Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Je fakt, že přejet tenhle " nuselák " vyžaduje mít trochu auto ve voku :D a ta starší pani, co jela přede mnou, si klepla 2x pravým zrcátkem .... :shock:
Martun píše: jo a pod tím pidi mostem, jak říkáš, jezdí parník Arnošt! :-) To by bylo taky dobrý místo na sraz.. zaparkovat v Pardubkách a parníkem jet do Rábů.. to je pod Kuňkou, přímo u kotviště je restaurace... ale to až někdy příííšštěě. Ne za rok! :lol:
A o tom místě na sraz a možné projížďce Arnošt parasem, jsi raději neměl psát :roll: toho asi někdo hned zneužije :-k a nejspíš to budu Jáááá !!!! :lol: Protože taková jarní plavba na parníčku, by neměla chybu .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Přes ten most jsem párkrát jel a vždycky preventivně sklopím "uši". Pro jistotu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
klidně to zneužij, já za nápad žádný tantiemy nechci :lol: :lol:

Rudolf
Jo, díky těm našim uším to máme tak max 10 cm po straně.. :shock: Jinak širší pašík, díky spolujezdcovu zrcátku, má místa dost.. Odpozorováno :!: :lol:

Ale zatím jsem ani jednou neškrtnul.. horší je to po dešti, kdy teda ty prkna jsou jak namydlený a jak jedeš víc jak 30 tak nedobrzdíš... :shock: už jsem taky viděl.. A o zimě ani nemluvím, to se tam každej šine že i šnek byl rychlejší :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: Jo, díky těm našim uším to máme tak max 10 cm po straně.. :shock:
Ale tyhle pořádný a velký zpětný zrcadla nemaji chybu =D> je v nich parádně vidět a stojí za to, si je klidně sklopit, když projíždíš takovouhle myší dírou .... v neděli si kolega v práci zlomil kotník a tak jsem mu odvážel domů auto .... no, auto :roll: Fabii 1.2 HTP a v těch pidi zrcátkách, co jsou na ní, nevidíš skoro nic ... :shock:

A taky by se mi líbilo tohle místo na jarní sraz, ale je to na opačný straně čech ( Ústí nad Labem ) a nejsem si jistej, kolik lidiček ze sekce New Accent by tam přijelo :-k ukazovali to v TV v Objektivu a tak jsem hned vletěl na Google a začal hledat ....
nádherná mašinka - motoráček " Hurvínek " a nádherná příroda okolo trati ....

http://www.zmz.cz/default_cz.htm
Naposledy upravil(a) Vilda dne 29 zář 2011, 08:06, celkem upraveno 1 x.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Hehe, tak já bych to měl tam i zpět celkem 483 km :twisted:
Uvidím...
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
jojo, to znám a taky jsem ještě nebyl.. ale u mě by to asi taky drhlo, tím že většinou mizím na víkend na druhej konec republiky.. ale nikdy neříkej nikdy žejo :lol: Třeba Gandalf zařídí ten parník u Brna.. ale to bych nechal na konec zimy až bude jaro.. už aby to bylo... :roll:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Tak já vlaky sice hooodně miluju (i když fyzicky ve vlaku jsem jel naposledy někdy na VŠ), ale do Zubrnice a zpět to mám cca 570 km a to ještě z většiny po dálnici, takže perspektiva minimální :|
A co se týká parníků na Brněnské přehradě, je to běžný linkový provoz, viz http://www.dpmb.cz/ldmapa.asp Individuální pronájem sice je možný, ale ani se nesnažím představit, kolik by to stálo :?
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Na tu Zubrnickou železnici to nebyl ofiko návrh na jarní sraz :D já jen, že by se mi tam srazík moc líbil .... ale asi bych tam stál sám s Pivisem .... já si tam zajedu na jaře s maminou, s 1.6kou a jezevčíkem sólo :wink:

Zdendo, aby ses nezhlídnul nakonec v i20ce ..... teďka když ji má Tvůj tatik :wink: oni ji dělaji i v 1.6ce .... to musí bejt slušný brko !!! Sakra ... :shock:

Gandalfe, kdy sem dáš foto zadku s odrazkama :wink: jsem pořád v práci a nemám čas je tam nahodit .... snad v sobotu si na ně udělám chvilku ... :-k
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

