jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mám stejný názor jako Jandaxx-ten to napsal přesně.Zkusil bych obvolat i vzdálenější prodejny-třeba někde stojí 1,6l a čeká na tebe. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

dav

čekat, čekat

Příspěvek od dav »

ZdeněkSvoboda píše:Čas 21:30 a jsem nasranej, jak nevím kdo!!! :evil: :evil: :evil:
Už mě to opravdu nebaví...ja tam snad zítra budu muset zajet a pěkně si to s ním vyříkat!!!
Napsal jsem mail do Prahy, tak jsem zvědavý...
Mám už z toho nervy v kýblu :twisted: :cry:
Klídek, čekám a úplně v klidu ta 1.6 se vyplatí
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ZdeněkSvoboda píše:Čas 21:30 a jsem nasranej, jak nevím kdo!!! :evil: :evil: :evil:
Už mě to opravdu nebaví...ja tam snad zítra budu muset zajet a pěkně si to s ním vyříkat!!!
Napsal jsem mail do Prahy, tak jsem zvědavý...
Mám už z toho nervy v kýblu :twisted: :cry:
ahoj. Kamarad kupoval EOS 2.0Tdi a ve smlouvě doba dodání 3 měsíce. po 3 měsících řekli že bude až za 4 měsíce a on že zas potřebuje auto že kdyby to věděl koupí si něco jiného a že odstoupí od smlouvy že ho uvedli v omyl bla bla. Tak mu prodejce půjčil odpovídající náhradu Turan 2.0Tdi. jak přišel EOS tak si vyměnil aut a spokojenost. Zdeno tak jim řekni at ti půjčí předváděčku Accenta určitě nějakého mají. Seriozní prodejce by se tak zachoval!!!!!!!!!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:
ZdeněkSvoboda píše:Čas 21:30 a jsem nasranej, jak nevím kdo!!! :evil: :evil: :evil:
Už mě to opravdu nebaví...ja tam snad zítra budu muset zajet a pěkně si to s ním vyříkat!!!
Napsal jsem mail do Prahy, tak jsem zvědavý...
Mám už z toho nervy v kýblu :twisted: :cry:
ahoj. Kamarad kupoval EOS 2.0Tdi a ve smlouvě doba dodání 3 měsíce. po 3 měsících řekli že bude až za 4 měsíce a on že zas potřebuje auto že kdyby to věděl koupí si něco jiného a že odstoupí od smlouvy že ho uvedli v omyl bla bla. Tak mu prodejce půjčil odpovídající náhradu Turan 2.0Tdi. jak přišel EOS tak si vyměnil aut a spokojenost. Zdeno tak jim řekni at ti půjčí předváděčku Accenta určitě nějakého mají. Seriozní prodejce by se tak zachoval!!!!!!!!!!!
mno.. ale EOS je trochu ina cenova kategoria kategoria.. u accenta pochybujem takuto ustretovost
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

mohli by mu půjčit Accenta nebo Getze....... :-) Vlastně Atose :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Zdravím všechny spokojené Accentáky.Jsem nováček ve Vašich našich řadách.Minulý týden jsem zavolal do Hyundaie Havlíčkův Brod,že v červnu budou nějaké chechtáky.Jak dlouho budu čekat a v pátek mi volali,že si ho můžu jít přebrat.Bez zálohy,smlouvy.V sobotu jsem ho prohlédl.Domluvil,co ještě do něj a včera jsem ho projel.V pátek pro něho jdeme.Stříbrná 1,4 Elegance.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.

Tak tohle mi přišlo z Prahy od Hyundai Motors.

