Hyundai ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od azibrov »

======"Hyundai ix35 je teprve nyní opravdu stooom. Sortiment je rozšířen s dole-velké benzínový motor a ultra-moderní diesel. 1,6 GDI benzínový motor je vyvíjen in-house, produkuje 135 koní a 167 Nm točivého momentu jsou povinné čísla, ale ještě důležitější je emise CO2 ze 149 gramů na kilometr mu dá zelenou značkou B, který je vždy dobré pro image a ceny: ceny začínají na € 22.495 je v pohodě.
On je již v prodeji v 2,0 benzín 163 koní s 177 gramů na kilometr, ale také výrazně více emisí. Krom toho je, že motor není proslulý jako ztělesnění kultivovanosti a lesse polévku a v tomto ohledu nové body motor skóre. Od méně než 2.000 otáček začít 'on je příjemný na odpor a protože tento motor je spojen s převodovkou se šesti proti (2,0 má pět-rychlostní), aby si spolu hodně lépe v provozu, takže vám víc uvolněnou jízdu. Myslíte si všimnete, že na silnici 135 koní není příliš štědrý k 1280 ix35 libry, čtyři-pohon kola tedy není k dispozici, ale je to tak.
Spolu s krátkodobý očekávaný motor 1,7 CRDi, bude to přinese prodej čísla, která Hyundai doufá. To je na prodej za cenu začínající na 28.495 eur. Zda se to stane, bude čas říct, ale 2,0 s příchodem GDI téměř zbytečné."=======


Je to text holandske recenze ix35 s motorem 1.6GDI. Prelozeny v googlu ale da se pochopit o co jde. Zni to docela dobre =D>
Zdroj: http://www.autoweek.nl/autonieuws/14978 ... X35-16-GDI
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Reklama
 

Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od saldy »

" Zda se to stane, bude čas říct, ale 2,0 je s příchodem GDI téměř zbytečné"
To mi příjde jako nesmysl, příplatek za 2.0 je 40t a je dostupný i pro nejvyšší výbavy, neviděl jsem ještě výkonové grafy ale ten dvoulitr je stále proti GDI jasně nadřazený.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

sem zvědav až to někdo porovná...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Ondrej
**
Příspěvky: 131
Registrován: 15 bře 2010, 13:13
Bydliště: Slovensko

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Ondrej »

Registracie Slovensko
09/2010: ix35=93ks, yeti=71, sportage=66, qashqai=63, X5=55.
01-09/2010: qashqai=544, ix35=493, yeti=382, sportage=246, RAV4=217.
Aj toto moze byt pomocka pre tych co sa este nerozhodli, ktore kupit ci nekupit :wink:
Atos-Prime 2005-2010
ix35 2.0i Style 4WD Benzín 3.5.2010-24.10.2013
ix35 2.0i Style 4WD LPG-Elpigaz2 24.10.2013- ...
Bangla
*
Příspěvky: 47
Registrován: 18 črc 2010, 17:26

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Bangla »

preklad pouzijte anglicky, je to lepsi zda se mi. No vypada to jak sem si myslel a sice ze 1.6GDi bude urcite lepsi volba nez dvoulitr cvvt ktery chlasta vic nez ja :D Nicmene sem od nakupu auta upustil a budu kupovat az nekdy za 2 roky s jinymi pozadavky a naroky. Na cely kompletni test se opravdu tesim. I kdyz Korejce tedy mit nebudu, urcite tu budu sledovat situaci okolo nadejneho GDI :-) Keep posting news .....
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od azibrov »

Jeste neco o GDI
Přílohy
image_125940_1.jpg
image_125940_1.jpg (45.93 KiB) Zobrazeno 5204 x
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od azibrov »

Prvni test 1.6GDi http://www.autocar.co.uk/CarReviews/Fir ... WD/253603/
bohuzel sportage a v anglictine :(
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od saldy »

Tak tady PR oddělení :hyu: trochu zaspalo přitom první vozy už jsou u zákazníků.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

