Zimné pneumatiky

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:Mexican po nemecky teda moc dobre neviem, ale sak pochopil som to :D
No cena bola 1600 Sk/ks... Ale tie gumy nie su az take zle, ako sa o nich pise, to urcite nie. Len ty si sem dal trosku iny typ gum, lebo ja nemam plusky, ale tam velky rozdiel nebude. A navyse predsa, mam azijske auto, tak na nho treba obut aj azijske gumy :D
no ja nic, ja muzikant :-D dobre korejske su Hankook (dokonca velmi slusne), ja som kupil Kleber Krisalp HP za 1175 Kc a tie mam overene. Ale ono je to tak.. clovek musi vedit kde ma auto a pneu limit.. a jazdi tak aby jazdil bezpecne.. a o tom to je.. kazde zimne su lepsie ako letne a preto prajem bezpecnu jazdu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

DanyII píše:Peaty, trebars dunlop winter response sa da zohnat asi za 2000,- sk co neni moc velky rozdiel, teda financny... a urcite patri k spicke, podobne goodyear UG7 atd...
GY som tiez chcel.. ale rozdiel 500 Sk na jednu pneu je uz dost.. a spominane Krisalp maju vybonu kontrolu na vode co prave ja potrebujem - do hlbokeho snehu sa moc nedostanem. Ale ano suhlasim, keby to nebola otazka penazi, tiez by som bral GY
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Příspěvek od DanyII »

No oni sa tie dunlopy dali trosku skor zohnat po 1800, len ako som pozeral teraz tak podrazeli...
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Mexican píše:no ja nic, ja muzikant :-D dobre korejske su Hankook (dokonca velmi slusne), ja som kupil Kleber Krisalp HP za 1175 Kc a tie mam overene. Ale ono je to tak.. clovek musi vedit kde ma auto a pneu limit.. a jazdi tak aby jazdil bezpecne.. a o tom to je.. kazde zimne su lepsie ako letne a preto prajem bezpecnu jazdu
Diky :D . Ale tak ked porovname tvoju cenu a moju, tak ty si usetril nieco cez 100 Sk/ks. Hovoris, ze pneumatiky mas odskusane a si s nimi spokojny. Takisto aj ja som kupoval tieto moje pneumatiky na zaklade odporucania znameho, ktory je s nimi spokojny. Ako s nimi budem spokojny ja, sa uvidi pocas zimy, potom dam vediet :wink: .
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:
Mexican píše:no ja nic, ja muzikant :-D dobre korejske su Hankook (dokonca velmi slusne), ja som kupil Kleber Krisalp HP za 1175 Kc a tie mam overene. Ale ono je to tak.. clovek musi vedit kde ma auto a pneu limit.. a jazdi tak aby jazdil bezpecne.. a o tom to je.. kazde zimne su lepsie ako letne a preto prajem bezpecnu jazdu
Diky :D . Ale tak ked porovname tvoju cenu a moju, tak ty si usetril nieco cez 100 Sk/ks. Hovoris, ze pneumatiky mas odskusane a si s nimi spokojny. Takisto aj ja som kupoval tieto moje pneumatiky na zaklade odporucania znameho, ktory je s nimi spokojny. Ako s nimi budem spokojny ja, sa uvidi pocas zimy, potom dam vediet :wink: .
skusenost znamych je lepsia jak test od germanov.. a vlastna skusenost je k nezaplateniu.. mne tych 400-500 Sk vystacilo na prezutie a vyvazenie.. teraz v piatok sa chystam na slovensko, ma hrozitansky snezit tak som zvedavy
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Keď to mám vyjadriť metaforicky, tak každá guma je dobrá, pokiaľ nepraskne ! :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

peter1205 píše:Keď to mám vyjadriť metaforicky, tak každá guma je dobrá, pokiaľ nepraskne ! :lol: :lol: :lol:
No s týmto musím úplne súhlasiť :lol: :lol: :lol:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No Mexican vidis to? My tu vedieme uplne vaznu debatu o zimnych pneumatikach a oni to obratia na nieco uplne ine :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Trochu odľahčenia nezaškodí :D :D :D aj keď najlepšie je jazdiť bez gumy ........... aj keď nie autom :D :D :D
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

peter1205 píše:Keď to mám vyjadriť metaforicky, tak každá guma je dobrá, pokiaľ nepraskne ! :lol: :lol: :lol:
Či Pirelli alebo Durex .... treba sa vždy za každých okolností spoliehať iba na vlastné schopnosti 8)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

peaty píše:No Mexican vidis to? My tu vedieme uplne vaznu debatu o zimnych pneumatikach a oni to obratia na nieco uplne ine :lol: :lol: :lol:
...hnus velebnosti, hnus! :D
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Jestli mužu taky něco přidat tak já už na Lantu gumy kupovat nebudu ale na Subaru jsem koupil pneu MAXXIS MAPV a maximální spokojenost jsou tichoučký že ani nevím že mám zimáky,zaběr na sněhu výborný na mokru taky,nemužu tada porovnávat s Dunlop,Michelin atd ty jsem na autě neměl ale taky to je jiná cenová relace.Jestli mužu doporučit tak tyhle MAXXIS MAPV http://pneu.extralevne-pneu.cz/pneu-zim ... =1&v=n&k=5 Problém nás Čechu je že se necháme masírovat reklamou že nejlepší gumi jsou michelin,Dunlop atd ale je spousta výrobcu kteří dělaj taky kvalitní pneu ale mi je neznáme.stačí zajed do D a podivat se co tam maj a na čem jezdějí oni.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

honzik píše:Jestli mužu taky něco přidat tak já už na Lantu gumy kupovat nebudu ale na Subaru jsem koupil pneu MAXXIS MAPV a maximální spokojenost

Známy v KE robil dealera tejto značke ale zkrachoval....lebo to nikto nechcel kupovať. Ja som mal na Nexii letné Maxxisss a dlržali ako prilepené!!
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

Přesně tak i levné gumy dokážou dobře sloužit.Letní mám nangank ns2,zimní matador m56 a nemůžu si ani na jedny v žádném případě stěžovat.
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

to je pravě to pokud by se udělala velka reklama třeba těm Maxxisum a vychvalii by se do nebes tak by se prodávali o 106.Mozek je jak houba nasakne vše. :lol: Jen pro info http://www.maxxis.cz/ nebo http://www.maxxis.com/ v letě budu obouvat stejnou značku jsem spokojenej
Naposledy upravil(a) honzik dne 19 lis 2007, 22:14, celkem upraveno 1 x.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“