Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Koukal jsem na ty fotky, definitivně je tam znak Honda. Ale v Hondách se neorientuju, takže nemůžu přispět ničím konstruktivním :wink:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Postarší Accord. Tak 94-98. Souhlasí ty lišty, blinkr, prolis na kapotě.

Opravuji :D Je to asi od roku 98 + Ty starší nemají dělené zadní okénko.
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Je to určitě Honda Civic !! Podle klik na 100 %
.............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Starší Civic rok rok 97-98..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Civic to asi není. Sedan má jiný kliky. Sedan je dvojče Roveru - dělalo se to ve stejný fabrice v anglii. Narozdíl od hatche má tahové kliky místo výklopných. Stačí se podívat na fotky v inzerátech. Já bych to tipnul na toho Accorda. Ale je to celkem jedno. Auto je na hadry.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

na tom idnesu je VIDEO = tam je postupne videt auto ze vsech stran. Je to Honda Civic Sedan bych rekl...... hyundai urcite ne, a ten ridic nebyl pripoutanej, proto ho to tak rozmasirovalo.. :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Ten mrtvý byl v té Octavii
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

jandaxx píše:Ten mrtvý byl v té Octavii
Podle airbagu opravdu nebyl přivázaný. A já si myslel, že tyhle káry airbag nevystřelí, když je řidič na volno :shock:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Já to chci udělat, jak budu mít auto a papíry od opravy. Rozhodně to tak nehodlám nechat a stáhnout ocas mezi nohy.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Bez kšandy jezdí většinou pozéři, kteří chtějí vypadat tvrdě, pak neinformovaní, kteří si myslí, že když mají okolo sebe pytle, tak to není potřeba a pak taky ti, kteří tvrdí, že jejich strýc z 26 kolena uhořel před 18 lety, protože se nestačit odpásat. Jo a pak taky většina policajtů. Ti si o sobě myslí, že jsou robocopové, takže jsou při nehodě nezničitelní. Normální člověk se poutá vždy. Já už jsem tak zblblý, že občas vlezu do garáže, automaticky si vezmu pás. Pak vycouvám a musím se odpásat, abych mohl zamknout. Osobně jsem viděl, jak pán vedle mne naboural a o volant si rozflákal hubu a plival vlastní zuby. No a aut po nehodě, kdy je na čelním skle přesně před řidičem nebo spolujezdcem taková nějaká záhadná boule, už jsem viděl taky dost. Že by od hlavičky dotyčného bourače? No snad se jim potom v tý makovici rozsvítilo. :D :idea:
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Hoj,

okolo tehle nehody jsem v patek projizdel. Muzu vam rict jedno. Velice neprijemny pohled. Kdyz jsem jel okolo, bylo tam x policejnich aut, asi 3 zachranky, 2 hasici a vrtulnik na dalnici a asi 6 lidi se snazilo zachranit toho dotycneho (alespon myslim ze jeho)..

Pritom stacil pas, zas tak uplne velka rana to nebyla.. Nekteri lide jsou holt trotlove co dodat.
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

jandaxx píše:Bez kšandy jezdí většinou pozéři, kteří chtějí vypadat tvrdě, pak neinformovaní, kteří si myslí, že když mají okolo sebe pytle, tak to není potřeba a pak taky ti, kteří tvrdí, že jejich strýc z 26 kolena uhořel před 18 lety, protože se nestačit odpásat. Jo a pak taky většina policajtů. Ti si o sobě myslí, že jsou robocopové, takže jsou při nehodě nezničitelní. Normální člověk se poutá vždy. Já už jsem tak zblblý, že občas vlezu do garáže, automaticky si vezmu pás. Pak vycouvám a musím se odpásat, abych mohl zamknout. Osobně jsem viděl, jak pán vedle mne naboural a o volant si rozflákal hubu a plival vlastní zuby. No a aut po nehodě, kdy je na čelním skle přesně před řidičem nebo spolujezdcem taková nějaká záhadná boule, už jsem viděl taky dost. Že by od hlavičky dotyčného bourače? No snad se jim potom v tý makovici rozsvítilo. :D :idea:
takhle jsem se dlouho nezasmal.. mozna je to tim, ze zase po nocich strasim u pocitace, ale prijdou mi bejt pravdivy veci docela usmevny :) vymluvy nekterych jedincu jsou opravdu k nacelopoklepani :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jandaxx to napsal naprosto přesně a souhlasím s ním do poslední tečky.Komu není rady,tomu není pomoci.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
celloo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 čer 2007, 16:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od celloo »

no, a uz mam aj ja auto pokrstene...vcera poobede pri zlatych pieskoch dom mna tresol zozadu mercedes sprinter....prasknuty naraznik...pokrcene zadne celo a pokrceny kufor.....a tak som si daval zalezat, aby sa tomu autu nic nestalo..:(
Hyundai Accent 2007, CRDi, Tender green, Elegance
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

celloo píše:no, a uz mam aj ja auto pokrstene...vcera poobede pri zlatych pieskoch dom mna tresol zozadu mercedes sprinter....prasknuty naraznik...pokrcene zadne celo a pokrceny kufor.....a tak som si daval zalezat, aby sa tomu autu nic nestalo..:(
Do mě v Budějovicích zezadu vlítnulo Berlingo, naštěstí se nic nestalo.
No a auto je doma. Kdo si ještě pamatuje fotky, tak bude možná překvapen cenou opravy: 113000 korun...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“