Vážení majitelé ix35, mám jeden dotaz:
- pokud teplota okolí klesne pod +4°C (symbol sněhové vločky)
- pokud se vám rozsvítí hladové oko

Pípne Vám palubní deska (akustické upozornění)? Teď sem četl u sesterské KIA Sportage, že se to tam děje... Co u Vás? Mě ne, a docela mě to mrzí... :?:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
richardr
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2010, 18:07

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od richardr »

Myslim.ze sa ukaze len snehova vlocka. akusticky to neupozorni. Mal som to na predchádzajucom aute (Ford Cmax ghia)a viem. ze ma to dost otravovalo lebo to v pravidelnych intervaloch upozornovalo.ze je menej ako 4 stupne nad nulou. Okrem toho ak bolo viac ako nula stupnov svietil symbol snehovej vločky na palubke oranžovo ak bolo menej .svietilo to na červeno.
beruš
*
Příspěvky: 34
Registrován: 07 črc 2010, 19:30

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od beruš »

mě to nepípá,a ani mi to nevadí
ix35 bílá,comfort 4x4 2,0i mazlík
opel tigra 1.4
škoda felicia 1.4
škoda 120L
odalv
Příspěvky: 1
Registrován: 31 říj 2010, 09:24

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od odalv »

Kúpil som si novú ix35 vo výbave Style. Ukazovateľ vonkajšej teploty je vo fahrenheitoch a neviem to zmeniť na °C. Návod to neuvádza. Viete niekto pomôcť? Vďaka.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

člověče, to ti měl nastavit servis před předáním :!: V manuálu sem to někde četl, dneska na to kouknu a postnu to tu ;-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
nightx
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 bře 2010, 11:12

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od nightx »

Ahoj, tak po 4 mesicich zhodnotim ix35 :) naposled jste se domne celkem dost pustili tak treba to opet zopakujete ;o)

Mam premium 4x4, bila barva, 2.0 benzin, sibr a navigaci Clarion.

Vezmu to odzadu :

Navigace: Clarion == desne spatny vyrobek (nechci byt sprosty a myslel jsme ze Clarion je dobra znacka, ale jak leta plynou ...). Za celou dobu co mam auto (cca 4 mesice a 2 tydny) jsme temer 2 mesice jezdil bez ni. A nyni opet nejde bluetooth takze znovu bude reklamace... uvazuju ze odstoupim od smlouvy a necham si tam dat originalni navigaci protoze kdyz nejde pres to telefonovat jelikoz je to porad vadne tak je to k nicemu. Taky opet klepe ta plastova krytka nad tim radiem ... technici rikali ze je to pekne blbe uchycene a kdybych jezdil vic po dalnicich tak bych to uz urval :o)
Taky nejdou tlacitka na volantu (prijem a odmitnuti hovoru) ale to uz je malickost ktera nepotesi.

Sibr: Proc to nema automaticke zatahovani kdyz prsi ? Tato drobnost by celkem potesila a myslim ze ne jenom me.

Motor: kdo uvazuje nad 2.0 benzinem vrele nedoporucuji :) v nafte je to auto plne o necem jinem takze vsem kdo maji naftu zavidim a verim ze jsou plne spokojeni. Mam ted najeto necelych 8000 km, tak snad se to zlepsi.

Bila barva : hyundai neumi strikat plastove dily ? Proc plastove narazniky maji odlisnou barvu bile nez zbytek karoserie ? Jak jsem si vsimnul u hyundaie zadny problem :o)

Dilenske zpracovani : kdo to auto ma necht se zameri nato jak mu licuji venkovni dily. Ja mam jeste velke stesti pac me to sedi dobre, ale videl jsem jednu ix35 kde pul centimetru sem, pul tam ... no proste des a hruza :o) jeji majitel ztoho nebyl nadseny a chtel bych vedet jak dopadnul s reklamaci.

