Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Scarpao
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp 2012, 19:04

Re: Hyundai Coupe r.v. 2002, dobrá koupě?

Příspěvek od Scarpao »

Jo, to si určitě vemu někoho sebou, kdo se vyzná. Jen by mě ještě zajímalo jestli je něco, na co tyhle auta vyloženě trpěj, co se tam často kazí? Případně na tom motoru (2 litr)?
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Hyundai Coupe r.v. 2002, dobrá koupě?

Příspěvek od Korálek »

Hele pokud se o to někdo staral tak ne.
Já mám Accenta od nova a ještě se mi tam nic nevysipalo.
Zaměřil bych se určitě na stav tlumiču atd.
Jo a počítej raději že budeš muset dělat rozvody.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hyundai Coupe r.v. 2002, dobrá koupě?

Příspěvek od enjoy »

Nojo,Trpisovsky rozprodava vozovy park :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Hyundai Coupe r.v. 2002, dobrá koupě?

Příspěvek od Korálek »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Sloučeno. Na to tu téma je a ještě jsi to měl ke všemu ve starý generaci Coupé do který to nepatří.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
shal2010
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2012, 17:59

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od shal2010 »

Jsem nový uživatel fóra. Já nevím, český jazyk, takže text bude bi-lingvální. Ve večerních hodinách, psát v angličtině, jak najdu trochu času. Jsem polský občan, nyní v naší zemi neexistuje žádná zajímavá vozy Hyundai Coupe GK F/L2 (2007-2008). Našel jsem několik internetových stránek nabízí tento typ vozu. Chtěl jsem vědět, jestli možná někteří z vás viděl auto. Víte těchto prodejců, můžete jim věřit. A kde služby by mohly zjistit tyto vozy. Děkuju za pomoc.

1. http://tiny.pl/h4b7j
2. www.auto.cz/prodej_vozu/karta_vozu.php?id_vozu=50214780
3. www.auto.cz/prodej_vozu/karta_vozu.php?id_vozu=50327058
4. www.autobazar.sk/4041920/hyundai-coupe-2-0-fx/

Witajcie

Jestem nowym użytkownikiem forum. Nie znam języka czeskiego, dlatego tekst będzie dwu-języczny. Wieczorem napiszę po angielsku jak znajdę trochę czasu. Jestem mieszkańcem Polski, obecnie u nas w kraju nie ma ciekawych ofert aut marki Hyundai Coupe GK F/L2 (2007–2008). Znalazłem na czeskich i słowackich stronach internetowych kilka ofert tego typu auta. Chciałem się dowiedzieć, czy może ktoś z was oglądał te auta. Czy znacie te komisy, można im ufać. Oraz gdzie możnaby sprawdzić w serwisach te auta. Dziękuję za pomoc.

I am a new user . I do not know the Czech language, so the text will be bi-lingual. I am a Polish citizen, and I didn't find interesting offers of Hyundai Coupe GK F/L2 (2007-2008) in a while, but I found some on Czech and Slovak websites. I wanted to know if someone can tell me something about those offers and cars.. Do you know these dealers? Can I trust them? And which services could check these cars? Thank you for your help.
Naposledy upravil(a) shal2010 dne 29 srp 2012, 20:04, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od black_sheep »

pozdrowienia z Czech!

Myślę, że te kupowane byłyby nieznane dla większości z nas. Może ktoś, kto mieszka w pobliżu może pójść je zobaczyć. Szukały w Niemczech? Szukałem tego samego samochodu i jest o wiele więcej. mój polski nie jest dobry, bo to jest tłumaczone przez google tłumacza z angielskiego;-)

a ještě translatorem do češtiny, když jsme české fórum:

pozdravy z českých!

Myslím, že ti prodejci by být neznámý pro většinu z nás. Možná, může někdo, kdo žije v blízkosti jít vidět. jste se podíval v Německu? Hledal jsem na stejném autě a tam jsou mnohem víc. můj polský není dobré, protože je přeložena google překladatelka z angličtiny;-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
shal2010
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2012, 17:59

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od shal2010 »

Hey.

