Cena při koupi nového auta hotově

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od Uzi77 »

i30_DC brečíš tady nad prodejcema a jejich cenama s kterýmea nemužou jít dolu chudáci mají náklady na běh autosalonu. OMG nenech se vysmát když auto prodají s co nejmenším ziskem jsou na tom pořád dobře protože je ty prodeje stejne moc nedrží nad vodou jak píšeš sám, jejich zisk je opravdu malý ale proto mají servis, kde na každým autě po dobu 3-4 let vydelají slušný peníze pokud mají dobrej přístup k lidem a ten ja si cením nejvíc hned po kvalitě.
psal si tady JE TO OBCHOD uvedom si ze to není obchod z jedne strany ale mezi dvouma stranama a funguje SMLUVNI CENA takze se na cene muzete dohodnout. A jestli je to takovej propadak prodavat auta a servisovat je, tak proc prodejců přibejvá. jestli se jim to nevyplatí tak at to zavřou a mužou jít třeba makat do Nošovic na tri smeny, jako roboti. Nejde jen o slevy formou peněz to je další věc podívej se na ceny příslušenství je to zlodejina, ale každej je může využít a nemusí např. cena umele vany do kufru zjisti si to kolik stojí u H a kolik v obchode je to mazec. takže slevy můžou dat formou techto doplnků a budou spokojení oba jako jsem byl ja.
Zdravím te a přeji aby ses taky probrall a přemejšlel i za druhou stranu. Obcod je obcod jak si psal sam. Hovk domluvil sem konecne.
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od i30_DC »

Slevám formou doplňků se jako prodjece nebráním, jenže pak ti přijde pán který má našetřeno 295 000, přijde si pro auto které podle ceníku stojí 304 900 (i30 1,4 classic s klimou) a chce ho za to co má našetřeno jen tohle auto a žádné jiné. Pak si řekne že chce mít v autě zamykání zpátečky, koberce a zkouší jestli mu nedám zdrama ALU. Pak je těžké mít z obchodu dobrý pocit protože pokud se podívám do systému na marži, vidím na autě položku která začíná mínusem. Každý vedoucí má na starosti svůj úsek. Tzn., já jako vedoucí prodeje musím udržet autosalon v plusových číslech za prodej nových vozů a doplňků. Servis se musí udržet sám za sebe. Pokud se budeme navzájem dotovat, ale nebude to dlouho fungovat :-). Tímto končím diskusi, pravdu máme ve své podstatě oba a jak říkám znám to z obou stran protože si taky rád dělám radost a kupuji nová auta :-)
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od dj.brouk »

Konec hádek přátelé,všichni mají svou pravdu: :lol: :lol:
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od Tringi »

Tak si říkám, že jsem byl asi ideální zákazník. Ani mě nenapadlo chtít nějakou slevu, a prodejce mě nemusel vůbec přesvědčovat. Spíš jsem ho naopak asi šokoval. Napochodoval jsem do prodejny (na druhý pokus teda), řekl že chci tohle auto, dvoulitr, v černé a s křídlem, dal mu kontakt a jel domů. Za pár dní volal, že mě zapomněl požádat o zálohu :) Myslím že prvních pár dní mi ani nevěřili, že to auto vlastně chci ...jako když jdu pro rohlíky :D No a zbytek už někteří znáte ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od i30_DC »

Tak takového zákazníka jsem měl jen jednou a to kupoval stejným způsobem Santa Fe pro dceru. Je pravda že v tomhle případě bych asi opravdu moc nevěřil že si auto vezmeš dokud bych neměl zálohu. Auto objednali před nebo až po složení zálohy?
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od Tringi »

Jasně, asi jsem nepůsobil zrovna důvěryhodně :D Takový mladíček, celý v metalově černém, se dvěma kamarády oblečenými plážově, s tím, že na protiúčet (tehdy byla akce) jim tam nechám Škodu 120. Navíc když jsem dveře :hyu: trefil až napodruhé. Nejprve jsem napochodoval do prodejny Škodovky vedle :oops:, ti se docela divili, co to chci za auto :lol:

Samozřejmě jsem zálohu vzápětí dovezl a složil. Úvěr mi schválili. Auto objednávali snad až dva týdny potom, protože jsem jim několikrát volal, a ještě se ujišťoval nad barvou interiéru, a nad doplňky atp.

No a pak to trvalo ještě dalších sedm měsíců, a když už auto dorazilo, tak byl zase problém s tím úvěrem, ale vše se vyřešilo ke spokojenosti všech, teda především mé :mrgreen:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od i30_DC »

tak 7 měsíců čekání je luxusních no jako. I když já chytil zákazníka těsně před problémem s dodávkou i30CW a čekal na auto z výroby taky 6 měsíců.
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od Tringi »

Nevím čím to bylo u mě, slečna mi akorát pravidelně četla nějaké stavové kódy. Ale tuším. Jednu dobu už to vypadalo nadějně, kód říkal, že už je na lodi, pak v přístavu, ale pak najednou bylo zase na lodi a jakoby zpátky v Koreji než znovu vyrazilo k nám. Takže můj skromný odhad je, že to v Ulsanu nejprve naložili na špatnou loď :)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od viki_ »

Vcera jsem byl omrknout mistni prodejnu, nechal jsem si ukazat I30 CW. Nechtel jsem hned tlacit na pilu a ptat se na nejake slevy atp., tak jsem se jen zeptal, jestli prodavaji za ceny z oficialniho ceniku, co je na hyundai.cz. Prodavac mi pred nosem zacal mavat 3 mesice starym cenikem, kde je to jeste o 30 tis. drazsi. Po upozorneni, ze cenik neni aktualni se strasne divil a zdalo se, ze to slysi poprve. Uprimne receno - uz tento prvni kontakt me dost odradil...
Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od Hardcam »

viki_: tzn., ze Ti chtel prodat auto jeste o 30tisic drazsi?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od viki_ »

Hardcam píše:viki_: tzn., ze Ti chtel prodat auto jeste o 30tisic drazsi?
Tak tak, ale mozna bych na nem mohl vyzebrat slevu na normalni cenu :-)
Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od Uzi77 »

viki : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od i30_DC »

Tak to je celkem prasárna no. Všem se snažím nabízet i například slevy na ZTP, velkoodběratelské slevy apod i když se o ně nepřihlásí, tyto slevy jsou z části hrazené importérem takže nemám proč je nenabízet a zákazník odjede spokojený. Ale to že přede tebou někdo zamává ceníkem základním místo akčním to je ....
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od pepan »

my sme dostaly 3% slevu. ale auto bylo v akci takže cena 940000,--akce-870000 a mínus 3% rovná se cena :D
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena při koupi nového auta hotově

Příspěvek od pepan »

i30-dc jak píšeš o nájm,u autosalonu atd -je to riziko podnikání a pkud chceš mět kšeft musíš někdy ustoupit. za každou cenu prodat auto co s nejvyšší marží jde jednou 2xmax ,pak e na tebe vyserou.kdou udělat zázraky.vím to v rodině dělá prodejce. a podnikám taky a dost dlouho a nemůžu se vymlouvat na nájem,platy atd. hele pro příklad- ve firmě v bruntále co máme je potřeba cca 1 500 000,- měsíčně na výplaty!!! jsem rád když mám kšeft a slevým i na výdělek kterej mě vydělá alespon 2-3 %.tak takhle.
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Pokec“