3. Mimoňský sraz - upřesnění termínu

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zamčeno

Jaké datum je pro vás časově nejhodnější?

25.5.2007 - 27.5.2007
25
49%
15.6.2007 - 17.6.2007
26
51%
 
Celkem hlasů: 51

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tedaaaaaa.. Borečku potěšil si.. bylo to takový příjemný oživení.. No už potřebuju vědět termín, abych si případně vydupal dovču :D
Jinak.. když si vzpomenu co práce mi dalo naskládat všechny kupátka před tvoji garáž :D No nevim jestli se to letos bude opakovat...
A Borku.. pamatuješ? Tys tam natáčel.. a já ti způsobil i dost adrenalinovej zážitek.. takže otázka
Bude tam to videjko??.. klidně ti za to dývko zaplatim ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Marťasz,člověče já to mám stále ještě v kameře :oops: .Ale ještě je čas na vypálení :wink: .Jak jsem ti říkal-budu se snažit to video ze srazu vypálit na DVD a přivézt. :wink: V autě DVD přehrávač mám,tak se budou moci mrknout i ostatní herci. :lol: Na konci týdne se uzavře hlasování o termínu srazu a bude definitivně jasno-KDY.Tak kdo jste ještě nehlasoval a máte zájem přijet,máte nejvyšší čas :!:


Martasz nám ukazuje,kudy na Berlín..... Obrázek :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

A nežaluje spíš na tu blondýnu kuli které musel vylézt z Borkovi auta? :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borek píše:Marťasz,člověče já to mám stále ještě v kameře :oops: .Ale ještě je čas na vypálení :wink: .Jak jsem ti říkal-budu se snažit to video ze srazu vypálit na DVD a přivézt. :wink: V autě DVD přehrávač mám,tak se budou moci mrknout i ostatní herci. :lol: Na konci týdne se uzavře hlasování o termínu srazu a bude definitivně jasno-KDY.Tak kdo jste ještě nehlasoval a máte zájem přijet,máte nejvyšší čas :!:


Martasz nám ukazuje,kudy na Berlín..... Obrázek :lol:
Kaviárový toasty, to je vůůůůůl :lol: :lol:
Borečku, bylo by fakt supr, kdybys to dovez.. a kdybys rovnou přivez i pár legálních :-) kopií.. hlásim se jako vážný zájemce o jednu z nich a samozřejmě platim veškerý náklady na výrobu, ale jen toho mýho, takže mi to sčotni ;) (teď sem si zas na sebe uplet bič) :lol: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tomikp-jo myslíš,že mě říkal......až od tamtud,co jsi mě vysadil jsem musel jít pěšky :( :lol: :lol: .Martasz je v pohodě a těším se na něho :!: Ještě netuší že za DVD mě dá 10Kč,ale za autorská práva 500,-Kč(ale pššššt,ať se nevyplaší :? ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

:D No ja sem na to zvědavej. Sice se odhlasoval termín co jsem pro něj nehlasoval, ale tak snad se nějaká skulina najde.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ja taky ne ... co mas z toho ... ale pojedu i na ten co me vyhovuje min .. :lol: :lol:

Jo jinak videjka taky nejaky mam (mimon2, morava1), tak je tam vemu ... Kdyby nekdo chtel ... Bude to jen vypaleny bez uprav ... takze dodo ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Jirka píše:
macháček píše:Ty chceš ten červen co? :lol: Nech to do pátku a pak to zamkni. No v nejhorším případě, když to vyjde na červen, odjedu v sobotu po poledni. Ach jo, co se dá dělat :wink: .
Ono to to není o tom co chci já :D .. Hlasovalo se jak se hlasovalo, psal jsem že to za týden zamknu. Ale necháme to do toho pátku, to už je jedno..

P.S. Hlasoval jsem pro květen
Jasný Jirko v poho :wink: . Tak dneska to končí, je to pěknej napínák, ale asi to takhle už zůstane a ten květen nám nevyjde :cry: :roll:
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Bohužel až do 8.4. jsem pryč, takže hlasování musím ukončit jedině dnes cca 13.00 a nebo to zamkne v neděli někdo jinej. Jinak kdo bydlí poblíž Mimoně (kromě mě skoro všichni :lol: ) např. HANZ,MARTASZ,BLACK nebude se někdo z vás v termínu 29.3.-8.4. pohybovat po Praze? Že by sme trochu probrali co bude potřeba zařídit na srázek. Klidně vše obtelefonuju, ale pro papír asi nebudu moct dojet.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Borku super pozvánka, tohle musí navnadit každého hyundajáka. P. S. jinak míchám počasí na oba termíny, aby vyšlo pořádný azuro :lol: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Jirka píše:Bohužel až do 8.4. jsem pryč, takže hlasování musím ukončit jedině dnes cca 13.00 a nebo to zamkne v neděli někdo jinej. Jinak kdo bydlí poblíž Mimoně (kromě mě skoro všichni :lol: ) např. HANZ,MARTASZ,BLACK nebude se někdo z vás v termínu 29.3.-8.4. pohybovat po Praze? Že by sme trochu probrali co bude potřeba zařídit na srázek. Klidně vše obtelefonuju, ale pro papír asi nebudu moct dojet.
Jirko :roll: - nejsi nějakej zpozdilej :lol: :lol: ASI O MĚSÍC :?: :P :P
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borek píše:...Martasz je v pohodě a těším se na něho :!: Ještě netuší že za DVD mě dá 10Kč,ale za autorská práva 500,-Kč(ale pššššt,ať se nevyplaší :? ).
To jsem rád.. těšíš se jak ti zas provětrám ofinu? :twisted: :twisted: Saakra, koukám že mě to dývko přijde draho :D

Hele chlapáci, já bych rád s tou Mimoní pomoh, ale nevim jestli bude něco v mých silách.. no každopádně, tady je na mě telefon: 777 189 630, snad se nějak dohodnem ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vita píše:Ja taky ne ... co mas z toho ... ale pojedu i na ten co me vyhovuje min .. :lol: :lol:

Jo jinak videjka taky nejaky mam (mimon2, morava1), tak je tam vemu ... Kdyby nekdo chtel ... Bude to jen vypaleny bez uprav ... takze dodo ... :wink:
Já bych urkitě chtěl ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Jirka píše:Bohužel až do 8.4. jsem pryč, takže hlasování musím ukončit jedině dnes cca 13.00 a nebo to zamkne v neděli někdo jinej....
No já to klidně zamknu, i když by mě nevadilo, kdyby to bylo zamčený už teď. :lol: :wink:
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Josef píše:Jirko :roll: - nejsi nějakej zpozdilej :lol: :lol: ASI O MĚSÍC :?: :P :P
No to koukám, máš pravdu :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Zamčeno

Zpět na „Srazy“