Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
7kubo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2012, 15:08

Re: Ako spravne vybrat a kupit.

Příspěvek od 7kubo »

dik za radu. ja by som chcel najradsej ten druhy facellift (2005+) posledny facelift sa mi ale uz nepaci :D.. a najradsej v polokozi :)
ty si to tvoje kupil v cechach alebo si ho doviezol?
nevies poradit nejkae stranky kde sa mam pozerat?
ja som zatial pozeral
www.autovia.sk
www.autobazar.eu
www.autobazar.sk
www.mobile.de
www.autoscout.de

PS: 149 000kc je 6100e
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako spravne vybrat a kupit.

Příspěvek od Borek »

Jen vás upozorním,že už první facelift přinesl oškubání základní výbavy,elektroniky (2,0l bez TCS systému-máte jen prázdné,zaslepené tlačítko mezi regul.osvětlení palubky a regulací výšky světel),místo vyjížděcího držáku nápojů před spolujezdcem je jen prázdná díra :D(to umístění držáku před výdechem klimatizace je geniální-i v horkém létě,je v držáku,díky studenému vzduchu z klimatizace,za chvilku plechovka pití zmrzlá =D> )........ :wink: 8-[ :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Sloučeno :!: . Nemusí to tu být na desetkrát.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
7kubo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2012, 15:08

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od 7kubo »

co si myslite o tomto kusku? niektore udaje mi tam moc nesedia ako manualna klima a 96KW
http://www.autobazar.sk/inzerat/4093937/hyundai-coupe/
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Těch údajů co nesedí je celá řada-ten snad ani neví,co prodává :D .Zadní boční airbagy [-X :D ,multifunkční volant [-X :D ,auto z r.2007 v záruce [-X :D .... :mrgreen: .Ale máš tam i plus-píše man.klima a má automatickou. :D A samozřejmě,jak jsem psal výše-tohle je :tus: po faceliftu-takže osekaný o elektroniku(myslím,že tam také píše,že má ASR,či jak to nazval :D ......nemá ani TCS-protiprokluz,ani ESP stabilizaci,ani nic podobného z elektroniky :wink: ).
Rozhodnout se musíš sám.Fotky motorového prostoru tam pro jistotu nejsou vůbec :-k .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Martun »

Čoveče Borku, ještě že to máš tak nastudovaný! Už jsi tady parkrát pomohl s přesnou identifikací coupéčka! =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
7kubo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2012, 15:08

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od 7kubo »

dik moc za postrehy :) ale ako tam pozeram tak coupecko v slusnom stave je velky problem zohnat a tento vyzera pekne.. majitel bol nejaky starsi pan a zo zdravotnych dovodou to predava..
chcel by som sa este spytat ze ci by mi tu niekto nepomohol kupit coupecko v super stave? samozrejme za dobru financnu odmenu
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

A to ti řekl kdo? Bazarník? Tomu snad nevěříš ne? Vždycky ti prodejce bude tvrdit, že to řídil nejlépe bohatě rentovaný důchodce, který se o něj vzorně staral a jezdil s ním nejlépe jen o víkendu...
Takový auta si důchodci obvykle nekupujou.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
7kubo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2012, 15:08

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od 7kubo »

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hardcam »

Ten je paradni a 2.7 rozhodne ANO :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Sloučena všechna témata na koupi Coupé do jednoho tohoto tématu. Opět stejně jako u SF to tu nemusí být na pětadvacetkrát...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
7kubo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2012, 15:08

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od 7kubo »

hojte nepoznate niekoho z prahy kto by sa mi vele poriadne pozriet na coupecko? rozmyslam o kupe z prazskeho autobazaru
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

No určitě se nás tu najde víc, ale nejlépe kontaktuj uživatele s nickem Hujer, který se ti na něj může podívat a nejlépe ti řekne zda je to šrot, či níkoliv.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
P3stra
*
Příspěvky: 18
Registrován: 20 úno 2012, 10:43
Bydliště: Praha

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od P3stra »

7kubo: Na jakých stránkách jsem auto vybíral to asi moc nepomůžu, páč jsem z ČR. Koukal jsem jenom na sauto.cz, kde jsou temer vsechny auta. Chceš s ejít kouknout na ten modrej s 2.7? Ten popravdě nevypadá špatně. Jestli se můžu zeptat jakej máš věk a jak dlouho jezdíš??

Borek: O jakým faceliftu mluvíš? 2005-2006 ? Tenhle model mám a nevím o jaký výbavě mluvíš. Mám přihrádku pro nápoje u spolujezce. Mezi osvětlením interiéru a nastavením světel mám vypínání ESP. Tak tě potom moc nechápu :)
Hyundai Coupe 2.0 FX, 2005
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Od prvního faceliftu,u 2,0l :tus: prodávaných u nás vypadla ze základní výbavy elektronika, systém TCS,vyjížděcí držák nápojů před spolujezdcem....a stejně tak chybí i u dalšího faceliftu.Pokud máš 2,7V6 nebo nějakou dotaženinu z venku,tak tam něco mít můžeš.Na západě totiž oproti nejvybavenější a jediné verzi u nás prodávané,se prodávaly úplná holátka bez palub.poč.,s man.klimou,na malých kolech...až po plně vybavená auta jako verze u nás prodávaná. :wink: Při prvním faceliftu totiž snížili cenu třeba u 2,0l z 645000Kč na 560000Kč ale tomu také bohužel odpovídala ořezaná výbava :wink: .Já jsem kupoval :tus: jako nové auto a ty :?:
Napiš si do podpisu typ auta a motor :tus: .Bez údajů o autě a alespoň přibližném bydlišti,se spousta věcí špatně řeší.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“