Hledal jsem. V mobil.de nebo autoscout.com není nic zajímavějšího než 9 500 EUR. Myslím, že je to příliš drahé pro takový auto. V Polsku, v zásadě není nic. K dispozici je jeden model z polského fóra Hyundai Coupe klubu na 38 500,00 PLN 2007 Dovezené z Francie, mírně poškrábaný v roce 2011. Vzhledem k tomu, 2011 jeden majitel.Muž dal spoustu peněz v něm, podrasowując ji. Doufám, že někdo sleduje vozů :)

Hey.

Szukałem. Na mobil.de czy autoscout.com nie ma nic ciekawego poniżej 9 500 EURO. Moim zdaniem to za drogo jak na takie auto. W polsce w ogóle nie ma nic. Jest jeden model na polskim forum Hyundai coupe club za 38 500,00 PLN 2007r. Sprowadzony z Francji, lekko draśniety w 2011. Od 2011 jeden właściciel. Człowiek włożył dużo pieniędzy w niego, podrasowując go. Mam nadzieję że ktoś oglądał te samochody :)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Hello Shal and welcome here. Did you saw this car on our forum? https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=50&t=25309. I know, it is not full equip, but in fact, it still look good. Check it out. But price is a bit high.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hardcam »

equipped :D
btw, ta cena je uplne mimo, i kdyz to z dalky vypada jak Aston Martin
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Já vím, že je to úplně mimo mísu, ale tak podpora prodeje klubáků musí bejt. A netahej mě za slovíčko :mrgreen: To víš sleng z online her se pořád podepisuje ač to už nehraju :lol:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od enjoy »

Wowko? :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
shal2010
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2012, 17:59

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od shal2010 »

Farrael píše:Hello Shal and welcome here. Did you saw this car on our forum? https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=50&t=25309. I know, it is not full equip, but in fact, it still look good. Check it out. But price is a bit high.
The car you reccomended is to expensive for a car without full equpiment. Still, it looks good.

pěkný, ale cena podle mého názoru, mnohem, mnohem příliš vysoká s ohledem na to, co je nabízeno.

ładne ale cena moim zdaniem zdecydowanie mocno zawyżona biorąc pod uwagę co jest oferowane.

About links I added: I know those cars were used, but I want to know (or find someone to tell me) if they had some serious accidents, crash etc. A scratch on lacquer is not a problem.

Pokud jde o výše uvedený odkaz. Vím, že (myslím), že auto může mít jiný příběh, ale já bych ujistěte se, že před odjezdem, že příběh byl vážný - nehodu, nebo nějaké lehké škrábance Dent. Proto doufám, že někdo může vidět něco, ví těchto vozů, nebo je schopen vidět.

Co do links wyżej. Ja wiem (domyślam się) , że auta mogą mieć różną historię, ale chciałbym się upewnić przed wyjazdem czy ta historia była poważna - wypadek czy jakieś rysy lekkie wgniecenie. Dlatego liczę, że ktoś może coś widział, zna te auta albo jest w stanie zobaczyć.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Yup. L2, WoW, Granado Espada, RO, RO2, etc. Ano mám toho za sebou hodně (hlavně ty první dvě), ale k něčemu to bylo. Dobře se na tom trénuje ekonomika, vybíjí stres a naučil jsem se díky tomu anglicky. Poslední roky už jsem na to ale měl tak málo času, že už jsem musel přejít na offlinovky, ale to už jsem offtopic :- Zítra se máznu.

Yes about crashes, malfunctions and other problems.. You can always try ask seller, but usually you don't get right info, so you have to check it yourself on a place. Of coure you have some chance to find out problems from photos - masked crashes.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od enjoy »

Když si trénoval angličtinu,to si asi nebyl na Drakťhulu že? :D
ps:byla doba,kdy jsem si bral dovolenou,abych mohl jít na raid,takže taky pacient :mrgreen:
Smázni i mě...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“