1.6ky jsou furt, jen se prodavaj treba na Slovaci.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od pivis »

Vildo : krásné místo na sraz,já bych určitě přijel už jsme 2,kdo se přidá :lol: ,

pánové před nedávnem jste mě lámali že prý 600km na sraz není žádná vzdálenost tak se ukažte :mrgreen:
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

pivis píše: pánové před nedávnem jste mě lámali že prý 600km na sraz není žádná vzdálenost tak se ukažte
Pivis, to asi neprojde :D ale mohli by se toho chytil klucí ze severu ... Dextrone, Saldy a spol. Jejich srazy na Větruši a Sněžníku byly moc pěkný =D> a naše benzinový verze Accenta by celý sraz určitě ozdobily a o naší nejhezčí barvě, ani nemluvím :wink:

Ono se to nejaktivnější jádro srazistů New Accenta nachází právě na straně okolo Pardubek a Hradce .... a většina je hold většina ... :wink: já tam byl teď na podzimním srazu ( Andrlův chlum ), už po pátý [-o< ...... normálně se tam už vyznám !! Za chvilku tam budu jezdit bez navigace .... ale na srazy protáhnu svojí 1.6ku moc rád, ať jsou kdekoliv .. :D/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

pivis píše: ...pánové před nedávnem jste mě lámali že prý 600km na sraz není žádná vzdálenost tak se ukažte :mrgreen:
bodejť né, když jezdíš skoro za polovinu co benzíňáci :lol: :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Dneska jsem prodělal třetí garančku v Nubo Caru Zbraslav a opět max. spokojenost =D> .... cena 4 985 kč, ale proběhlo mnohem víc úkonů než minule. Výměna svíček, oleje, brzd. kapaliny, doplnění klimatizace, výměna všech filtrů a další ... V nejbližší době ... za dva-tři dny mě čeká celková výměna posilovače řízení, včetně sloupku .... nějaký čas jsem s posilovačem měl problémy a tak po domluvě s rozumným přijímacím technikem, byl proveden test posilovače a výsledek je .... okamžitá výměna na záruku :!: Dostanu nový digit. posilovač .... údajně má být mnohem lepší než ten, kterým byl osazen můj Áca :wink: po výměně poreferuju ...

Taky aretace zadních dveří budou komplet vyměněny za nové ..... jinak na Accentíkovi nebyla shledána žádná závada a příští rok, mi komplet připraví auto na STK .... sakra vole, toto letí :shock:

Co mě mile překvapilo, že účinnost tlumičů byla shledána naprosto vyhovující ..... hergot, kdo by to byl řekl :wink: když jsem je vyměnil za KYB ... že :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Hmm, pěkný - taky se chystám na třetí garančku příští týden. Mám najeto bez fousu 30 tis. km - myslím, že třeba svíčky měnit je zbytečný (na Golfu vydržely origo svíce v pohodě 60 tis. km). Brzdovka souhlas, ještě by měli měnit chladící kapalinu. Klimu jsem si nechal doplnit začátkem léta mimo autorizák, protože tam se k tomu stavěli jak zmrzlá košile. Aretace dveří je taky jednoznačná věc, která je evidentně vidět, ale jak jsi dokopal servis k tomu, že Ti dal sloupek řízení na záruku je mi záhadou :shock: . Prosím Tě o nějakej rozum kolem toho, protože tady prostě podle servisu nikdy problém nebyl (ikdyž byl - bavili jsme se o tom na srazu). Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Cert : Ten technik je tak v mém věku ... možná o fous starší, ale hlavně je to rozumnej chlap a docela dobře jsme pokecali, i se dost nasmáli ... víš jaká jsem drbna a po ránu jsem měl docela kecavou :lol: no a mezi řečí jsem se mu zmínil o problémech s posilovačem. A i když poslední dobou sekal dobrotu, tak na testu se to projevilo. Při otáčení volantu z leva do prava posilovač zadrhával .... a já si na to už nejspíš zvyknul, takže mi to ani nepřišlo. Navíc mám posilovač ( serii ), který zlobily nejvíc a servis je vcelku bez problémů mění ..... teda aspoň tenhle servis .... tož asi tak ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“