Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Ela1600
**
Příspěvky: 193
Registrován: 18 črc 2011, 10:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od M.Ela1600 »

Ja si obcas zastrilim v CS:GO :D drive starsi CSko a predtim jeste starsi...i kdyz casu uz je pomalu :/
Elantra 1.6 2006
Reklama
 

AlanSK
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2013, 23:49

Je Hyundai Tiburon ten správny ?

Příspěvek od AlanSK »

Ahojte už určitú chvílu mám vodičák a po prejdení vela možností v internetových autobazároch som prišiel k záveru že docela vhodné auto pre mna by bol :hyu: :tus: 2 generácie. Je to velmi pekné a zaujmavé auto a aj čo som čítal na tomto fóre tak aj spolahlivé. Neverím tým rečiam že staré hyundae sú kórejské sr*čky napr. sonata 01 až 05 je podarené auto. Ale k veci.
Prosím vás o radu hlavne týchh ktorý majú s skúsenosti čo sú največšie slabiny tohto auta, aká je spotreba v meste mimo mesta a kombinovaná(hlavne motora 2.0 CVVT), na čo by som si pri kúpe mal dávať pozor a či si myslíte že je to auto na začiatok vhodné.

Dopredu dakujem za vaše príspevky a prosím vás neberte ma ako nejakého nevybureného závodnika čo ledva sedel za volantom nechcem byť závodník len chcem mať pekné vozenie toť vše :D
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Je Hyundai Tiburon ten správny ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

za 1) se doporučuju přidat do skupiny Tuscani Club Cz&Sk na Facebooku
za 2) napiš tam tendle dotaz, tam ti odpoví hromada lidí :D
za 3) Mám už auto dva roky a nic se mi na něm zatím neposralo, má nejeté 157 tisíc km, jezdím jako prase(mám 2,0 DOHC) a auto mě dycky podrželo. Z toho co se kazí je akorát to relátko od blinkru, občas jsou problémy s motorkama oken nebo s centrálem. Mě se ale naštěstí všechny tydle problémy vyhýbají :D Spotřebu mám cca 12l/100km, ale to u mě není moc směrodatný údaj, bo na spotřebu fakt nejezdím :D Jinak dá se s tím jezdit v pohodě aji pod 10l. Jediný nějaký "nedostatek" tohodle auta bych asi zmínil místo na zadních sedačkach, když má člověk nad 165cm tak si tam prostě nesedne, ale to asi nikdo nečeká, že by sportovní coupe mělo místa vzadu jako limuzína :D
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Farrael »

Téma jsem ti sloučil. Tady máš 54 stran čtení na večer o tom co tě zajímá. A v sekci coupé 2G toho taky najdeš dost. Příjemné čtení...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
arepo
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2013, 15:20
Bydliště: České Budějovice

coupe ke koupě

Příspěvek od arepo »

Ahoj, rozhodl jsem se přesedlat ze svého accenta do :hyu: kupé. Mám zájem o coupé 2002 a novější, motor 2.7, eventuelně i 2.0
Mužná i výměna za mého accenta 1.4 2006, naj. 102t. šedá metalíza s finančním dorovnáním.
Pokud by tedy nějaký místní majitel coupe přemýšlel o prodeji ať se mi určitě ozve;)
Hyundai coupe 2.0
Hyundai accent 1.4
Opium
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2013, 20:09

Re: Hyundai Coupe ke koupě

Příspěvek od Opium »