Pak take jsou drobne zavady, sem tam neco zadrnci ale myslim ze zatim celkem bez nejakeho vetsiho problemu a obcas zacne svitit kontrolka rozjezdu do kopce takze tam bude jiste nejaky bug zrejme v elektronice kdyz se zda ze je to vporadku a i v servisu nikdy na zadny problem neprisli.

Tak to je muj postreh po necelych 8000 km. Abych ale nebyl jenom skaredy, tak auto je vazne hezke a celkem prijemne, na tvrdsi podvozek jsem si uz zvyknul a ani me to neprijde. Nebyt benzinoveho motoru byl bych i pres vady ktere jsem popsal vyse myslim plne spokojeny. Jelikoz mam ale benzin, tak je to tak nejak napul.

Takze ti kteri uvazuji o koupi a chteji naftu plne doporucuju. Dobre auto za rozumnou cenu s dobrou vybavou. Jiste budete spokojeni. Ten kdo chce dvoulitr benzin nedoporucuju, mozna v pripade ze by to byla jenom predokolka pac by to nebylo tak tezke ale tezko rict jelikoz nemam zkusenost.
Ps. navigaci Clarion si tam nedavejte.
Škoda PickUp rv.: 1996
Škoda Octavia rv.: 2007
Škoda Fábia rv.: 2008
Hyundai Ix35 rv.: 2010
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

čau,
tak já si také dovolím krátké hodnocení mého autíka, ta cca 2,5 měsíce a 3500 km najetých:

iX35 bílá 2.0i Style 4WD manuál.

Co mi vadí:
- automatické zatažení střechy při dešti (stejně jako nightx) - když to má čidlo, tak proč to nepropojili!
- chybí kontrolka nízké hladiny v ostřikovačích - ptám se proč to tam není!
- nejde vypnout denní svícení (možná se nakonec podaří...)
- nejde deaktivovat kurvítko jménem TPMS (ale i zde se blíská na lepší časy)
- teploměr chladící kapaliny není na 90°C - to už sem perfekcionalista :D
- samonivelační tlumiče na zadní nápravě (chápu kvůli ceně)
- doslova kreténské hlasové vkládání kontaktů do BT handsfree, které se navíc smažou při přepárování mobilu!
- malé propojení centrálního displeje přístrojového štítu s autorádiem, ostatními systémy - proč když ukazuje parkovací systém neumí rádio, či handsfree?!?

Co mi vyhovuje:
- pohon 4x2+2 (zatím sem to dvakrát musel použít)
- vyšší světlá výška - paráda pro objíždění přes obrubníky, jízda v malém terénu
- vyšší posez - vysoce návykové
- ticho - návykové ticho v interiéru ve variantě benzínového motoru (do teď sem měl diesel)
- prostornost interiéru - zatím všichni co jsem vezl, včetně mě jsou unešeni prostorností jak vzadu tak vepředu
- velká zpětná zrcátka nahrazující mizerný výhled zpět
- komfortní BT handsfree
- luxusní přístup k výměně žárovek vepředu (první auto u kterého si neodřu ruku při výměně žárovky!)
- směrová stabilita vozu ve vyšších rychlostech, v zatáčkách (ještě sem neviděl jak bliká ESP)
- nádherný palubní štít jako stvořený pro technokraty jako jsem já 8)


Jinak:
Dodatečně sem se koukal a barevnost plastů a kovu je identická (bílá).
U slícování dílů jak uvnitř tak venku nemám problém :shock:

V konečném výsledku jsem s autem moc spokojen. Průměrná spotřeba cca 10l/100km dynamických jízd po Praze je očekávaná a není zase o tolik vyšší než udávaná spotřeba naftových verzí. Prostě sebou furt tahám dvě osoby (náhon zadních kol) v cihle (horší aerodynamika díky vyšší zástavbě a vyšší světlé výšce)...

Navíc se mi líbí (a klidně to přiznám) sideeffect - autí se líbí neznámým lidem. Ohlížejí se, pouštějí mě z vedlejší, na parkovišti se u něj zastavují (což se mi moc nelíbí :D) 8)

Dotazy asi ke mě ;-)
Spokojený majitel, zatím... 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“