Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Rubbs »

killimanjaro: asi by ses měl důrazně připomenout, zaurgovat to – jestli na tebe nezapomněli – ty zrcátka by se ti už teď určitě moc hodily!

A co se týká toho umytí v servisu, mě by úplně stačilo, kdyby udělali rychle a kvalitně (ideálně za rozumnou cenu) to, pro co se tam autíčko vezlo… Viz Amalfiho případ ](*,)
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
Reklama
 

feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

to amaize: pro auto si jdu v pondeli (14.?.12.).
Ale je to predvadecka, takze tam uz asi 2 mesice stoji (vyrobeno by dle VINu melo byt asi v dubnu) - mam zapl. zalohu, takze jsem ho uz nekolikrat mel pujcene.
Jenze zrcatka zatim nebudou, protoze importer ma pry "prazdne sklady, takze az potrebne dily prijdou, auto zavezu do servisu a nez vyhrivani namontuji, dostanu jine"...Doufam, ze nekecaji.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

tak co feflo - čím nás překvapíš , už ti to jezdí :D/ ?
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

mno jo...jezdi (a musim rict, ze na muj vkus dobre - pozn. na okraj : doted a zatim jeste porad nase auto - Felicia)...ale vyhrivana ZZ (jak jsem uz psal) zatim nemam a pomerne mne prekvapilo (nemile) provedeni park. sensoru a vyhrivani sedadel - park sensory (resp. signalizace) jsou realizovany tak (mimo vnejsiho provedeni - to je OK - cidla jsou dokonce v barve karoserie), ze uvnitr je na prave strane pod zadnim oknem namontovany repracek, ktery pipa podle vzdalenosti od prekazky a mimo to v nem blika cervena LED (kterou ridic samo videt nemuze...aspon ja ne, protoze se neotacim, ani nepouzivam vnitrni ZZ). Spinace vyhrivani sedadel jsou kolebky, ktere si clovek koupi za 5 korun (s nadsazkou) v kteremkoliv elektromaterialu...zadna tlacitka, jako v propagacnich materialech (navic jsou umisteny v odkl. prostoru dole pred radici pakou, ne vedle USB)...Co se vsak tyka funkcnosti...vse OK. Jo...a navic jsem v kufru nase (zatim je 1) sroubek i s podlozkou (plastovou) do "tapecirungu". No...aspon jsem vydelal :-)...nez nekde neco upadne...
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

tak šťastné kilometry bez těch závad "tady"
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

feflo presne proto jsem neporizoval vyhrivani sedacek, protoze jsem videl jak vypadaji ty hnusne cudliky :) Dodelava se to toiz az v autosalonu a ne na lince (stejne jako parkovaci senzory) - to ti vemou a rozkopou autosedacky a do nich daji vyhrev a pak takhle hnusne kolebkove spinace :D jop a jeste k tomu uchytu cos nasel - ten je urco z tveho auta.
Vec se ma tak - tve auto nebylo objednano do vyroby primo s vyhrivanim sedacek, vsechny auta co jdou do ceska jsou bez nej - to co je v katalogu proste importer neobjednava, misto toho jsou ceske firmycky, ktere pripravuji montazni sady pro servisy, ktere to tam na objednavku daji.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

to Amalfi : myslel jsem to ironicky...vim,ze je to z naseho auta,ale zatim jsem neprisel na to odkud (dival jsem se jen v poloseru, nebo potme)...ale ja to zjistim...:-)...
Ale vazne : myslel jsem si, ze napr. pro vyhrivani sedacek pouziji jiny panel (jako v prop. mat.-tzn. usb, jack + 2 tlacitka pro vyhrivani) a ne-asi fakt trochu trapne-kolebky...:-(... Provedeni tech uprav mne fakt zklamalo...jinak s autem jsem vcelku spokojen - tzn. zatim jsem nenasel nic, co by mi po funkcni strance vadilo.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

feflo nepremyslej a zajed do autosalonu a rekni delali jste to a to - zbyl mi tu sroubek, co mam ocekavat ze se rozpadne? :D at sinci hledaj, vedi co bylo treba rozdelat
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od amaize »

a z pr*ele vem ještě pár šroubků navíc , ať se hošani spotí až na koulích :-
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Rubbs »

A nepátrali jste někdo po možnosti montáže těch originálních tlačítek vyhřívání sedadel místo těch kolébkových přepínačů?
Přílohy
obrázek z katalogu i20, str. 5
obrázek z katalogu i20, str. 5
panel vyhřívání sedadel.jpg (24.38 KiB) Zobrazeno 2286 x
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
Uživatelský avatar
killimanjaro
*
Příspěvky: 48
Registrován: 28 lis 2009, 18:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od killimanjaro »

Neuverite ale este stale to nemam. Uz som tam bol aj osobne. Stale nieco ine povedia a posledne mi povedali, ze uz cakaju iba na kable. neviem ci tomu verit. mam pocit, ze ked nieco objednaju tak to zrejme pride naraz a nie po kuskoch. kamarati sa mi uz smeju, ze mi to pride na jar. uz by som to par krat velmi vyuzil. aj vcera ked som siel cez snehovu vychricu. spetaky mi pocas jazdy zavialo. tak som si v duchu zanadaval. stacilo by stisnut tlacikto a....
je to dost blbe. ked urobi chybu predajca tak sa nic nedeje. ale verim tomu, ze ak by som ja presvihol napr kilometre pri garancnej prehliadke tak by som mal problem.
Zrejme to budem musiet podat ako oficialnu reklamaciu. na dobre slovo to nefunfuje :(
i20 Style 1.4
www.autosvet.sk
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od Amalfi »

Vykasli se na ne, zajed si do jineho servisu a zacni to vyrizovat tam. Nevim jak je to u vas s reklamaci ale u nas je to tak ze na vyrizeni reklamace je 30 dni - pak pristavit auto a chtit penize zpet.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od mayq »

killimanjaro: A kde si i20 kupoval?! V Bystrici? Na predajnu a servis vo Zvolene neboli zatial vaznejsie vyhrady tak skus tam alebo aj ked to mas trosku od ruky do Kostian nad Turcom, tam by to malo byt tiez na inej urovni. Prajem vela stastia :hyu:
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od x-bat »

kilimanjaro, mel jsem stejny problem - zase se hromadne neco posralo s kabelama... cekal jsem na vymenu pres 2 mesice a ve ctvrtek se konecne dockal (uff). S prodejcem jsem byl stale v kontaktu, byl uz z toho taky nestastny - verim, ze za to nemohli (navic, kdyz ma uplne stejny problem i nekdo jiny). Takze jednu cast meli behem 14 dnu a kabely dorazily az za dalsi 2 mesice... Prodejcem to nebude :-k
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Style - nefunkcni vyhrivani zrcatek

Příspěvek od feflo »

...zdravim vsechny. Ja na zrcatka cekam uz od prosince (auto doma) a mozna uz v listopadu jsem na to prodejce (po zkus. jizde) upozornoval. Volali mi asi pred 14-ti dny (ale az po tom, co jsem to urgoval u majitele autosalonu) s tim, ze maji vsechno, krome 1 sady kabelu - pry je nema ani dovozce a nejsou v cele Evrope !!! Sranda, ne?
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“