Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Borek »

hlobilp píše:Kdo to nemate daleko co Ceske Trebove, tak jezdete tam. Sice maji ted delsi terminy objednani, ale vzdy spickove jednani a maximalni vstricnost. Dily kdyz objednavaji, tak je maji do druheho dne, pokud to neni nejaky spek. Takovy Hrade ci Pardubice se s tim nedaji vubec srovnat.
A hlavne opravdu tomu rozumi.
Naprostý souhlas :!: :!: :!: Široko,daleko jediný slušný servis + prodejna,včetně lidí,co tam pracují.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

dneska sem byl v Karlovych varech-Otovice na vymenu vlozky do spinaci skrinky a byli prijemny a hlavne sem cumel pac rekli ze sem student a dali mi praci zadara a ptal se me ze hleda nekoho kdy by mu prodaval auta jestli nechci :D sem docela cumel
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

Borek píše:
hlobilp píše:Kdo to nemate daleko co Ceske Trebove, tak jezdete tam. Sice maji ted delsi terminy objednani, ale vzdy spickove jednani a maximalni vstricnost. Dily kdyz objednavaji, tak je maji do druheho dne, pokud to neni nejaky spek. Takovy Hrade ci Pardubice se s tim nedaji vubec srovnat.
A hlavne opravdu tomu rozumi.
Naprostý souhlas :!: :!: :!: Široko,daleko jediný slušný servis + prodejna,včetně lidí,co tam pracují.
to jo,jenže maj houno díly..teda spíš nemaj..tak jako všude v servisech na moje auto...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

pepan píše:
Borek píše:
hlobilp píše:Kdo to nemate daleko co Ceske Trebove, tak jezdete tam. Sice maji ted delsi terminy objednani, ale vzdy spickove jednani a maximalni vstricnost. Dily kdyz objednavaji, tak je maji do druheho dne, pokud to neni nejaky spek. Takovy Hrade ci Pardubice se s tim nedaji vubec srovnat.
A hlavne opravdu tomu rozumi.
Naprostý souhlas :!: :!: :!: Široko,daleko jediný slušný servis + prodejna,včetně lidí,co tam pracují.
to jo,jenže maj houno díly..teda spíš nemaj..tak jako všude v servisech na moje auto...
jak to myslis jako ze nemaj dily neo ze spatny sem nepochopil
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

tak asi takhle- po telefonickém hovoru sem objdenal díl na galla...pak sem volal znova a znova mě řekli,že ho objednali at dojedu za týden..takl sem volal po 5ti dnech a nic...pak sem jim volal znova a vonni joo dojedte nechte tady galla a za 4dny to budeme mět hotový...tak sem dojel a na místě mě řekli,že ho nemůžou sehnat..phoda ...jako v ostatních :hyu: servisech...zlatej jarda v garáži a na koleně a nebo mitsubishi...tam mě aspon netahaj za nos...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

njn nastve se nedivim ale zas na galopra je to asi trozku slozitejsi to sehnat nez na accenta kterej jenom u nas jezdi spousta. Me udelali rados nejdrvi mi reklai ze tak 1200 ak sem platil jenom 500 coz potesi
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

to je možný,ale je to hjundaj a nenjní tak starej ,nato ,aby nebyli díli..jenže se na to prostě vysrali..jako celý :hyu: ..zlatá mitshubis servis... to se na mě nezlobte..
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od zdenek76 »

pepan píše:to je možný,ale je to hjundaj a nenjní tak starej ,nato ,aby nebyli díli..jenže se na to prostě vysrali..jako celý :hyu: ..zlatá mitshubis servis... to se na mě nezlobte..
souhlasím s pepanem, dostupnost dílů Hyu je fakt tragická (bez rozdílu jestli to je nový nebo starý model) a není moc ochota cokoliv shánět. Nemluvě o tom, že člověk objedná díl podle katalogu a až při montáži zjistí, že v autě je něco úplně jiného než by mělo být. Tohle mi připomíná Renault/Peugeot, kde už mám za ty roky vychytaný díly, kde zákazníkovi rovnou říkám, že tam určitě bude něco jinýho než má dle specifikace auta být.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

svatá prauda....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
martin737
Příspěvky: 7
Registrován: 25 říj 2009, 12:54

