. když je teď tohle forum jediný co mě drží nad vodou.. víc asi psát nemusim.. až už mě z toho bolej oči :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

tak tak. Moje přítelkyně mi také říká ať se s autem a internetem oženim, že budeme krásnej pár. Mno trávim tu tolik času že tomu ani sám už nevěřim :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Tak mi to nějak připomíná domov, já na netu, mamina našláplá a pořád má slovo :lol: Ta bejt v parlamentu, tak si tam ty bulici ani neškrtnou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“