Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
oskar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 črc 2005, 12:57

my name is oskar

Příspěvek od oskar »

Ahoj, zaregistroval sem se už minimálně před měsícem, ale teď sem teprv objevil tohle téma, kde se každej představuje. Takže menuju se X. Y. a muj nick je Oskar. Zhruba před čtyřmi měsíci sem si koupil Hyundai Getz 1.3. Autem jezdim rád, nový auto je prostě nový auto a už sem s tim Getzem schytal i nějakou tu pokutu za rychlou jízdu. Autům absolutně nerozumim a sem levej jako šavle, tak budu možná mít občas blbý dotazy.
Getz 1.3
Reklama
 

blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Ahoj Oskare, já mám taky občas přihlouplý otázky :wink: a vítám na fóru
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

blondynaa píše:Ahoj Oskare, já mám taky občas přihlouplý otázky :wink: a vítám na fóru
Jo eště sem zapoměl napsat, že sem blonďák :D
Návštěvník

Re: my name is oskar

Příspěvek od Návštěvník »

oskar píše: tak budu možná mít občas blbý dotazy.
Sem s nima ... :wink:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: my name is oskar

Příspěvek od milosh »

Lukino píše:
oskar píše: tak budu možná mít občas blbý dotazy.
Sem s nima ... :wink:
Kolik je hodin? :lol:
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Re: my name is oskar

Příspěvek od Kubin »

milosh píše: Kolik je hodin? :lol:
13:18-čas na odpolední siestu :lol:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Návštěvník

Re: my name is oskar

Příspěvek od Návštěvník »

milosh píše:
Lukino píše:
oskar píše: tak budu možná mít občas blbý dotazy.
Sem s nima ... :wink:
Kolik je hodin? :lol:
zrovna tohle už vim, poněvadž na to sem se už ptal na jinym fóru :-)
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Jsem taky rád že jsem objevil tuto adresu a mohl se zaregistrovat. Před cca 2 roky jsem začal pokukovat po jiným větším aute (mel jsem Š Forman LPG) a chtěl jsem zase LPG (Je to SUPER AŤ si každej tvrdí co chce). Byl jsem se nekolikrát podívat na Mondeo, Peug..406, Lagunu, Focuse.. Pak mi jeden velmi dobrej známej a kamarád (vozil auta z SRN 13 let-hlavně Mitsubishi a Hyunday) poradil ať sháním Lantru. On už nic nevozí a má jen servis, servis autoskel a prodej nových n.dílů-tvrdí že těch 1,5 mil.km co najezdil pro auta mu stačilo. Říkal že kdyby prodával jen nový N.Díly na Korejce tak by se neuživil a ještě, že jsou Peug...Fordy atd.. to ho živí. Mohu potvrdit-měl pravdu. Koupil jsem v listopadu 2003 Lantru 1997, 1,6/16v sedan, klima a plná výbava v elektr.,najeto jen 40 000 km(měl to voják Bundesveru a stále někde prý válčil). Najel jsem cca 25 000 km a mimo výměn a přetěsnění Serva jsem nic nedělal. Až nyní mě nejakej debil na parkovišti škrábnul nárazník a rozbil zadní lampu. Na svezení je to něco báječnýho, místa na sezení více než v Š.Octavii a kufr pro 4 členou rodinu stačí a na 1,6 těch 113 koní je taky super. Jsem opravdu rád že jsem si Lantru koupil a vřele mohu značku Hyunday doporučit.Čau Radek
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

vítám radka i oskara :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Benji
*
Příspěvky: 44
Registrován: 02 srp 2005, 15:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Benji »