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od martin737 »

Zdravím Vás, právě jsem si objednal SF a že jsem od Prostějova, koukám se kolem kam do servisu. Informace jsou tady hodně zajímavé a užitečné. Auto beru z Pardubic (kvůli barvě, výbavě,...), Netušil jsem co je to za problém si koupit auto s manuální převodovkou a tmavým interiérem, ale servis bych chtěl dělat někde blíže. Olomouc bych nebral už z pohledu ochoty při nákupu. Co teprve servis, kde u předváděčky jim neukazuje rychloměr (byl jsem tam po měsíci ukázat auto manželce a rychloměr jim stále nefunguje). Prodej ve Vyškově je na super úrovni, VELICE OCHOTNÍ, ale servis nemohu posoudit. Škoda, že mi nedokázali sehnat modrou barvu.
Tak jestli máte nějaké zkušenosti kam z Prostějova, budu rád jestli mi poradíte.
belkov
*
Příspěvky: 58
Registrován: 30 bře 2009, 10:01

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od belkov »

Na předváděcích autech nikdy nefunguje rychloměr.Je to proto,aby nenabíhaly najeté km a předváděcí auto bylo lépe prodejné. Jinak jezdím do servisu v Olomouci a nikdy nebyl žádný problém ani s díly ani s kvalitou práce.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

belkov píše:Na předváděcích autech nikdy nefunguje rychloměr.Je to proto,aby nenabíhaly najeté km a předváděcí auto bylo lépe prodejné. Jinak jezdím do servisu v Olomouci a nikdy nebyl žádný problém ani s díly ani s kvalitou práce.
Ja s Olomouckym dealerem mam jen negativni zkusenosti. Servis nevim, ale cetl jsem na foru, ze taky slabota. Proste netrapi me zaplatit projetej benzin a jet do zlina.
i30 1.4 + kn, 12/2007
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od zdenek76 »

do Vyškova jsem dodával nějaké doplňky a znám se tam s mechanikem, Hyu nedělají dlouho (prvotní mají Seat), ale kluci tam budou šikovní
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od black_sheep »

zdenek76 píše:
pepan píše:to je možný,ale je to hjundaj a nenjní tak starej ,nato ,aby nebyli díli..jenže se na to prostě vysrali..jako celý :hyu: ..zlatá mitshubis servis... to se na mě nezlobte..
souhlasím s pepanem, dostupnost dílů Hyu je fakt tragická (bez rozdílu jestli to je nový nebo starý model) a není moc ochota cokoliv shánět. Nemluvě o tom, že člověk objedná díl podle katalogu a až při montáži zjistí, že v autě je něco úplně jiného než by mělo být. Tohle mi připomíná Renault/Peugeot, kde už mám za ty roky vychytaný díly, kde zákazníkovi rovnou říkám, že tam určitě bude něco jinýho než má dle specifikace auta být.
ja mel asi kliku, ale za temer 6 let co mam :hyu: se mi nestalo ze bych neco nesehnal a nebyl vyber z nekolika druhu. vyfukove svody na coupe vsak byli pouze originaly, nicmene cena dobra.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

to bud rád..já prostě opravdu v okruhu 100-120km ...1x dobrý a po 2hý průser=prodělůek-cesta telefon- j2x mě hnali do čt-nahouno- olouc 3x na chuja- šumperk-ani nemluvím [-o<

prostě ase nedá nic dělat-ještě,že se zdenkem se dá něco sehnat,páč uš přes :hyu: nikdy nic
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“