Ahoj, chci si koupit :hyu: :tus: 2.0 16V rok 2002 - 2004. Je to můj životní sen od okamžiku, kdy jsem ho poprvé uviděl ve hře NFS Underground a jak poslední dobou čtu, tak je to i celkem spolehlivé auto s dobrým poměrem výkon/spotřeba. Zkrátka jsem pro něj už pevně rozhodnutý. Jenže mám problém a to ten, že už jsem měl dva kousky vyhlídnutý, ale než dorazila výplata, někdo mi je oba vyfoukl přímo před nosem a teď nikde nevidím žádnou dobrou nabídku, poradil by někdo? Nevíte náhodou o někom kdo by teď prodával? Nechce se mi zase čekat, už jsem čekal dost dlouho. Rád bych se s pořizovací cenou vešel do 80ti tisíc. Klidně vezmu i něco, kde bych do toho hned po koupi musel ještě něco vrazit, ale hlavně, aby to nehnilo a základ auta byl v pořádku. Pod pojmem "základ" si představuji motor, podvozek a tlumiče. Tachometr ať si je klidně stočený. Jsem zastánce názoru, že když se o motor dobře staráte, tak na kilometrech tolik nesejde. Prostě potřebuji nějaký konkrétní typ, případně poradit kam bych se ještě mohl podívat, nebo kde se ještě poptat.

Jinak teď koukám na tyhle dvě nabídky na sauto.cz, tak bych byl rád, kdybyste mi je nějak okomentovali...

http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Tohle mi sedlo výbavou, protože bych rád komplet v kůži, ale vůbec tomu nevěřím. Ta nabídka už tu je podezřele dlouho, tak mám obavy, jestli to není nějaká dovezená bouračka a jestli má smysl se tam na to vůbec jezdit dívat. O popisu radši ani nemluvím...

http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Tohle se zdá být celkem pěkný, ale zase už je to na mě moc drahé. Myslím si, že by se něco takového dalo sehnat i mnohem levněji. Navíc tam nejsou ani žádné pořádné fotky, prostě nic. Musel bych se tam na to zajet podívat osobně, abych si udělal představu.

Jinak o koupě z Německa, nebo dovozu z Itálie jsem taky přemýšlel, takže pokud byste někdo věděl o nějaké dobré nabídce tam, tak sem s ní. Budu vděčný za každý dobrý typ, zatím díky.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Obě auta jsou dovezená z venku a tudíž s velikou pravděpodobností bouraná,ošolichaná na kšeft.Třeba u toho prvního bych si klidně vsadil na ránu,na levý předek.A z Itálie :roll: .Údaj o počtu najetých km :D -to už je samozřejmě vtip.Stačí se podívat na vnitřek-volant,sedadla..,takže "pár" 8-[ desítek tisíc km připočítej :D.Přesto bych o motor strach neměl-jsou to držáky a pár set tisíc udělají bez problému(tedy pokud Taloš alespoň měnil olej 8-[ ).Chybějící fotka motoru(tam bys pravděpodobně viděl víc,jak bylo "ťuknuté" :-k )a také fotka palubky u spolujezdce,by napověděla víc o airbagu.Atd,atd.....
U druhého inzerátu,raději nenafotili nic. :roll: Ty 3 nicneříkající fotečky #-o :-k -no,asi měli důvod,nenafotit nic ze vnitřku,motoru... :D
Stejně budeš muset objíždět inzeráty,protože sám dobře vím,jak krásně nafocená leštěnka v inzerátu,byla v reálu svařený pelech šrotu.Nedávno jsem kupoval auto pro manželku a nestačil jsem se divit,jak ti šmejdi bazarnický,dovedou auta pěkně nafotit :shock:a na místě vybájit krásné pohádky :D .Než jsem pro ni auto koupil,projezdil jsem bazary křížem,krážem republikou(i spoustu aut,co na sbazaru vypadala jako voňavky) :( .
Osobně bych auto dotažené z venku nekoupil.Jeho minulost nezjistíš a těch šmelinářů a podvodníků,co venku kupují co nejlacinější vraky,trochu poslepují a šup s kráskou na výdělek do bazaru,je dost. :-&
Takže dobrá rada zní-vybírej s rozumem,nespěchej a nenech se napálit :wink: .Pěkný nebouraný kousek,bude problém najít(navíc za tu cenu co chceš ty :-k #-o 8-[ :D ).Jinak :tus: jsou bezproblémové držáky,po všech stránkách.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
arepo
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2013, 15:20
Bydliště: České Budějovice

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od arepo »