Vážený pane,
Váš problém evidentně vznikl díky tomu, že Vás prodejce vůbec nebo nejasně informoval o dodacích lhůtách vozů Accent zadaných do výroby.
Tuto záležitost s naším třebíčským dealerem projednáme, abychom napříště zajistili přesné informování zákazníků.
A nyní Vám sdělím to, co jste již dávno měl od prodejce vědět. Pokud je nutné konkrétní vůz modelu Accent zadat do výroby, protože se jedná o provedení, které se z důvodu malé prodejnosti objednává na sklad pouze minimálně, což je i případ Vašeho auta 1,6i Elegance, je dodací lhůta následující. Konkrétně ve Vašem případě, kdy jste objednal vůz 14.1.2008, se Vaše objednávka zadala do nejbližší možné výroby, což byla výroba květnová s dojezdem na náš sklad během června. Z těchto faktů je evidentní, že vůz mít rozhodně v tuto chvíli nemůžete. Ještě bych rád zdůraznil, že uvedené lhůty jsou dané výrobním systémem a my, jako importér, nemáme naprosto žádnou možnost je jakkoliv ovlivnit.
Co se týká Vašich přátel, kteří už vůz dostali, ačkoliv ho objednali později, je to tím, že se "trefili" zrovna do provedení a barvy vozu, který byl již dávno předtím objednán na sklad bez objednávky na zákazníka a který se zrovna v tu dobu dostal na náš sklad a ne tím, že konkrétně pro ně by auto bylo vyrobeno v kratší lhůtě.

To je teda síla :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Takže to není problém dovozce ale prodejce, který neví nebo lže. Bych tam koupil auto a na servis jezdil jinam.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

jandaxx píše:Takže to není problém dovozce ale prodejce, který neví nebo lže. Bych tam koupil auto a na servis jezdil jinam.
Přesně tak to udělám.
Budu jezdit do Jihlavy.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ZdeněkSvoboda píše:
jandaxx píše:Takže to není problém dovozce ale prodejce, který neví nebo lže. Bych tam koupil auto a na servis jezdil jinam.
Přesně tak to udělám.
Budu jezdit do Jihlavy.

TOME KUP NAFTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.

Dneska jsem se domlouval s prodejcem v Třebíči a možná dojde k malému kompromisu.

Držte mi palce, protože když to vyjde a jedno ze dvou snad volných aut bude nezadané, tak budu mít do týdne Hyundai Accent 1,5 CRDI v eleganci Gold Beige :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [/b]

Držte pěsti, zítra se to dozvím!!!
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.

Dneska jsem se domlouval s prodejcem v Třebíči a možná dojde k malému kompromisu.

Držte mi palce, protože když to vyjde a jedno ze dvou snad volných aut bude nezadané, tak budu mít do týdne Hyundai Accent 1,5 CRDI v eleganci Gold Beige :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [/b]

Držte pěsti, zítra se to dozvím!!!
tak to je super!!! CRdi je paradní.. jo a otestuj si klimu mě nejede!!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Schwarzie, jak ty jsi na tom se zlaťákem?? Doufám, že už jsi ho obdržel, byl bych nerad, kdyby ten jeden byl tvůj!!!! :roll: To už by byla celkem malá šance, že bude nějaký volný :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ZdeněkSvoboda píše:Schwarzie, jak ty jsi na tom se zlaťákem?? Doufám, že už jsi ho obdržel, byl bych nerad, kdyby ten jeden byl tvůj!!!! :roll: To už by byla celkem malá šance, že bude nějaký volný :cry:
jak budeš mít auto a ja doufam že to klapne tak se domluvíme na nějaký víkend a třeba v brně udělame srazek Accentů.. tak 15 aut by určitě dojelo :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

ZdeněkSvoboda píše:Schwarzie, jak ty jsi na tom se zlaťákem?? Doufám, že už jsi ho obdržel, byl bych nerad, kdyby ten jeden byl tvůj!!!! :roll: To už by byla celkem malá šance, že bude nějaký volný :cry:
Já mám auto ode dneška od 16,00 hod. Zatím jsem najel necelých 100 km. Jsem spokojený, splňuje má očekávání. Nejvíc se mi zatím líbí měkčí podvozek oproti Fabii (na český hrbolatý silnice ideální) a velký zrcátka. Výkon jsem zatím moc neužil. Až najedu víc km. Ale po dálnici to jen plulo. :lol: Proti benzínu, co jsem měl, jsou super nižší otáčky. Zdendo, držím ti palce. Nafťákem určitě neprohloupíš.... Jdu studovat návod :shock:

http://schwarzie.vyjimecny.cz/accent.jpg
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“