Jako mnozí jiní jsem i já až později po zaregistrování objevil toto vlákno.
Jmenuju se Honza, 39 let, bydlím v Praze, povoláním šéfkonstruktér u jisté zahraniční firmy, hobby - auta velká, RC modely letadel, aut.
V rodině to máme rozdělené zatím tak, že já jezdím s Oplem Vectra Caravan 2.2DTi a manželka v uplynulých dnech přesedlala z Opel Vectra HB 2.0DTi na Getze 1.3GLS (zbytečně drahý provoz dvou dvoulitrových aut). Ale jak to tak chodí, o obě auta se starám já a dá se říct, že mi to nijak nevadí. Jinak je to vcelku vyhovující kombinace - Vectra je na dlouhé trasy, dovolené, přepravu větších věcí a Getzík je ideální auto do města pro cesty do práce i na kratší vzdálenosti mimo.
Pro Getze jsme se rozhodli z mnoha důvodů, které jsem psal už v jiném vlákně; a myslím, že to byla volba dobrá.
Benji
Hyundai Getz 1,3GLS/60kW 2003 - WO
Opel Vectra 2.0DTi/98kW HB 1999 - L147
Škoda Octavia II Elegance 2.0TDi/103kW
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

TO Radek ODL... znam te ,,, nemeli jste zelezarstvi dnes pujcovnu naradi???
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Tomáš
*
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2005, 15:28
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Tomáš »

zdravím Vás všetkých. volám sa tomáš a mám 24 rokov,som zo žiliny, už asi rok mám accenta 1,3 12v a zatiaľ som s ním spokojný.som rád že sú ľudia ,ktorý fandia tejto značke a založili takýto klub. moje záľuby sú basket a tuning , ktorý chcem praktizovať aj na mojom accente. a to je zatiaľ všetko,postupne budem aktualizovať foto
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Domažličák

Příspěvek od ivan »

Díky zavřelé přivítání!
To,že Mě hundajáci fakt zdraví nekecám :!:
Mimochodem dovoluji si Vám všem oznámit, že jsem se stal
administrátorem!!Tak Vás prosím ,kdyby se někde objevila nějaká
konina ode mě,tak abystese nezlobily na Mě!
Tak hundaaaj,hundaaaj do toho!!
Uživatelský avatar
Fanny
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 srp 2005, 16:09
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fanny »

Tak teda jak začít,jsem tady zaregystrovanej nějakej ten den,ale k tomuto téma jsem se dostal dneska,tak se omlouvám za pozdní sebespecifikování ... Jsem 18letej mladík co v 5letech seděl taťkovi na klíně a točil volantem a v 7 řídil poprvýcelý autíko sám ;) a té době jsem začal jezdit i závody motokár a tam mě prostě vůně (v jaký koliv podobě) benzínu chytla a už nepustila ... jednou jdu po svém rodném městě a vydím tam stát coupétko 1generace,zamiloval jsem se a zůstalo mi to až do dneška ... tvrdě jsem zapracoval s trenérem a dostal se do týmu jako tovární jezdec a už to šlo jako po másle ... závod co závod nějaký penízky za umístění až to dělalo 150 000 ;) tak jsem si splnil svůj sen a koupil si coupátko.zatim jsem těžce studující tak autíko dostává úpravy jen z brigád a podobně,ale časem věřím že bude líp.
jsem na tom stejně z blbejma otázkama i když na to už pár clubáku přišlo ;)
zdravim všechny a doufám v tu rodinu ... ;)
;) Tvoje místo je za mnou ;)
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Fanny píše: a té době jsem začal jezdit i závody motokár a tam mě prostě vůně (v jaký koliv podobě) benzínu chytla a už nepustila ...
Já jsem krátkou dobu dělal mechanika u motokárové stáje JOKA. Ale nelíbily se mi podmínky při cestování: bydlení v přívěsu, v Itálii tekla jen studená voda, WC šlapky, a taky ten věčný stres při závodech... tak jsem to zabalil.

Včera jsem byl pařit v Kadani v nějakém klubu u nemocnice, to jméno se mi nějak vypařilo z hlavy... :D a na náměstí stálo pěkné H. Coupé zelené barvy. Jestli to je místní, tak ho přitáhni do clubu. :D
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“