Ahoj, taky scháním. Na to druhý dovezený z německa jsem se jel podívat včera ,a jelikož jsem z Cb tak to mám do Vodňan blízko, akorát jsem přijel a bazarník povídal, že ho tam zrovna nemá, prej že je někde v Písku na čištění...tak možná až to trochu nableská, tak ještě pár fotek dodá :mrgreen:....navíc bych raději 2.7 jsem s ním domluvenej že se mám na konci týdne ohlásit, že mi ho tam přiveze na ukázku. Jinak kdyby někdo z místních znalců o nějakém zachovalém kupé věděl, budu rád, tady v jižních čechách žádný k prodeji nejsou ;) cca tak do 100t. kč, nejraději výměna za mýho accenta plus nějaký ten doplatek :wink:
.
.
.
.
Kdyby tu byl někdo ze Zlína, Vsetína a okolí...nevíte náhodou něco bližšího o tom červeném kupé v LPG na tipcars za 150tisíc?
je to bazar autoex v Rokytnici u Vsetína. Volal jsem tam, a chlapík povídal že to je auto jeho známýho, mechanika a fandy do coupé. Auto je prý dovezený ze Švýcarska, bylo lehce bouchlý prakticky nový. A plyn si tam prý montoval sám. Už tam stojí min. rok, tak by mě zajímalo jestli už se na něj byl někdo podívat a mohl poreferovat, jestli se mi vůbec vyplatí trmácet se tam přes celou republiku....tedy jestli je vážně ten stav tak supr, aby vyvážil tu vyšší cenu :-k
Hyundai coupe 2.0
Hyundai accent 1.4
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Obě auta jsou dovezená z venku a tudíž s velikou pravděpodobností bouraná,ošolichaná na kšeft..
borku, kde jsi přišel na to, že dovezený = bouraný? jak mezi dovezenejma tak i mezi tuzemskejma autama jsou bouračky! alespoň ty z venkou bejvaj dobře servisovaný a mají dobrý podvozky. zrovna jsem jedno z belgie koupil s 215.000 najeto, a je to jako nový, na 80.000 km kdybych to stočil, nepozná to nikdo. jasně, karoserie má tu a tam škrábanec ale mechanickej stav je s těma z ČR nesrovnatelnej (pár jsem jich přecejen projel).

navíc dneska už se moc nikdo slepováním vraků z totálek moc neuživí, auta jsou za pár korun...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Black-přečti si tu moji citaci ještě jednou :wink: (netvrdím tam,že každé dovezené,ale za drtivou většinou si stojím-včetně toho stříbrného :tus: :mrgreen: ) .Také jsem nedávno kupoval v bazaru další auto,projel jsem jich(bazarů)spousty,najezdil stovky km a co dovezené auto-to z venku leštěnka a pod leštěnkou vrak :roll: :!: A to jsem rozhodně nehledal auto s 200000km,kde bych už ten stav čekal.Chtěl jsem prioritně ještě jednoho :tus: pro manželku,ale ve slušném stavu a za přijatelné peníze(nehledal jsem nic do 100000,-Kč)nebylo nic. :-k Naopak-tvrdit,že venku jsou auta dobře servisovaná,je slušně řečeno hovadina.Pro většinu Čechů je auto věc,kterou opečovávají jako v bavlnce a má hodnotu.Na západ od nás,to je spotřební věc,na kterou kašlou.Když vidíš ty šroty,obouchané,orezlé (poměrně nové)vraky v Itálii,Francii,tak bys změnil názor.
Stejně je nákup ojetého auta o tom,že to člověk musí vidět a prolézt osobně.Je jedno,odkud auto je a jak krásné fotky na netu jsou.Ty řeči bazarníků,mě vždy dostanou-Arepo píše----dovezený ze Švýcarska, bylo lehce bouchlý prakticky nový :D :D :D Hezky napsáno :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od enjoy »

Před cca měsícem jsem koupil Mondeo Mk4 v bazaru, na štěrkovým plácku s buňkou místo kanceláře.Prostě risk jako prase.. Jenže to auto, i ten bazárista mě absolutně odbourali a musím říct, super zkušenost a vše je v nejlepším pořádku.Byl to dovoz z Holandska, z aukce, po operativním leasingu, s kompletní seviskou, s Cebií atd.. prostě klika a jsem za to rád.Vybíral jsem asi měsíc a o tomhle bazaru jsem věděl a vůbec se mi tam nechtělo, původně mělo být koupeno pouze v autorizovaném Fordu, ale po zkušenosti, že i tam se dají koupit pěkný pasti, jsem to přehodnotil.
Jméno bazaru napíšu na požádání, protože Hyundaie tam teda nemají :D
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
arepo
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2013, 15:20
Bydliště: České Budějovice

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od arepo »

Navíc u tohodle "Švýcarskýho" kusu jsou tak mizerný fotky s malým rozlišením, že stejně není nic poznat, tedy vypadá to v tý červený krásně- bez všech těch pro mě ne zrovna pěkných polepů atd., ale to je jasný když nejsou vidět žádný detaily :roll: asi si budu muset udělat spanilou jízdu po jihomoravských bazarech-tam se pár kousků na který bych rád kouknul vyskytuje :)
Hyundai coupe 2.0
Hyundai accent 1.4
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od idam.i »

Najhoršie je,keď ludia generalizujú.Mal som jazdenku z Rakúska, Švajčiarska a aj Tallianska.Z Talianska zdola z juhu.Auto bolo trafené za zadu.Bolo to Mondeo.Majitel ho nechal v poisťovni a kúpil sim nové.Auto mi slúžilo 3 roky a nemal som s ním žiadný problém.Z domu išlo ,keď mi ho nabúrali na predok. #-o Nie je podstatné odkial auto je ,ale v akom je stave.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
raketak
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 říj 2008, 11:09

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od raketak »

arepo: jestli myslis to coupe LPG s najetejma 43 000 km z 2004 tak mam jeste screenshot z 7.5.2010 z doby kdy jsem taky coupe shanel. Jen tenkrat stalo 235 000. Podivat se na nej jsem ale nikdy nebyl.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

idam.i píše:.....Z Talianska zdola z juhu.Auto bolo trafené za zadu.....Z domu išlo ,keď mi ho nabúrali na predok. #-oNie je podstatné odkial auto je ,ale v akom je stave.
S poslední větou naprosto souhlasím,ale problém je právě v tom,že z venku šmelináři tahají hlavně laciné bouračky nebo olítaná,omlazená auta,aby co nejvíce vydělali.Ta Italská bouračka je i tvůj případ :wink: .Nechceš mě snad tvrdit,že bourané auto,je stejně kvalitní,jako nebourané :D (za chvíli máš rez skrz,o kvalitě origo/neorigo dílů na opravy se netřeba bavit a při větším "ťukanečku",deformačními zónami konče...).

Rozdíl je také v tom,že když jsem nedávno kupoval manželce ojetinu(u nás prodané jako nové),tak jsem před nákupem zajel do prodejny,kde bylo koupené a celou dobu servisované a mám jistotu :!: a jasnou minulost(najeté km,servis....),oproti dovozu,jen s pohádkami bazarníka.Na STK,kam jezdilo,jsem si ověřil,že i km(podle kontrol) sedí a auto nemělo nikdy problém(serv.knížka x tachometr x prodej/servis PC x STK).Dovoz je loterie a víra,že je snad něco z toho,co tvrdí bazar pravda. :(

Konkrétně dovezených :tus: ,tady bylo za ta léta dost.A když jsem napsal,už jen podle fotek,že dostaly ránu tam a tam,tak jsem se nikdy nemýlil(i když se to prodejcům nelíbilo,ale potom vždy potvrdilo :!: ).Do takového auta bych nešel,ani za zlomek ceny(aby mě někdo nechytil za slovo-bouračkou,nemyslím promáčknutý blatník,ale když už to jde do motoru,nápravy...nedávno jsem u jednoho místního "kutila"byl-ze dvou aut,svařil jedno---navařoval komplet střechu a celý předek ):shock: . :wink: Po pár kilech tmelu a laku---prodal to,jako SKOROnové auto,s pár km na tacho :D .Takhle už dováží auta/totálky z Holandska,17 roků.Asi má dobré spaní. :-k
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“